Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis džiovintuvas

Ačiū, seles! Vakar nupirkome Senukuose. Čechijos gamybos, 24 mėn garantija. Apžiūrėjome ir nesupratome - ten yra tokia lyg plastmasinė lekštutė, ji be skylučių ir pagal piešinį sprendžiant ja reikia dėti viršuje, ant visų padėklų. Ar jį netrukdys orui ir šilumai kilti į viršų ir išeiti pro spec. skilutes? Aprašyme apie ją visai neužsimenama. Pas tave tokia yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viketa: 20 rugpjūčio 2009 - 08:14
Man ir MB partempė vaisių džiovintųvą, tai šnd nuo 9 val dar vis slyvas džiovinam. Mane jau šiek tiek užkniso toks lėtas procesas smile.gif Pasidalinkit patirtim kas turite šį daiktą 4u.gif
Atsakyti
Nupirko man MB ir tokį džiovintuvą, bet kažkodėl dar nelabai aš juo džiaugiuosi: baisiai ilgai džiūsta slyvos. Dar daugiau nieko nebandžiau džiovinti. Pasidalinkit patirtimi kas turite tokį daiktą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 08 23, 19:54)
Nupirko man MB ir tokį džiovintuvą, bet kažkodėl dar nelabai aš juo džiaugiuosi: baisiai ilgai džiūsta slyvos. Dar daugiau nieko nebandžiau džiovinti. Pasidalinkit patirtimi kas turite tokį daiktą smile.gif

o mano mama tai labai patenkinta - pernai pirkau dovanu, tai pernai dziovino tik slyvas ir obuolius, siemet dar dziovino ir melynes, vysnias, avietes, grybus. Šiaip ir man pasirode, kad dziusta ilgokai, bet ji visa laika tai nelaiko ijungus - grizta is darbo - ijungia, eina miegot - išjungia (tai išeina maždaug 2-3 val, o po to dar ilgai buna silta ir dziusta... kai per atostogas džiovino ir laikė visą laiką įjungus laikė, tai sakė, kad nepasiteisino...
elektros sąnaudos nedidelės ir jei slyvos savo, tai tikrai apsimoka džiovinti...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 08 23, 22:05)
o mano mama tai labai patenkinta - pernai pirkau dovanu, tai pernai dziovino tik slyvas ir obuolius, siemet dar dziovino ir melynes, vysnias, avietes, grybus. Šiaip ir man pasirode, kad dziusta ilgokai, bet ji visa laika tai nelaiko ijungus - grizta is darbo - ijungia, eina miegot - išjungia (tai išeina maždaug 2-3 val, o po to dar ilgai buna silta ir dziusta... kai per atostogas džiovino ir laikė visą laiką įjungus laikė, tai sakė, kad nepasiteisino...
elektros sąnaudos nedidelės ir jei slyvos savo, tai tikrai apsimoka džiovinti...


Mes vakar visą dieną tas slyvas džiovinom be pertraukos doh.gif Šnd vyras ryte vėl įjungė, tai gal tuoj pertrauką padarysiu. Prie slyvų dar ir apelsinų įdėjau, tai tie jau beveik išdžiūvo. Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
o daug elektros ryja?
Atsakyti
QUOTE(Lapelyte @ 2009 08 24, 18:35)
o daug elektros ryja?


Dar nžn, nes nepažiūrėjau į skaitiklį, kai pradėjau džiovinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 08 24, 20:52)
Dar nžn, nes nepažiūrėjau į skaitiklį, kai pradėjau džiovinti  doh.gif



Kam skaitiklis ? Mano galingumas max 700 W, tad per valandą 0,7 kW, mažesnis galingumas atitinkamai mažiau. Prieskoniai ant mažiausio galingumo atrodo 0,2 kW, pav pomidorai ant vidutinio 0,4 kW, taigi padauginkite iš laiko ir žinosite. Pomidorai džiūsta 12 val*0,4 kW=4,8 kilovatvalandės.
Atsakyti
QUOTE(seles @ 2009 08 25, 10:09)
Kam skaitiklis ? Mano galingumas max 700 W, tad per valandą 0,7 kW, mažesnis galingumas atitinkamai mažiau. Prieskoniai ant mažiausio galingumo atrodo 0,2 kW, pav pomidorai ant vidutinio 0,4 kW, taigi padauginkite iš laiko ir žinosite. Pomidorai džiūsta 12 val*0,4 kW=4,8 kilovatvalandės.


Mano džiovintuve nesireguliuoja jokie galingumai - yra viena padėtis ir vsio g.gif
Atsakyti
ir as noriu....grybus dziovinti g.gif
Atsakyti
džiovintuvas šitas superinis dalykas. negaliu atsidžiaugti: džiovinu viską: obuolius, apelsinus, juoduosius serbentus, vyšnias, o ypač patiko pomidoriukai maži, persikai ir kiviai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziukute @ 2009 08 25, 19:36)
džiovintuvas šitas superinis dalykas. negaliu atsidžiaugti: džiovinu viską: obuolius, apelsinus, juoduosius serbentus, vyšnias, o ypač patiko pomidoriukai maži, persikai ir kiviai  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif cia tai geras!!!!!!nu va ..reikia ir man .
Atsakyti