Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs nėštumo testai

QUOTE(wilmaa @ 2009 09 02, 16:24)
zinai vienareiksmikai nusakyti tu pozymiu neimanona, o tai musu organizmai skirtingi.. Kitoms isvis neskauda krutines... O siaip tai kad ir esi  nestuke.gif  pries menesines, bent jau as ir per pirma nestuma ir db jauciau mm pozymius. Atrode, kad tikrai susirgsiu, bet nesusirgau smile.gif kada tau mmm?

sestadieni, ir nieko nejauciu blink.gif pasikartosiu, kai jausdavau ipatinga krutines tempima iskart puldavau testa darytis, ir temdavo jau bent savaite iki ju, o db nieko, nieko nieko unsure.gif tai sakau kiekviena menesi stebiu ir nesulaukiu II bruksniuku. praeita menesi, menesiniu diena pasidariau testa, su viltim kad jau bus ir nieko, sekanciu ejimu i toleta susirgau doh.gif vien zo, net nzn, kaip cia greiciau susiveikt a leliu. rolleyes.gif su pirma net negalvojau, netyciomis, ale besisaugodami pastojom, o db, varom i vidu pilnu tempu ir nieko nera laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2009 09 02, 17:41)
sestadieni, ir nieko nejauciu  blink.gif pasikartosiu, kai jausdavau ipatinga krutines tempima iskart puldavau testa darytis, ir temdavo jau bent savaite iki ju, o db nieko, nieko nieko  unsure.gif tai sakau kiekviena menesi stebiu ir nesulaukiu II bruksniuku. praeita menesi, menesiniu diena pasidariau testa, su viltim kad jau bus ir nieko, sekanciu ejimu i toleta susirgau  doh.gif  vien zo, net nzn, kaip cia greiciau susiveikt a leliu.  rolleyes.gif su pirma net negalvojau, netyciomis, ale besisaugodami pastojom, o db, varom i vidu pilnu tempu ir nieko nera  laugh.gif

patarimas butu toks, stenkites myletis ne per daznai, nes daznai besimylint nespeja subresti spermatozoidai ax.gif mes va antra cikla mylejomes praktiskai tik vaisingomis dienomis ir per ovuliacija, ir va rezultatas II smile.gif Ir po sex, pagulek kojas auksciau peklus ir pasikisus pagalve po uzupakaliu koki 20-30min. smile.gif o NT nedaryk kol nesulauksi mmm, nes lt testai jie tikrai nera pakankamai jautrus wink.gif as gyvenu ne lt, todel pirmaji testuka dariaus iki mm likus 3d. ir jis buvo lb teigiamas blush2.gif
Atsakyti
Man irgi kelinta diena neramu,bijau,kad galiu buti nescia.Dar butu per anksti tureti leliu,nes dabar mano gyvenime vyksta dideli pertvarkymai.Kamuoja ta pati problema ar NT galejo parodyti neteisinga ats? Dariausi snd ryte,parode neigiama,o po keliu valandu pasivaideno antra juostele,bet lb plonyte,vos eina iziureti .MM turi prasideti tik po 5 dienu,bent taip speju,nes mano ciklas niekad nebuvo reguliarus.Tiksliai zinau diena kada draugas nuleido i vidu.Nors dar tik 6 dienos praejo po to,bet skaiciau,kad HCG koncentracija kraujyje jau per pirma nestumo savaite siekia nuo 25-100.
Papildyta:
net neimanoma apskaiciuoti kada ivyko ovuliacija,kai pastoviai mm buna tai anksciau tai veliau.Kazkokiu simptomu dar nejauciu,tik vienos kruties skausma,kuris visada buna mazdaug 10 dienu pries mmm ir pastovu nora valgyti,kuris taip pat visada buna pries mm.Nepanikuociau,bet tas testas man sukele nerima.Aisku po ilgo laiko negalima vertinti rezultato,bet nuo ko tada ta antra juostele pasivaideno? Dbr toks nerimas,nezinia sulauksiu mm ar ne... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Quentini: 03 rugsėjo 2009 - 17:39
QUOTE(Quentini @ 2009 09 03, 19:50)
Man irgi kelinta diena neramu,bijau,kad galiu buti nescia.Dar butu per anksti tureti leliu,nes dabar mano gyvenime vyksta dideli pertvarkymai.Kamuoja ta pati problema ar NT galejo parodyti neteisinga ats? Dariausi snd ryte,parode neigiama,o po keliu valandu pasivaideno antra juostele,bet lb plonyte,vos eina iziureti .MM turi prasideti tik po 5 dienu,bent taip speju,nes mano ciklas niekad nebuvo reguliarus.Tiksliai zinau diena kada draugas nuleido i vidu.Nors dar tik 6 dienos praejo po to,bet skaiciau,kad HCG koncentracija kraujyje jau per pirma nestumo savaite siekia nuo 25-100.
Papildyta:
net neimanoma apskaiciuoti kada ivyko ovuliacija,kai pastoviai mm buna tai anksciau tai veliau.Kazkokiu simptomu dar nejauciu,tik vienos kruties skausma,kuris visada buna mazdaug 10 dienu pries mmm ir pastovu nora valgyti,kuris taip pat visada buna pries mm.Nepanikuociau,bet tas testas man sukele nerima.Aisku po ilgo laiko negalima vertinti rezultato,bet nuo ko tada ta antra juostele pasivaideno? Dbr toks nerimas,nezinia sulauksiu mm ar ne...  verysad.gif

