Įkraunama...
Įkraunama...

Inkštirai - II tema

Mane tai nervuoja inkštirai ant nosies, na pas mane jie vos pastebimi, rūpinuosi oda ir dažnai darausi visokius valymus ir etc.
Buvau nusipirkus tą pleistrą nuo inkštirų ant veido. Visisškai nieko nepadėjo schmoll.gif Ar dar bandėt kas tokio tipo pleistrus? Ar padėjo?
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 06 06, 13:46)
Mane tai nervuoja inkštirai ant nosies, na pas mane jie vos pastebimi, rūpinuosi oda ir dažnai darausi visokius valymus ir etc.
Buvau nusipirkus tą pleistrą nuo inkštirų ant veido. Visisškai nieko nepadėjo  schmoll.gif  Ar dar bandėt kas tokio tipo pleistrus? Ar padėjo?

bandziau, nieko gero, jau geriau kokia kaukyte valancia uzsidet nei taip erzinti oda, dar kosmetologes klausiau apie juos, sake mesti lauk ir netiket daugiau reklamom lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluebell @ 2009 06 05, 21:05)
na del inkstiru tai nuolatine nesibaigianti kasdiene prieziura........... 4u.gif

pritariu thumbup.gif deja nevisada tai padeda
Atsakyti
QUOTE(zalia'citrina @ 2009 06 06, 13:58)
bandziau, nieko gero, jau geriau kokia kaukyte valancia uzsidet nei taip erzinti oda, dar kosmetologes klausiau apie juos, sake mesti lauk ir netiket daugiau reklamom  lotuliukas.gif
Papildyta:

pritariu  thumbup.gif  deja nevisada tai padeda



man visai padejo veido plovimas ryte ir vakare su ramuneliu nuoviru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 06 06, 12:46)
Mane tai nervuoja inkštirai ant nosies, na pas mane jie vos pastebimi, rūpinuosi oda ir dažnai darausi visokius valymus ir etc.
Buvau nusipirkus tą pleistrą nuo inkštirų ant veido. Visisškai nieko nepadėjo  schmoll.gif  Ar dar bandėt kas tokio tipo pleistrus? Ar padėjo?


Man nivea pleistriukai ištraukia visada nuo nosies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbyte @ 2009 06 07, 20:11)
Man nivea pleistriukai ištraukia visada nuo nosies 4u.gif


na bet mano nuomone, tai tokius pleistriukus naudoti reikėtų ne tam, kad kasdien geriau atrodyti, tam yra maskavimo priemonės, o retkarčiais, kokiomis ypatingomis progomis, kai norisi atrodyti lygesne oda, nes tie inkštirai po pleistriukų vistiek grįš su trenksmu atgal, nepaliks taip lengvai biggrin.gif
Atsakyti
Aš pati nuo inkštirų naudoju clean&clear prausikli-kauke ir valikli. Dar yra šveitiklis, vieną sunaudojau, būčiau nusipirkus, bet dar turiu kitokį. Tai šitas priemones gali naudoti ir vyresni. Labai malonus vėsinamasis poveikis naudojant kaip prausiklį, mėtų gaivumas, kvapas irgi neblogas, kaukė irgi gerą poveikį duoda. O valiklis veikia panašiai kaip tonikas, tik aš po jo iškart kokias 2-3 valandas nieko netepu, nes jis po savęs palieka tokį blizgantį losjono sluoksnį, naikinantį inkštirus ir spuogus, poveikis tikrai akivaizdus, naudojant abi priemones, kaina tikrai nesikandžioja, nes priemonių užtenka gana ilgam, o vėsinantis poveikis labai gaivina, man asmeniškai suteikia jėgų smile.gif
Atsakyti
nuo inkstiru yra spec. rusiskas kremas, vadinasi "nuo inkstiru" Placentol Profesora Liubinova, kaina 50 Lt, tiesa, as ne inkstirus gydziau, o spuogus, tai spuogus man isgyde smile.gif
Atsakyti
Man taip pat pleistriukai nepadejo.
Odai išvalyti nuo inkštirų 1-2 kartus per savaitę veidą nušveičiu šveitikliu, ir po to užsidedu The Body Shop Kaukę – šveitiklį „Mėlynas kukurūzas"
user posted image
Kaip šveitiklio jo nenaudojų, t.y. netrinu, nemasažuoju, nes man nemalonūs grudeliai. Tik storą sluoksnį laikau ne mažiau pusvalandžio. Išvalo gerai, jau ne pirmą dėžutę naudoju.
O kasdieną nieko ypatingo nedarau - veidelį nuprausiu, kartais tonizuoju. Kremo nenaudoju. Inkštiram išvalyti pakanka kaukės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 06 10, 20:18)
Aš pati nuo inkštirų naudoju clean&clear prausikli-kauke ir valikli. Dar yra šveitiklis, vieną sunaudojau, būčiau nusipirkus, bet dar turiu kitokį. Tai šitas priemones gali naudoti ir vyresni. Labai malonus vėsinamasis poveikis naudojant kaip prausiklį, mėtų gaivumas, kvapas irgi neblogas, kaukė irgi gerą poveikį duoda. O valiklis veikia panašiai kaip tonikas, tik aš po jo iškart kokias 2-3 valandas nieko netepu, nes jis po savęs palieka tokį blizgantį losjono sluoksnį, naikinantį inkštirus ir spuogus, poveikis tikrai akivaizdus, naudojant abi priemones, kaina tikrai nesikandžioja, nes priemonių užtenka gana ilgam, o vėsinantis poveikis labai gaivina, man asmeniškai suteikia jėgų smile.gif


Man ne vienas pleistriukas nepadejo taip kaip clean&clear priemones.
kol kas efektyviausia priemone man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krislai @ 2009 06 11, 14:06)
Man ne vienas pleistriukas nepadejo taip kaip clean&clear  priemones.
kol kas efektyviausia priemone man  rolleyes.gif


tikrai ypač efektyvu, jeigu reikia greitai inkštirų atsikratyti, tai tik juos naudoju, nes nelabai pasitikiu kitokiomis priemonėmis ax.gif aišku, turiu įvairių, tačiau visos veikia skirtingai. Daugiausia valomosios priemones, visokie kremukai, nekemšantys porų ir panašiai smile.gif Su inkštirais kova baigta mano naudai, aišku neapsileidžiant ir toliau naudojant clean&clear priemones. Neutrogena man atrodo tokio paties pobūdžio liniją turi, ir nemanau, kad poveikis skirtųsi, nes tie patys abiejų gamintojai, nors neutrogenos šiek tiek brangesni produktai 4u.gif
Atsakyti
inkstiriuku medziotojoms siulau nauja irankiuka, stai toki: ( nerudijancio plieno), labai tvirtas, pirmas is desines.
user posted image

25 lt, veiksmas Kaune, uz 28 atsiusciau registruotu pastu drinks_cheers.gif

pagarinus veiduka ar po kokios kaukes turetu tikrai buti geras pagalbininkas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <aries>: 16 birželio 2009 - 20:00
QUOTE(<aries> @ 2009 06 16, 20:59)
inkstiriuku medziotojoms siulau nauja irankiuka, stai toki: ( nerudijancio plieno), labai tvirtas, pirmas is desines.
user posted image

25 lt, veiksmas Kaune, uz 28 atsiusciau registruotu pastu  drinks_cheers.gif

pagarinus veiduka ar po kokios kaukes turetu tikrai buti geras pagalbininkas  4u.gif


As apie toki daikciuka jau girdejus, tik labai idomu butu suzinoti, kaip reikia juo naudotis blush2.gif g.gif
Atsakyti