Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

QUOTE(Visgaile @ 2008 01 09, 19:30)
tik priejom dideli klausima ar kaip ji galima butu pavadinti.. norim, reikia dvynuku  blush2.gif  na juokas juokais, bet gi kaip butu miela..ar imanoma kokiu dirbtiniu budu ?  unsure.gif

O nebijai, kad pradžiai ir vieno vaiko gali būti per akis? unsure.gif

Šiaip tai įmanoma, tik tas skaičius gali neapsiriboti dviem... Nebent Tau priimtina išsirinkti du, o kitus, atsiprašau už išsireiškimą, - į šiukšliadėžę... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgaile @ 2008 01 09, 18:30)
norim, reikia dvynuku  blush2.gif  na juokas juokais, bet gi kaip butu miela..ar imanoma kokiu dirbtiniu budu ?  unsure.gif

Svajonės jūsų gražios. Sutinku, kad su mylimuoju labai miela pasvajoti tokiomis šiltomis temomis. O ar jūs bent įsivaizduojate ką reiškia auginti vaiką? Moterys su vienu mažiuku puola į depresiją, o jūs iškart norit dviejų g.gif Planuoti ateitį labai miela, bet kai jau imsitės veiksmų, tai gerai viską apsvarstykit, vaikas nėra vien tik džiaugsmas, o dar du iš karto, ir dar pirmagimiai doh.gif
Atsakyti
taip maniskis nori labai. ir as taip pat. labai daznai apie tai kalbedavome ir pries vestuves, o dabar jau ir planuoti pradejome. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niurgzle @ 2008 01 16, 14:19)
taip maniskis nori labai. ir as taip pat. labai daznai apie tai kalbedavome ir pries vestuves, o dabar jau ir planuoti pradejome. smile.gif

Sėkmės planuojant! Linkiu, kad greičiau žirniukas užkibtų 4u.gif Tikrai labai miela, kai vyrai taip vaikučių nori wub.gif
Atsakyti
mes dar galvojom pora meteliu palaukti,bet dukryte pati nusprende,kad jai jau laikas ateiti i si pasauli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 01 14, 15:40)
Svajonės jūsų gražios. Sutinku, kad su mylimuoju labai miela pasvajoti tokiomis šiltomis temomis. O ar jūs bent įsivaizduojate ką reiškia auginti vaiką? Moterys su vienu mažiuku puola į depresiją, o jūs iškart norit dviejų  g.gif Planuoti ateitį labai miela, bet kai jau imsitės veiksmų, tai gerai viską apsvarstykit, vaikas nėra vien tik džiaugsmas, o dar du iš karto, ir dar pirmagimiai  doh.gif



as dabar kuo labiau galvoju apie vaikuti tuo toliau sita savo nora atidedu, pagalvojus kiek maziukui visko reikia, aisku nekalbant vien apie finansus, noriu planuoto vaikiuko ir but visapusiskai pasiruosus jo gymimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 08 22, 21:44)
Maniškis labai nori vaikų, dar labiau už mane. Pvz. einam kur nors ir pamatom šeimynėlę su mažu vaiku, jis nejučia pradeda man pilvuką glostyti. Ir šiaip dažnai pradeda sakinius "o kai mes turėsim vaikų..." ir pan.
Šiaip aš dar noriu mokslus baigti (o jis jau baigęs), todėl vaikams teks palaukt, bet man smagu, kas jis taip pozityviai jų atžvilgiu nusiteikęs.



Maniškis irgi labai pozityviai nusiteikęs, dėl tik džiaugiuosi, dažnai pasikalbam šita tema smile.gif
Atsakyti
Oho. blink.gif O aš visad maniau, jog apskritai vyrai vaikų nemėgsta ir nenori. Galvojau, jog vaikai tik moterims reikalingi. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kiškutis akademikas @ 2008 02 03, 23:18)
Oho. blink.gif O aš visad maniau, jog apskritai vyrai vaikų nemėgsta ir nenori. Galvojau, jog vaikai tik moterims reikalingi. blink.gif

Na mergaitės vis dėlto dar gilioje vaikystėje jau žaidžia su lėlėmis. Vaikinams tas "atradimas", kad visai miela būtų turėti atžalėlę, ateina kitaip ir dažniausiai vėlesniame amžiuje nei merginoms.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2008 02 03, 23:37)
Na mergaitės vis dėlto dar gilioje vaikystėje jau žaidžia su lėlėmis. Vaikinams tas "atradimas", kad visai miela būtų turėti atžalėlę, ateina kitaip ir dažniausiai vėlesniame amžiuje nei merginoms.


Mano į trečią dešimtį bepradedančioms kopti smegenėlėms vis dar sunku suvokti, jog vyrai gali norėti vaikų. blink.gif Gal su laiku suvirškinsiu šią informaciją, kad tai ne iš fantastikos skyriaus...

(žinau žinau, aš jauna ir durna blush2.gif )
Atsakyti
na, manasis man jau dabar pradeda "plauti" smegeneles del vaiku biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif kalbame labai daznai.tik esame jaunoki abudu dar,man 21,jam22 smile.gif po poros metu butinai turesim,jis nori labai vaikuciu dvieju. wub.gif
Atsakyti