Įkraunama...
Įkraunama...

kaip grąžinti meilę

Na, niekaip negaliu suprasti, kaip gali zmones isgyventi seimoje 6 metus be sekso!.. Na, niekaip! Nesamone kazkokia. O septintais metais atgyja Meile?! Kazkas cia ne taip. O gal tik mano supratimas apie seima ne TOKS?...

Atsakyti
QUOTE(wit @ 2007 08 24, 15:57)
vistiek nesuprantu gyvenimo kartu be sekso...

Tas man taipogi visiškai nesuprantama...

QUOTE(asagajus @ 2007 08 24, 17:31)
Vieną iš problemų man žmona nurodė mano pareigą uždirbti didelę pinigų sumą. Vyriškai stengiuosi...

Tai vadinasi,jei uždirbsi tą kažkokią didelę pinigų sumą,tai tada tave pakęs šalia...jei neuždirbsi,tai eik lauk...čia pagrindinė priežastis ir sąlyga?...kažkaip neskaniai man visa tai kvepia...
Atsakyti
[quote=wit,2007 08 24, 16:57]

"platoniski santykia-kai duoda visiems, o myli platona..."

O gal asagajus troksta but platonu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kose: 24 rugpjūčio 2007 - 17:32
QUOTE(GalBut @ 2007 08 24, 18:25)
Tai vadinasi,jei uždirbsi tą kažkokią didelę pinigų sumą,tai tada tave pakęs šalia...jei neuždirbsi,tai eik lauk...čia pagrindinė priežastis ir sąlyga?...kažkaip neskaniai man visa tai kvepia...


Aha, suprask "mylėsiu ne tave o tavo pinigus"... g.gif na čia jau kaip kam...
Atsakyti
Labutis! Paskaicius galima suprast kad sis vyras yra idealus, ir zmona laaabai myli, ir jos 3 dukras myli, ir aplamai viska daro kad tik jai butu gerai. Na jei taip viskas gerai butu kas gi toki vyra paleistu. As nesakau, kad jus meluojat, paprasciausiai jus tikrai pasiduodat valdomas, o tai jums ne i nauda. Ir kam reikejo zmonai leist tipo isskirt su ta kita moterim, na gerai, jus tos meiluzes nemylit,bet net ir gyvenant atskirai jus zmona kontroliuoja. Isskyre, pasitenkino kad dar vis jos klausot ir vel gerai. Zodziu cia jau kazkas minejo, nei sau nei kitam neduosiu. As manau nemyli ji jusu ir nemylejo, bet ir nepaleidzia nes kaip pajuto kad gal su kita gyvenima galit susitvarkyt atsibudo nuosavybes jausmas. Na buvo mano o dabar kita ji apkabina, buciuoja, myli, brrrr kaip baisu. Gal ne vietoj, bet as kazkada laaabai gera drauga turejau tik kad rimtiem santykiam buvau per jauna, aisku elgiausi su juo labai saltai ir daznai negraziai,o jis vistiek pildydavo visus mano norus, o as tik juokdavaus kaip jis manes klauso. Viena kart nepaklause, ir man buvo begalo sunku, pati davedziau iki issiskyrimo (o jis mane tikrai laaabai mylejo)ir kol jis buvo vienas buvo viskas lyg ir normoj, bet kai suzinojau kad mane pakeite kita, va cia ir buvo smugis, rodos jo man ir nereik nes nemylejau as jo bet ir pavydas griauze. Mano patarimas butu nepersistengt vienam viska sugrazint, nes ji tik megausis tuo ir nelabai pajaus ko jai istiesu reik. Isgelbet santuoka turi noret abu,(nu cia aisku ne naujiena pasakiau),jei kitam dzin tai ir laikas nepades. Laikas pasirupinti truputi daugiau savim. SEKMES!!!
Atsakyti
manot, kad žmona jus mylės, jei uždirbsit didelę sumą pinigų? g.gif Ji jums parsiduos. Jei nereikėjo iki šiol, nereikės ir toliau. Už pinigus gal pakes kuri nors laiką, bet neaišku ar ilgai. nematau prasmės stengtis kažką pakeisti.
Atsakyti
QUOTE(asagajus @ 2007 08 24, 16:11)
Žinoma, griauti lengviau, nei statyti...  Štai ir bandau statyti... Pasirinkau sunkesnį kelią, nes myliu žmoną. Ji daugiau negali turėti vaikų medicininiu požiūriu, todėl bendrų vaikų neturime. Siekdamas grįžti į šeimą, organizavau ne vieną romantišką vakarėlį žmonai, pradėjau keisti savo manieras, norėdamas jai įtikti. "Apipirkau" vaikus ne dėl to, kad žmona iškart man atsiduotų, o dėl to, kad negaliu pamiršti tų, kurie mane "tėveliu" vadina. Žmona siūlo man laukti, kol pasikeis jos požiūris į mane, tik negali nurodyti terminą. O kas liečia tą merginą, su kuria turėjau santykių... Ji sakė man, kad esu "jos svajonių vyras", bet aš jos nemylėjau, todėl mano žmonai itin didelių pastangų nereikėjo mus išskirti.  Aišku, noriu sekso su žmona, kaip harmoningų santykių priedo. Dar 6 metus gyventi kaip brolis ir sesuo neturiu jokio noro ir jėgų. Bet viltis - durnių motina...