labukas. Visu pirma pasikartosiu, kad lt pardavinejami NT yra tikrai nejautrus ir 6d. po smileysex.gif nemanau, kad jau galetu rodyti realu ats. Ir testuka reiketu vertinti ne veliau kaip po 10min. Veliau tiesiog toje vietoje isryskeja juostele. Testuka patarciau daryti tik tuomet, kai nesulauki mmm (kalbu is savo patirties 4u.gif) ir nesvarbu, kad ant ju rasoma, jog jie nestuma parodo praejus 7 d. po apvaisinimo schmoll.gif zodziu neprgyvenk ypac jei visi tokie pozymiai anksciau ir pries mmm budavo ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

noriu Jusu patarimo, jei galima, skubaus...

Geriu GRACIAL tabletes jau beveik metus laiko. Pirmos savaites 4 ar 5 pakuotes tablete pamirsau isgerti, tai isgeriau ja tik po 10 val., po mazdaug pusantros dienos mylejomes be jokios papildomos apsaugos. Tai dabar nezinau, ka daryti, gerti KT toliau ar nutraukti ir pasidaryti nestumo testa? O jei esu nescia, ar nepakenks lialiui, jei dar pabaigsiu visa pakuote?Ar geriant KT nestumo testas nemeluoja? Ar galiu buti nescia?
Labai laukiu atsakymo. Aciu visoms:)
Atsakyti
QUOTE(lekitra @ 2009 09 06, 11:21)
Laba diena,

noriu Jusu patarimo, jei galima, skubaus...

Geriu GRACIAL tabletes jau beveik metus laiko. Pirmos savaites 4 ar 5 pakuotes tablete pamirsau isgerti, tai isgeriau ja tik po 10 val., po mazdaug pusantros dienos mylejomes be jokios papildomos apsaugos. Tai dabar nezinau, ka daryti, gerti KT toliau ar nutraukti ir pasidaryti nestumo testa? O jei esu nescia, ar nepakenks lialiui, jei dar pabaigsiu visa pakuote?Ar geriant KT nestumo testas nemeluoja? Ar galiu buti nescia?
Labai laukiu atsakymo. Aciu visoms:)

labukas, nemanau, kad galetum buti nescia, nes isgerei tablete po 10 val, nors ir pamirsus reiketu isgerti ne veliau kaip po 9 val. Bet toliau tabletes gerei kaip riklauso kiek suprantu g.gif tikrai lb drisciau abejoti ar galejai pastoti. O del NT tai ji turetum daryti jei nesulauski mmm per ta savaite kada negersi KT, nes aknsciau jis gali nieko ir nerodyti. O NT kontraceptikai neturi jokios itakos tikrai, nes nestumo metu moters organizme issikirai vadinamas nestumo hormonas, pgl kuri NT ir nustrato nestuma. Tikrai nemanau, kad galejai pastoti 4u.gif bet jeigu lb neramu tiesiog sek savo savijauta ir bandyk daryti NT. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2009 09 06, 11:07)
labukas, nemanau, kad galetum buti nescia, nes isgerei tablete po 10 val, nors ir pamirsus reiketu isgerti ne veliau kaip po 9 val. Bet toliau tabletes gerei kaip riklauso kiek suprantu  g.gif tikrai lb drisciau abejoti ar galejai pastoti. O del NT tai ji turetum daryti jei nesulauski mmm per ta savaite kada negersi KT, nes aknsciau jis gali nieko ir nerodyti. O NT kontraceptikai neturi jokios itakos tikrai, nes nestumo metu moters organizme issikirai vadinamas nestumo hormonas, pgl kuri NT ir nustrato nestuma. Tikrai nemanau, kad galejai pastoti  4u.gif  bet jeigu lb neramu tiesiog sek savo savijauta ir bandyk daryti NT.  4u.gif


