Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

Maniškis nori vaikų, netgi labai. wub.gif Norėjo jų jau seniai, bet aš noriu mokslus pabaigti, tai viskas taip ir tempiasi. blush2.gif Kuo toliau, tuo daugiau šnekam ta tema, dėliojam prioritetus ir bandom taikytis prie susiklosčiusių gyvenimo aplinkybių. Mokslai jau į pabaigą, tad jei D duos, manau kelių metų bėgyje MB norai virs realybe. 2.gif clap.gif
Atsakyti
Maniškis nori vaikų, bet tik po kokių 2-iejų metų. Aš sutinku su jo norais netgi labai, nes aš pati dabar mokausi antrame kurse. Vaikučiui būtų per anksti dar ateiti į pasaulį smile.gif nors pati labai noriu, nes myliu ir dievinu vaikus thumbup.gif jeigu dievas duos man dar draugauti su šiuo žmogumi, planuosim, kai baigsiu mokslus ir susirasiu darbą 4u.gif nors, aišku, baigus mokslus, planuoju keltis gyventi į Prancūziją, bet manau, kad viską suderinti tikrai galima smile.gif
Atsakyti
Nori, vartemes lovoje ir pasake,kad nori labai nuo manęs vaiko..man per širdį perejo jo žodžiai.. wub.gif
Atsakyti
maniškis vis dažniau kalba apie vaikus , o aš stabdau, nes nenoriu mokslų mesti.
Atsakyti
skaudi tema.. Nes MB ju nenorejo, niekad net i kalbas neidavo. Likdavau durneles vietoje. Karta susikroviau tase ir sakau, as iseinu, nes likdama su tavimi, as niekad neturesiu vaiku. Tada jis labai greit nusprende ju uzsinoreti. Per 2 metus priejau riba, nes man virs 30, jau seniai buvo laikas. Tuo labiau finansai leidzia, galimybes puikios. Ne mano budui maldauti, laukti, prasineti. Jei matau, kad durys uzdarytos, tai einu toliau, kad ir kaip skaudu butu.
Tai gali suprasti tik tos, kurios buvo panasioj situacijoj. Nelinkeciau net priesui.
Atsakyti
QUOTE(salotos @ 2013 04 25, 09:51)
Nori, vartemes lovoje ir pasake,kad nori labai nuo manęs vaiko..man per širdį perejo jo žodžiai.. wub.gif

Kaip faina thumbup.gif Mano situacija tokia, kad ilgai laukdama vis neateinanciu mmm, pradejau galvoti, kad nestuke.gif . Ir netycia pastebejau, kad labai isijauciau kaip kas butu jeigu is tikruju. Deja mmm atejo, ir nuo tos dienos nuolat galvoju, kad noriu vaiku. Esam vedę metai dar tik, nesuprantu ar man cia kazkas uzplauke, ar kas yra. Atrodo visas kunas rekia, kad man dabar reikia leliuko ir viskas. Ir anksciau norejau, bet kaip dabar tokio noro nebuvo. Man 25m, vyrui 31. Nuo pirmadienio pradedu eiti i nauja issvajota darba. Zinau, kad ne laikas, bent metus reiketu saziningai atidirbt, kad islaikyti darba ir t.t. Beda is tikruju yra ta, kad su vyru apie tai kalbejom ne karta, ir kuo toliau tuo labiau sita tema baigiasi pykciai, as sakau kad darom leliuka, o jam visada ne laikas ir t.t. pradedu galvot, kad gal tada niekada laiko nebus. Labai norisi, kad vyras pasakytu noriu, kad man pagimdytum vaika...bet verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Oijv @ 2013 05 17, 17:53)
Labai norisi, kad vyras pasakytu noriu, kad man pagimdytum vaika...bet  verysad.gif


o kaip jus saugotes ? prezervatyvai ar kontraceptikai ?
Atsakyti
QUOTE(Vys_nia @ 2013 05 17, 22:12)
o kaip jus saugotes ? prezervatyvai ar kontraceptikai ?


Šitame klausime "užuodžiu" diversijos užuomazgas. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2013 05 17, 23:24)
Šitame klausime "užuodžiu" diversijos užuomazgas.  g.gif  biggrin.gif


Oj kaip as tave ibauginau.. dabar imsi bijot savo drauges/zmonos, kad nepateiktu ji tau netiketo 'siurprizo' biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Bet tu turbut supranti moters poreikius smile.gif wub.gif ir nereikejo zmonai ar draugei tokiu 'drastisku priemoniu' imtis rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vys_nia: 17 gegužės 2013 - 23:34
QUOTE(Vys_nia @ 2013 05 17, 23:32)
Oj kaip as tave ibauginau.. dabar imsi bijot savo drauges/zmonos, kad nepateiktu ji tau netiketo 'siurprizo' biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif . Bet tu turbut supranti moters poreikius smile.gif  wub.gif  ir nereikejo zmonai ar draugei tokiu 'drastisku priemoniu' imtis rolleyes.gif .


Jo, jo, aš jau turiu pilną komplektą. biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikinas nori, bet kartu siek tiek ir bijo g.gif nors panasiai ir as biggrin.gif bet na kadangi man 26 metai, tai vis delto po meteliu kitu teks gamintis kazka nestuke.gif
Atsakyti
Apie vaikus, kaip ir vestuves, pradėjo kalbėti jis pirmas ir gana anksti, gal net pusmetis nuo draugystės pradžios nebuvo praėjęs smile.gif Kolkas dar anksti, bet abu norim ir jei jau taip įvyktų - puiku wub.gif Būna juk ir geriausia apsauga paveda biggrin.gif
Atsakyti