zodziu, dabar parivalai buti "geras berniukas", kad pelnyti kazkiek demesio ir net, kada nors ateityje, bet vistiek, a vdrug, tau duos sekso!!!!! a vdrug, su tavim elgsis kaip su vyru!! a vdrug, tau pasakys, kad tave myli!!! valio!!! kokia stebuklinga gyvenimo perspektyva!!!! taip, tai tikra Meile!!!

gal as cia brutaliai, bet, zinok, kraujas uzhvire.. juk ne naminis gyvunas esi.. kaip suprantu, esi ramaus, svelnaus budo, o tavo moteris - kieto. ji nori buti silpna su vyru, todel jai reikia dvigubai stipresnio gal... tai gal tokio poziurio i tave ji laukia.. todel ir termino nurodyti negali? ka?? arba tu kazka nepasakai iki galo, gal nuskriaudei ja kaip nors kitaip??? ta prasme, kazkas, kas sioje istorijoje nefiguruoja
Atsakyti
Na gal per drasu sakyti, kad moteris visai autoriaus nemyli... Sakyciau, kad vyras sioje situacijoje moteri myli labiau, nei moteris myli vyra. O tiksliau vyras yra valdomas moters. Gal but todel is salies ir atrodo, kad meiles nera. Juk jie pragyveno 13 metu, taigi manyciau ir jausmai buvi ir gal dar yra. Taciau zmona per daug isijautusi i boso situacija. 13 metu ji vadovavo ir jauciasi galinti tai daryti toliau, nes vyras leidziasi valdomas. Padaryk ta, padaryk ana... Na del sekso nesuvokiu, neturiu paaiskinimu, as taip negaleciau... ko gero ji mano, kad kiekviena nakti jos vyrui reikia uzsidirbti, uzsitarnauti, arba jis tiesiog nemoka joje pazadinti to jausmo, nemoka prie jos prieiti g.gif
Aisku viena, ji jauciasi padeties seimininke ir kol jis neparodys jai jos vietos, nieko cia nebus. Per daug moteriske isijautusi i boses role...
Zinoma, galima zemintis ir toliau, pildyti visus jos norus, bet manau, galu gale rezultatas bus tas pats - jus pavargsit ir i viska numosit ranka arba kankinsites visa likusi gyvenima.
Pagalvokit apie tai, kad jusu santuoka visa ta ilga laika gyvavo tik jusu vieno pastangomis ir saskaita... Pamastykit ar tokio gyvenimo jums reikia, ar jus norit ir toliau buti zeminamas, engiamas? Suprantu, meile didelis dalykas, taip sakant varomoji jega, bet turit suprasti, kad ji tai mato, jaucia ir tuo naudojasi, ji manipuliuoja esama situacija, nes aiskiai suvokia, kad ji jums yra brangi ir be galo reikalinga.
Izvelgiu 3 variantus:
1. Į viska spjauti.
2. Gyventi taip pat toliau.
3. Viska keisti is esmes ir pirmiausia pradeti nuo saves, t.y. parodyti jai, kad daugiau nebus tik taip, kaip nori ji. Gerai pagalvokit, juk jus taip pat turit savo poreikiu ir noru.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asagajus @ 2007 08 24, 15:11)
Žinoma, griauti lengviau, nei statyti...  Štai ir bandau statyti... Pasirinkau sunkesnį kelią, nes myliu žmoną. Žmona siūlo man laukti, kol pasikeis jos požiūris į mane, tik negali nurodyti terminą.


Man rodos, kad tau reiketu psichologo pagalbos. Sakau tai be jokios ironijos. Negalima sitaip uzsileisti zmogu ant galvos, kakzoks kosmaras. Sitaip nera ir nebus pusiausvyros tarp jusu. Tavo zmona taves paprasciausiai negerbia, nes tokiu jai pataikavimu tu negerbi pats saves.

QUOTE(asagajus @ 2007 08 24, 16:31)
Šiuo metu esu darbe, todėl nespėju paskaityti...  Vieną iš problemų man žmona nurodė mano pareigą uždirbti didelę pinigų sumą. Vyriškai stengiuosi...


blink.gif kazko negaliu patiketi, kad temos autorius yra toks naivuolis blink.gif
Atsakyti
kazin, ka autorius nusprende daryti... g.gif man kila itarimas, kad nieko... kazkodel... bet, betkuriuo atveju, tikiuosi, kad jam kazkuom padejome... bent siek tiek..
Atsakyti
QUOTE(asagajus @ 2007 08 23, 14:15)
Taip, noriu grįžti, nes myliu... Turbūt, kraustausi iš proto

doh.gif ,kad man toki kaip tu-buciau 9 dangui mirksiukas.gif

neverta ji taves schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 26 rugpjūčio 2007 - 23:00
blyn, nerandu to sarasiuko ka vyras turi daryti, kad seimoje viskas butu ok doh.gif reikia atspausdinti ir vyrui ant saldytuvo pakabinti doh.gif
Atsakyti