Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

100% pritariu straipsniui drinks_cheers.gif
Aplink nemazai vyru turi si galvos skausma blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cukrinevarlyte @ 2011 03 17, 15:22)
O poros, kurios, miega kartu, bet nėra nei trupučio palietusios vaikų ir galimo nėštumo temos, man atrodo šiek tiek nesubrendusios.. Galų gale vistiek saugotės (esu linkusi taip manyti  biggrin.gif ), o apsaugos priemonės nėra 100%.. taigi jei kalbatės apie tokius dalykus, galima paklausti nuomonės ir apie vaikus..  smile.gif


Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Mes tą temą palietėm iškart prieš pradedant "rimtus" (na, TA prasme rimtus smile.gif ) santykius. Pati jausčiausi psichologiškai nesaugiai, jei nežinočiau, koks mano žmogaus požiūris į situaciją "kas būtų, jeigu..." ax.gif
Atsakyti
O paskui stebisi, kad oi, laukiuos, maniau jis apsidžiaugs arba įdomu kaip jis reaguos, nors dar neesam apie tokius dalykus kalbėje g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cukrinevarlyte @ 2011 03 17, 17:08)
O paskui stebisi, kad oi, laukiuos, maniau jis apsidžiaugs arba įdomu kaip jis reaguos, nors dar neesam apie tokius dalykus kalbėje  g.gif  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O maniskis pats pirmas apie tai pagalvojo ax.gif Jis laaabai norejo vaiku.Dar kai tik draugavom man siule apie tai pagalvoti bigsmile.gif
Atsakyti
Nenorim abu, bet jei bus netyčiukas, auginsim. Išsiaiškinom tatai po poros mėnesių draugystės. Ech, kaip gera, kai nuomonės sutampa bigsmile.gif
Atsakyti
O mes abu kazkaip nenorim g.gif
Nors jau ir laikas būtų g.gif
Atsakyti
esam kalbeje, kad turesim smile.gif tik abu suprantam, kad dar ne laikas
Atsakyti
O Jis man (juokais) pasiūlė gimdą persirišti (ar kokią ten procedūrą daro, kad tapti nevaisinga), kad nebereiktų tablečių gerti, tada aš jam pasiūliau išsikastruoti lotuliukas.gif Ir abu pasakėm, kad to nedarysim, dėl tos pačios priežasties, kurios garsiai nepasakėm lotuliukas.gif
Taip, kad galbūt, kadanors, pirma reikia namų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Musinukė @ 2011 03 19, 10:36)
Nenorim abu, bet jei bus netyčiukas, auginsim. Išsiaiškinom tatai po poros mėnesių draugystės. Ech, kaip gera, kai nuomonės sutampa  bigsmile.gif

pas mus irgi taip pat blush2.gif
Atsakyti
Maniškis lyg ir labiau norėtų, buvo čia kažkada įtarimas tai aš labai pergyvenau, kad visi planai griūva ir t.t. o jis toks visai laimingas atrodė biggrin.gif
Augintumėm ir džiaugtumės abu bet sutarėm, kad dar kolkas nereikia... Pagyvensim, įsitvirtinsim tada jau galima. O kol norim dar visur keliaut, viską išbandyt tai negerai vaikutis būtų rolleyes.gif
Atsakyti
Žinau, kad labai nori, bet už kokių 3 metų. smile.gif
Atsakyti