Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs nėštumo testai

QUOTE(Aleesa @ 2009 09 13, 20:35)
Aciu  thumbup.gif , manau pavyko  cool.gif

http://s52.radikal.r...a5294aba462.jpg

Papildyta:
Linusik-N ir tau prireks kantrybes kaip ir man  blush2.gif , kazkaip negaliu sau leisti patiketi ir pradeti dziaugtis tokiu pusiau ryskiu testo atsakymu  doh.gif  noriu buti visiskai tikra  ax.gif  .. siandien jau baigiasi 5 diena kaip veluoja...tikiuos nepasirodys mm  nestuke.gif


Na zinok SVEIKINU! Super! Mano nuomone cia tikrai NT rodo nestuke.gif Ir jokiu mmm tu jau nelauk, o lauk tik ryskejancio testo thumbup.gif O jeigu nerimauji, gal kraujo tyrima vertetu padaryti? g.gif

O vat man tai kantrybes dar tikrai prireiks, nes tau 5 d. kaip mmm veluoja, o man gal tiek iki ju blush2.gif Bet kantriai islauksiu, bet jau zinodama, kad gal but as nestuke.gif reikes save pasisaugoti.
Atsakyti
QUOTE(Lenusik-N @ 2009 09 13, 20:08)
Na zinok SVEIKINU! Super! Mano nuomone cia tikrai NT rodo  nestuke.gif Ir jokiu mmm tu jau nelauk, o lauk  tik ryskejancio testo  thumbup.gif  O jeigu nerimauji, gal kraujo tyrima vertetu padaryti? g.gif

O vat man tai kantrybes dar tikrai prireiks, nes tau 5 d. kaip mmm veluoja, o man gal tiek iki ju  blush2.gif  Bet kantriai islauksiu, bet jau zinodama, kad gal but as  nestuke.gif reikes save pasisaugoti.


krykstauju cia prie kompo ir noriu tiket kad sakai tiesa thumbup.gif
laikau kumstukus suspaudus kad tavosios mm veluotu ilgai ilgai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleesa @ 2009 09 13, 21:15)
krykstauju cia prie kompo ir noriu tiket kad sakai tiesa  thumbup.gif
laikau kumstukus suspaudus kad tavosios mm veluotu ilgai ilgai  4u.gif

Patikek- kad jau esi nestuke.gif ir pradek skaityti apie nestuke.gif sveikata smile.gif O Dievas duos ir as greit prisijungsiu- vis linksmiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenusik-N @ 2009 09 13, 21:09)
Patikek- kad jau esi  nestuke.gif  ir pradek skaityti apie  nestuke.gif  sveikata  smile.gif  O Dievas duos ir as greit prisijungsiu- vis linksmiau  4u.gif


blush2.gif jau ir taip istisas dienas ikritus i niestukiu pasnekesius biggrin.gif noriu x 100kart tiket kad taip yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenusik-N @ 2009 09 13, 14:54)
Traigi klausima- ar tas testukas meluoja? Bijau tiketi ir dziaugtis  doh.gif viduje oks jausmas, o gal nemeluoja, bet protas draudzia tiket- bijau vel nusivilti  doh.gif

QUOTE(Aleesa @ 2009 09 13, 19:35)
negaliu sau leisti patiketi ir pradeti dziaugtis tokiu pusiau ryskiu testo atsakymu  doh.gif  noriu buti visiskai tikra  ax.gif  .. siandien jau baigiasi 5 diena kaip veluoja...tikiuos nepasirodys mm  nestuke.gif

Aš patikėjau vaiduokliu (atsiradusiu po 20 min) 3d po menamų mėnesinių nors draugė sakė, kad tikrai ne. Bet ji buvo neteisi bigsmile.gif Pakartojau testą 5 dieną- buvo daug ryškesnis ir atsirado per 3 min.
Taip, kad galit po biškutį tikėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleesa @ 2009 09 13, 20:35)
Aciu  thumbup.gif , manau pavyko  cool.gif

http://s52.radikal.r...a5294aba462.jpg

Papildyta:
Linusik-N ir tau prireks kantrybes kaip ir man  blush2.gif , kazkaip negaliu sau leisti patiketi ir pradeti dziaugtis tokiu pusiau ryskiu testo atsakymu  doh.gif  noriu buti visiskai tikra  ax.gif  .. siandien jau baigiasi 5 diena kaip veluoja...tikiuos nepasirodys mm  nestuke.gif

labukas. Tavo testukas tikrai rodo, kad esi nestuke.gif su kuo tave lb lb sveikinu thumbup.gif wub.gif Mano buvo dar iki mmm likus 3 d. lbbb ryskios abi juosteles ir tai negalejau patiketi tuo ka matau lotuliukas.gif o tavo testuko antroji juostele yra tikrai pakankamai ryski ir su kiekviena diena testukas butu tik ryskesnis mirksiukas.gif apie mmm gali jau net nebegalvoti, nes tai ka rodo testukas yra tikrai 99,9% nestuke.gif smile.gif
P.S.
as pries 4 dienas buvau cia Svedijoj pas ginekologe tai va pasake, kad esu nestuke.gif jau 6 sav. ir gimdysiu gegues 8d. Lb tikiuos, kad ir sis nestumas bus toks lengvas kaip ir pirmasis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegužiuks @ 2009 09 13, 22:03)
Aš patikėjau vaiduokliu (atsiradusiu po 20 min) 3d po menamų mėnesinių nors draugė sakė, kad tikrai ne. Bet ji buvo neteisi  bigsmile.gif Pakartojau testą 5 dieną- buvo daug ryškesnis ir atsirado per 3 min.
Taip, kad galit po biškutį tikėti  4u.gif



