Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios paskirties veltinukai

Gražūs darbeliai 4u.gif
Šaunuolės.
Atsakyti
QUOTE(.eva. @ 2012 09 26, 09:30)
Daug laiko ir širdies įdėta į tuos veltinukus  smile.gif
Dėkui už kometarus  blush2.gif



Fantasita, kažkas tokio, ko žodžiais neapibūdinsi wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Širdį suvirpino wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 28 kovo 2013 - 21:46
QUOTE(.eva. @ 2012 09 25, 14:14)
Beveik metus vėliau susivėlusi, dabar noriu pasidalinti rezultatu  4u.gif

http://evitafoto.lt/...alendorius_2013


Fantastika wub.gif
Atsakyti
Laba diena,
norėčiau paklaust kiek maždaug kainuotų pagamint apvalų kilimėlį apie 70-80 cm skersmens iš bumbuliukų, tokio tipo? bumbuliukų skersmuo apie 4 cm jei įmanoma. Reikia dėl aukščio smile.gif
Gal kuri auksarankė vilnietė galėtų apsiimt?

štai toks
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri galėtumėte nuvelti tokias gumytes į plaukus? Lauksiu pasiūlymo su kaina į AŽ.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2013 09 04, 18:22)
Laba diena,
norėčiau paklaust kiek maždaug kainuotų pagamint apvalų kilimėlį apie 70-80 cm skersmens iš bumbuliukų, tokio tipo? bumbuliukų skersmuo apie 4 cm jei įmanoma. Reikia dėl aukščio smile.gif
Gal kuri auksarankė vilnietė galėtų apsiimt?

štai toks

Deja, nerodo kilimėlio g.gif
Atsakyti
Dar sakykit ar man is tokio laksto iseitu pasidaryt kazka tokio kaip virsuje ikelta plauku gumele "saulute" ??

http://www.kasiulai....kio-p-5289.html
Atsakyti
*Amila*,man atrodo ,kad ta saulute ir yra daryta is tokio dirbtinio veltinio laksto.taip,kad drasiai daryk.
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2013 09 05, 19:09)
*Amila*,man atrodo ,kad ta saulute ir yra daryta is tokio dirbtinio veltinio laksto.taip,kad drasiai daryk.

Nu vat man irgi taip rodos. Aciu. Uzsisakiau pabandymui. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2013 09 05, 08:18)
Deja, nerodo kilimėlio  g.gif

Keista ir gaila, kad nerodo. dabar per tel sunku ikelt dar karta. bet tai tiks kilmelis is visu vienodu burbuliuku, kaip minejau mazdaug 4 cm skersmens. ir dar paziurejau, kad pacio kilimelio reiktu 60-70 cm skersmens. 80 jau butu daugoka.
Atsakyti
Egzotiskas gultukas egzotiskai katytei
user posted image
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti