Įkraunama...
Įkraunama...

Inkštirai - II tema

Gal kas turit atsiliepimų apie naująjį garnier prausiklį nuo inkštirų ir randų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyteaa: 19 gegužės 2009 - 16:35
QUOTE(rozyteaa @ 2009 05 19, 16:33)
Gal kas turit atsiliepimų apie naująjį garnier prausiklį nuo inkštirų ir randų?  g.gif


nemaciau ne vieno verto demesio garnier gaminio, abejoju ar ir sis bus isimtis.
verciau domekites kosmetikos, kuria parduoda vaistinese, naujienomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2009 05 19, 17:51)
nemaciau ne vieno verto demesio garnier gaminio, abejoju ar ir sis bus isimtis.
verciau domekites kosmetikos, kuria parduoda vaistinese, naujienomis  mirksiukas.gif

kažkodėl panašios nuomonės esu, bet juk viltis-durnių motina bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
nuo inkstiriuku puikiai padeda Mary Kay specialios kosmetikos priemones
Atsakyti
QUOTE(dariene @ 2009 05 21, 18:52)
nuo inkstiriuku puikiai padeda Mary Kay specialios kosmetikos priemones



QUOTE(dariene @ 2009 05 21, 19:05)
mano riebiai odai idealiausiai tinka molio kaule is Mary Kay



QUOTE(dariene @ 2009 05 21, 19:09)
Jei norite susitvarkyti savo odele, siulau Mry Kay kopsmetika. Man padejo, as pabandziau, nes ilgai kankinausi su spuogais ir inkstirais, o dabar ja jau beveik susitvarkiau

panašu į reklamą blink.gif
gal dar ir platinate šią kosmetiką?
Atsakyti
QUOTE(dariene @ 2009 05 21, 18:52)
nuo inkstiriuku puikiai padeda Mary Kay specialios kosmetikos priemones

reikes pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 03 15, 20:34)
Vis matau reklama ir galvoju gal reiktu isigyt, ka manot? Gal kas bandet?
user posted image


man visai patiko.. isnaudojau, ir dar viena nusipirkau ax.gif gal inkstirams 'tirpdyti' ir nelabai efektyvus, bet nuo spuogeliu man tikrai padeda 4u.gif gal cia kiekvienam skirtingai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2009 05 19, 17:33)
Gal kas turit atsiliepimų apie naująjį garnier prausiklį nuo inkštirų ir randų?  g.gif


Man taip pat butu visai idomu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as prisijungiu prie kovotoju su inkstirais burio drinks_cheers.gif

man si tema opi, nes labai jau man daug problemu sukelia... nors pas mane tie juodi taskai nera labai ryskus, bet po kiek laiko is inkstiro issivysto spuogas, o is jo - pulinys doh.gif , tai esu krempudros verge, nes nosis tokia raudontaske, tai geda tokiai zmones baidyt hah.gif . krempudryte naudoju clarins true matte, nors zinau, kad krempudros irgi prisideda prie inkstiru susidarymo.

Zinau, kad SVARBIAUSIA ne tik isvalyt inkstyrus, bet kasdienai naudot kremukus nekemsancius poru, sudetinga misija g.gif , man tokiu dar nepavyko rasti help.gif
Apie priemones, skirtas naikinti inkstyrus, kurias esu isbandzius:
- nivea pleistai nieko gero 4/10, siek tiek pavalo didziausius "nieksus", kurie buna pavirsiuje
- garnier sildanti kauke (sauna efektas), visai nieko, siek tiek apvale, bet, aisku, ne giluminius: saudau
- the body shop kauke inkstirams su arbatmedziu - jokio efekto schmoll.gif
- tie visi prausikliai su granulemis (isbandziau ju ne viena) labai zaloja oda huh.gif
lieka mechaninis valymas, tik labai jau jis nemalonus, su savo pasekmemis doh.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Prisijungiu ir as prie jusu kovotoju biggrin.gif
Kadangi paskutiniu metu labai atsirado daug inkstiru , todel nusprendziau imtis priemoniu ir juos naikinti , kol kas sekasi sunkiai doh.gif


QUOTE(W*S:* @ 2009 03 15, 20:34)
Vis matau reklama ir galvoju gal reiktu isigyt, ka manot? Gal kas bandet?
user posted image


Sita kaip tik pries kelias dienas baigiau rolleyes.gif
Siaip galiu pasakyt , kad visai tiko ir patiko biggrin.gif 4u.gif
Tik , kad oda issausindavo unsure.gif

Vakar nusipirkau Visibly Clear nuo inkstiru ir ju atsiradimo.
Siaip gal ir nieko atrodo , bet kad labai jau oda griauzia doh.gif

Esu dar isbandziusi ivairiu kaukiu , bet jokio povekio schmoll.gif
O dabar planuojami pirkiniai Garnier prausiklis ir Visibly clear , nors labai abejoju , kad kas pades.. Nors isbandyt irgi reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2009 05 13, 15:26)
Mėginau- labai patiko- sakyčiau ir inkštirus pavalė ir šiaip veido oda gražesnė smile.gif Būtinai darysiuos dar kartą- nepatingėkit. Tik po jos būtinai kelias dienas reikia naudoti kremą su spf (20-30)




ei bukit geros atsiuskite i Az nuoroda cool.gif
Atsakyti
na del inkstiru tai nuolatine nesibaigianti kasdiene prieziura........... 4u.gif
Atsakyti