Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 3 dalis.

QUOTE(_PostScriptum_ @ 2007 09 07, 11:43)
o kuom eucathermas nepatinko?
Papildyta:
dar mane domina kuo skiriasi matraco uzpildai?ir kuri geriausia rinktis 4u.gif

Kažkaip jis man įtartinas. na įdomiai tas nestoras sluoksnis adaptuojasi pagal kūną, bet mano nuomonė tokia, kad Eucathermo nepakankamai storas sluoksnis, kad kaina atitiktų realų skirtumą. Be to, kažkaip kaip ir lateksas gal kiek šiltas pasirodė.

QUOTE(Zoran @ 2007 09 07, 19:26)
Amadeo HR bus per akis. Visi kiti neverti demesio del kainos arba jusu svorio kategorijos. Pats geriausias Gemegos ciuzinys yra Amadeo Super, beje jis turi geriausia kainos kokybes santyki, bet jis labiau reikalingas drutiems zmonems.


Va žiūrėjau iš aš į Amadeo super, bet pasiaiškinau, kad per lengvi esam mes ir tiek. Tai liko sekantis variantas - Amadeo Joy.

Beje, užsakinėti paskambinus tiesiai į Gemegą - stipriai pigiau nei kokiame nors salone (200 - 400 Lt. Pigiau priklausomai nuo čiužinio).

QUOTE(vilmak @ 2007 09 09, 21:34)
tai dabar prisiskaičiau ir nieko nebežinau. blink.gif
Trumpai.Reikalingas čiužinys dvigulei lovai, svorio kategorija 70-90 kg, vyriškis linkęs smarkiai prakaituoti.Dėl pastarosios problemos linkom į spyruoklinius, dabar nebežinau...
Kaina apie 2000 litukų.
Patarkit, ką rinktis?


Manau, kad kątik buvo siskas aptarta: Gemega, Amadeo Super arba Amadeo Joy.
Tikriasuia iš užpildų nelabai gerai lateksas, nes jis sunkiausiai kvėpuoja 4u.gif

Beje, Gemegos Amadeo čužinuką su HR'u galima ir iki 1500 lt. nusipirkti.
Atsakyti
aš visgi eisiu šiandien užsisakyti eucatherm'ą .man visgi jis labiau patiko. šiaip man amadeo super pasirodė per minkštas,toks pliurzaliukas (aš sveriu apie 60kg). tik va mastau ar imti iš abieju pusių eucatherm c ,ar iš vienos c o iš kitos hr g.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2007 09 17, 16:39)
aš visgi eisiu šiandien užsisakyti eucatherm'ą .man visgi jis labiau patiko. šiaip man amadeo super pasirodė per minkštas,toks pliurzaliukas (aš sveriu apie 60kg). tik va mastau ar imti iš abieju pusių eucatherm c ,ar iš vienos c o iš kitos hr g.gif


Tau Amadeo Super per minkstas, pliurzalas pasirode? Tada nueik i kita vieta kur prekiauja gemegos ciuziniais ir paprasyk, kad paguldytu and Superio. Tave ne atn to pagulde smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 09 17, 18:44)
Tau Amadeo Super per minkstas, pliurzalas pasirode? Tada nueik i kita vieta kur prekiauja gemegos ciuziniais ir paprasyk, kad paguldytu and Superio. Tave ne atn to pagulde smile.gif


O pliurziakas gal galėjo pasirodyt nes būna skirtingo storio užpildai - 3 ir 5 cm. Tai gal kur storesnis užplidas - ir minkštesnis jis pasorodė g.gif:

Aš vis dar laukiu savo čiužinuko, savaitės bėgyje turi atvežti ax.gif NEs jau sofutė užkniso juodai doh.gif:
Atsakyti
Apsižiūrėjau, kad lovose, kurias noriu pirkti vaikams, tarpas tarp grotelių juostelių yra 7 cm, t.y. gerokai daugiau, negu turėtų būti g.gif. Tai Monoidėjos lova Mitsi2N, štai tokia. Ir ką dabar daryti? Ieškoti kitos lovos? verysad.gif Ar Norkos čiužiniui tiks ir tokia? unsure.gif
Atsakyti
Gal galit paaiškint kuom skiriasi Fey&Co čiužiniai "Visco Fit", "Visco Plus" ir "Visco Therm"? Ar tai vienas ir tas pats, o gal tai visiškai skirtingi produktai?
Atsakyti
Sakykite jei vyras po stuburo operacijos, tai gal į ne ortopedinius net nesidairyti g.gif

QUOTE(edwards @ 2007 09 18, 17:44)
Gal galit paaiškint kuom skiriasi Fey&Co čiužiniai "Visco Fit", "Visco Plus" ir "Visco Therm"? Ar tai vienas ir tas pats, o gal tai visiškai skirtingi produktai?

va va , mes vakar buvom čiužinių pard. ir mums kaip analogą Tempur tik žemesne kaina pasiūlė iš Fey&Co g.gif

Atsakyti
sveiki,
kreipiuosi skubios pagalbos.
iš gemegos užsisakėme latekso čiužinį. bet dabar jau nebežinau ar geras sprendimas. pardoj sakė, kad čia geriausias variantas, bet parda yra parda.

pasirinkome, nes jis minkštas, bet dabar galvoju ar tai tikrai gerai, jeigu čiužinys minkštas?
kitas dalykas - ar bus patogu miegoti dviems žmonėms vibracijos atžvilgiu? ta prasme, kai vienas versis kitam irgi labai tai jausis?
jau u žsakėm, bet apniko abejonės, tad kreipiuosi pagalbos 4u.gif kad dar spėčiau ką nors pakeisti... ar vertos dėmesio tos eucaterm ir kitos dangos?
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 09 24, 09:04)
sveiki,
kreipiuosi skubios pagalbos.
iš gemegos užsisakėme latekso čiužinį. bet dabar jau nebežinau ar geras sprendimas. pardoj sakė, kad čia geriausias variantas, bet parda yra parda.

pasirinkome, nes jis minkštas, bet dabar galvoju ar tai tikrai gerai, jeigu čiužinys minkštas?
kitas dalykas - ar bus patogu miegoti dviems žmonėms vibracijos atžvilgiu? ta prasme, kai vienas versis kitam irgi labai tai jausis?
jau u žsakėm, bet apniko abejonės, tad kreipiuosi pagalbos  4u.gif  kad dar spėčiau ką nors pakeisti... ar vertos dėmesio tos eucaterm ir kitos dangos?


Patariu susipazinti su pirmame puslapyje pateikta informacija apie ciuzinius, po to darysi isvadas.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 09 24, 10:44)
Patariu susipazinti su pirmame puslapyje pateikta informacija apie ciuzinius, po to darysi isvadas.


tvarkoj, susipažinau mirksiukas.gif bet kaip su tuo bangavimu? ar ant dvigulio latekso kito žmogaus sukinėjimasis jaučiasi ar nelabai? gal labiau verta atskirus divgulius?
Atsakyti
Zoran, o man atsakysi? Klausiau dėl 7 cm tarpų grotelėse - ar tai yra priimtina vaikų lovose? Ar tiks tada Norka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 09 24, 14:09)
Zoran, o man atsakysi? Klausiau dėl 7 cm tarpų grotelėse - ar tai yra priimtina vaikų lovose? Ar tiks tada Norka?  unsure.gif


Is bedos tiks.

O bangavimas jauciamas tik Bonnell tipo spyruokliniuose ciuziniuose.
Atsakyti