Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios paskirties veltinukai

neseniai pradejau draugauti su filcu, tad atnesu kelis papuosaliukus smile.gif nzn ar I ta tema pataikiau blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Merginukee @ 2013 12 29, 01:22)
neseniai pradejau draugauti su filcu, tad atnesu kelis papuosaliukus smile.gif nzn ar I ta tema pataikiau  blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Labai grazu as taip pat tik mokinuose, gal galite placiu apie tu melymu gelyciu technika-kaip veliate ir kaip lapelius darote, Aciu Labai
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 01 02, 11:26)
Labai grazu as taip pat tik mokinuose, gal galite placiu apie tu melymu gelyciu technika-kaip veliate ir kaip lapelius darote, Aciu Labai


as matot viska darau is filco, dirbtinio veltinio lakstu smile.gif tai tiesiog kerpu gelytes, pagrinda apvalu iskerpu ir ankt jo klijuoju, galima siuti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginukee @ 2014 01 02, 12:51)
as matot viska darau is filco, dirbtinio veltinio lakstu smile.gif tai tiesiog kerpu gelytes, pagrinda apvalu iskerpu ir ankt jo klijuoju, galima siuti smile.gif

aisku nes veliant rankytemis kitoks velimas eina toks nelygus o pas Jus taip tolygiai viskas, as pradejau velti auskariukus ir karoliukus tad kai uzbaigsiu viska ikelsiu nuotraukytes pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 01 02, 13:26)
aisku nes veliant rankytemis kitoks velimas eina toks nelygus o pas Jus taip tolygiai viskas, as pradejau velti auskariukus ir karoliukus tad kai uzbaigsiu viska ikelsiu nuotraukytes pasirodyti smile.gif


pries kokius 3-4 metus ir pas mane buvo velimo era smile.gif veliau papuosaliukus, sages visokias smile.gif dabar kazkaip kilo mintis sitokiem darbeliam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginukee @ 2014 01 02, 15:03)
pries kokius 3-4 metus ir pas mane buvo velimo era smile.gif veliau papuosaliukus, sages visokias smile.gif dabar kazkaip kilo mintis sitokiem darbeliam smile.gif

labai atrodo neblogai, ir manau atsiperka nes nebuna subadytu pirstu, sulauzytu adatu ir panasiai, as bandau skaityti viska nuo pradziu apie velima nors merginos rase, kad admin. daug ka pratryne yra, uzkabino mane nes drauge parode, turbut buciau nepaziurejus buciau neuzsikabinus smile.gif siaip maolnus drabas ypac kai vaikai namie isarzina, paimi adatuke ir bagsnoji i kempine, vertas nervu nusiraminimo budas smile.gif
o paciai lauksiu dar ir toliau testi darba su Filcu ir nuotraukeliu daugiau prasom 4u.gif
Atsakyti
Pirmas siu metu darbas ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 01 02, 14:31)
labai atrodo neblogai, ir manau atsiperka nes nebuna subadytu pirstu, sulauzytu adatu ir panasiai, as bandau skaityti viska nuo pradziu apie velima nors merginos rase, kad admin. daug ka pratryne yra, uzkabino mane nes drauge parode, turbut buciau nepaziurejus buciau neuzsikabinus smile.gif siaip maolnus drabas ypac kai vaikai namie isarzina, paimi adatuke ir bagsnoji i kempine, vertas nervu nusiraminimo budas smile.gif
o paciai lauksiu dar ir toliau testi darba su Filcu ir nuotraukeliu daugiau prasom 4u.gif


o tu tik sausai veli? nebandei slapiai? man kazkaip graziau susivelia slapiai valiant smile.gif bet aisku jei nori kokia forma isgauti tai jau "budizmu" reikia uzsiimti ir badyti biggrin.gif cia mano vyras pramine badyma budizmu smile.gif
as vis googlinuosi ir ieskau ideju kai turesiu laisvenio laiko ir bus ikvepimo vel kazka pagaminsiu smile.gif

QUOTE(tiogra @ 2014 01 03, 20:55)
Pirmas siu metu darbas ax.gif



labia grazu wub.gif
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif I uzrasus prasom nekreipti demesio, tuoj oficialiai tapsiu Shima. Jau jauciu kaip tampu biggrin.gif
Atsakyti
tiogra labai grazu wub.gif
Meerginuke auskariukus ir karoliukus baau sausai, o po to slapiai dar maiselyje su muilu padirbeju, tada is tikruju lygiau; o intike ziurejau youtube kaip kamuoliukus veilia slapiai nu ir rezultatas nulinis nesigavo, taigi arba ismesiu arba pevelsiu smile.gif
Atsakyti
Labai dekoju, pagaliau kazka nusiveliau sau mylimiausiai biggrin.gif
As internete tik ziuriu kaip daro kiti, o pati visuomet atrandu savo technika, ir kol kas neteko nusivilti. Tasyte isvis veliau ant durniaus. Vaizda turejau akyse, bet neteisingai isdesciau lekala, tada dar vilna sumeciau neteisingai, bet pora valandu pazaidus rezultatas dziudina thumbup.gif
Atsakyti
na va atnesu parodyti savo darbelius smile.gif

user posted image
Atsakyti