QUOTE(wilmaa @ 2009 09 13, 22:13)
labukas. Tavo testukas tikrai rodo, kad esi  nestuke.gif  su kuo tave lb lb sveikinu  thumbup.gif  wub.gif Mano buvo dar iki mmm likus 3 d. lbbb ryskios abi juosteles ir tai negalejau patiketi tuo ka matau  lotuliukas.gif  o tavo testuko antroji juostele yra tikrai pakankamai ryski ir su kiekviena diena testukas butu tik ryskesnis  mirksiukas.gif  apie mmm gali jau net nebegalvoti, nes tai ka rodo testukas yra tikrai 99,9%  nestuke.gif  smile.gif 
P.S.
as pries 4 dienas buvau cia Svedijoj pas ginekologe tai va pasake, kad esu  nestuke.gif  jau 6 sav. ir gimdysiu gegues 8d. Lb tikiuos, kad ir sis nestumas bus toks lengvas kaip ir pirmasis  ax.gif


na ka tikejimas stipreja wub.gif bo jau 6 diena, ryt ryte darysiu vel testuka nestuke.gif , kazkaip buvau isitikinusi kas sunkiai pastosiu, bo vienoje kiausideje daug uzsistovejusiu folikulu buvo, tai kaip ir viena tik 'veikianti' rolleyes.gif todel nesukom galvos ir gyvenom normalu gyvenima, bet pasirodo nedaug reikejo tik 2.5 menesiu thumbup.gif mano vyras vis ziuri itariai su sypsenele y mane ir pravardziuoja 'nykstuke' vietoj 'niestuke' bo jam irgi pasakiau kad neisitiketu kol neturim 100% irodymu tongue.gif bet kelio atgal nebera- jau dziaugiames .... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleesa @ 2009 09 14, 10:27)
na ka tikejimas stipreja  wub.gif  bo jau 6 diena, ryt ryte darysiu vel testuka  nestuke.gif , kazkaip buvau isitikinusi kas sunkiai pastosiu, bo vienoje kiausideje daug uzsistovejusiu folikulu buvo, tai kaip ir viena tik 'veikianti'  rolleyes.gif  todel nesukom galvos ir gyvenom normalu gyvenima, bet pasirodo nedaug reikejo tik 2.5 menesiu  thumbup.gif  mano vyras vis ziuri itariai su sypsenele y mane ir pravardziuoja 'nykstuke' vietoj 'niestuke' bo jam irgi pasakiau kad neisitiketu kol neturim 100% irodymu  tongue.gif  bet kelio atgal nebera- jau dziaugiames .... lotuliukas.gif

nereikia laukjti netgi ryto darant NT. Jei esi nestuke parodys ir ne rytinis slapimas 4u.gif as niekada neislaukdavau ryto, bet jo ir nereikedavo, kad pamatyciau II ax.gif Linkiu pamatyti lb ryskias abi juosteles ir neabejoti, kad tai teisybe smile.gif registruokis pas ginekologe jau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2009 09 14, 15:14)
nereikia laukjti netgi ryto darant NT. Jei esi nestuke parodys ir ne rytinis slapimas  4u.gif  as niekada neislaukdavau ryto, bet jo ir nereikedavo, kad pamatyciau II  ax.gif  Linkiu pamatyti lb ryskias abi juosteles ir neabejoti, kad tai teisybe smile.gif registruokis pas ginekologe jau  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif uzsiregistravau katik -kitam pirmadieniui - nes tada ir ehoskopa padarys , paziures ar viskas vietoje ax.gif o kita pirmadieni bus -6sav. pabaiga, tai daug atsakymu tureciau sulaukt, gal jau sirdute plaks wub.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti

super 4u.gif

tikekimes ir mane Dievulis apdovanos tom dviem juostelem greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2009 09 15, 16:34)
super  4u.gif

tikekimes ir mane Dievulis apdovanos tom dviem juostelem  greitai ax.gif


labai to linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleesa @ 2009 09 14, 17:11)
lotuliukas.gif  uzsiregistravau katik -kitam pirmadieniui - nes tada ir ehoskopa padarys , paziures ar viskas vietoje  ax.gif o kita pirmadieni bus -6sav. pabaiga, tai daug atsakymu tureciau sulaukt, gal jau sirdute plaks  wub.gif  nestuke.gif  wub.gif


na va super thumbup.gif lauksim naujienu, kaip seksis pas daktara. O as vis nedristu NT kartoti, laukiu sestadienio. Kas diena paziuriu i savo vaiduokliuka ir taip gera blush2.gif
Atsakyti