Aciu uz informacija smile.gif tai gersiu tada toliau ta pakuote ir ziuresiu, kas bus paskui smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai agnyte344 ir wilman 4u.gif drinks_cheers.gif 4u.gif saugokit save!!!!!!
Atsakyti
sveikinu visas kurioms juosteles teigiamo:)
as vakar dariausi, bet neigiamas, buvo..na dar manau reik palaukt:)
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
esu visiska naujoke cia ax.gif , ir noriu prisijungti prie jusu biggrin.gif
man veluoja 4 dienas, bet jokiu pozymiu nejauciu doh.gif dariausi testa- ir jis kazkoks neaiskus, turiu foto, bet kolkas man neleidzia jos prikabinti, o noriu parodyti jums, ir paklausti ka manot? mirksiukas.gif
kaip man tai padaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleesa @ 2009 09 12, 12:44)
Sveikos mergaites  4u.gif
esu visiska naujoke cia  ax.gif , ir noriu prisijungti prie jusu  biggrin.gif 
man veluoja 4 dienas, bet jokiu pozymiu nejauciu  doh.gif  dariausi testa- ir jis kazkoks neaiskus, turiu foto, bet kolkas man neleidzia jos prikabinti, o noriu parodyti jums, ir paklausti ka manot?  mirksiukas.gif 
kaip man tai padaryti? ax.gif



Sveika, tu uzeik i www.radikal.ru, net prikabink savo nuottrauka ir i foruma nukopink mums nuoroda ir mes galesim visos paziuret ir pakomentuot smile.gif
Papildyta:
sveikos merginos, turiu ir as klausimeli- trumpai apie situacija:
Turiu testuka juostele-ir manau, kad jo jautrumas tikrai yra nekoks. Jau 2 menesius pries mmm teko juos pagadinti ir pamatyti vaiduokliuka- na toki kuri reiketu gerai nulenkti, gero apsvietimo ir aisku noro ir vaizduotes, kad ten kazka pamatyti. Aisku sia testai baigesi tvarkingu mmm atejimu. O vat si menesi, ka nuterem su vyru neplanuot, kak mylejomes kai norejome , kai as turejau daug darbu ir tikrai nesitikejau jokiu rezultatu- tes mano testukas mane nustebino. Po 4 dienu turetu prasideti mano mmm, pries 2 d. matavau BT ir parode 36,8- na nutariau , kad va mmm ateis si kart anksciau, bet siandien pamatavus BT ji pasikele iki dabar 37. Tai mane labai suintregavo- galvoju pagadinsiu as savo juostele- ir tikrai zinojau nelaukiau jokiu rezultatu, bet po kokiu 5 min iskyskejo 2 juostele thumbup.gif , bet man ji tokia vaiduokliska, na nesuper ryski bet labai matosi- nereikia lenkt ar dar kazkazkaio spec. ziuret, ir be sviesos matosi.
Traigi klausima- ar tas testukas meluoja? Bijau tiketi ir dziaugtis doh.gif viduje oks jausmas, o gal nemeluoja, bet protas draudzia tiket- bijau vel nusivilti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenusik-N @ 2009 09 13, 14:54)
Sveika, tu uzeik i www.radikal.ru, net prikabink savo nuottrauka ir i foruma nukopink mums nuoroda ir mes galesim visos paziuret ir pakomentuot  smile.gif


Aciu thumbup.gif , manau pavyko cool.gif

http://s52.radikal.r...a5294aba462.jpg

Papildyta:
Linusik-N ir tau prireks kantrybes kaip ir man blush2.gif , kazkaip negaliu sau leisti patiketi ir pradeti dziaugtis tokiu pusiau ryskiu testo atsakymu doh.gif noriu buti visiskai tikra ax.gif .. siandien jau baigiasi 5 diena kaip veluoja...tikiuos nepasirodys mm nestuke.gif
Atsakyti