Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 3 dalis.

Prieš kelias dienas atvežė jau Gemegos Amadeo Joy HR čiužinuką mums. NA ką galiu pasakyt: tikrai neblogai miegasi. Tikrai nepliurza, jis man net kietokas atrodo. Bet šiaip - tai tikrai neblogas.
Atsakyti
Laba gal galetumet man shiek tiek padeti, skaiciau ash ten skaiciau ir nieko neikertu.
Mano vaikinas visa gyvenima miega ant duru o sh ant normalios lovos, va dabar ;paziurejau su spyruoklem, koky ciuzini riektu rinktis?
Atsakyti
labai reikia ciuzinuko iki 1000lt, bet niekaip negaliu apsispresti ar uzsisakyti Dormeo Prestizini ar ka nors is Lono. Reikia kad butu ortopedinis is putu poliuretano. Gal Zoran gali patarti?
Atsakyti
QUOTE(Kaktukė @ 2007 09 27, 19:30)
labai reikia ciuzinuko iki 1000lt, bet niekaip negaliu apsispresti ar uzsisakyti Dormeo Prestizini ar ka nors is Lono. Reikia kad butu ortopedinis is putu poliuretano. Gal Zoran gali patarti?


Pirmiausia dormeo nupirkom tėvam, buvo labai patenkinti, t.y. patenkinti iki šiol, tiesiog svaigsta, Kai keitėm čiužinį nusipirkom ir mes, jau antra savaitę miegu, na iš tiesų labai geras ir patogiai išsimiegu
Atsakyti
QUOTE(Kaktukė @ 2007 09 27, 18:30)
labai reikia ciuzinuko iki 1000lt, bet niekaip negaliu apsispresti ar uzsisakyti Dormeo Prestizini ar ka nors is Lono. Reikia kad butu ortopedinis is putu poliuretano. Gal Zoran gali patarti?


Iki 1000Lt ortopediniu ciuziniu nera, tik reklama ant etikeciu. O pradinio lygio, panasus i ortopedini ciuzinys su normaliom grotelem, kainuoja nuo 2200Lt.
Taip, kad pirk vilktu spyruokliu ciuzini ir nesuk galvos, kai bus daugiau lesu, galesi pratesti paieska, o pigienom nesizavek, ir netikek visokiais Dormeo(makaronas naiviems).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoran: 28 rugsėjo 2007 - 06:57
O as labai susigundziau Tempuro ciuziniais... ir tikriausiai uzsisakysiu. bet butu idomi kitu patirtis. Negi niekas neturit? g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif fuuuu perskaiciau visas dvi su puse ciuziniu temu, prisizvengiau i zemes graibymo lotuliukas.gif
atrado mat specas savo amplua ir padare ciut ne asmenines konsultacijos tema, ir gruda savo nuomone visiem, kas gerai ir kas blogai, bet nesupranta tokio dalyko, kad "visokiu yra visokiu reikia". Gal vienam ir patogu tas latexinis superinis, bet kitam visiskai nusispjaut ant ko jis guli smile.gif Man , tarkim, per mazai paroj laiko, kad dar galvociau ant ko as miegu, turiu deshimtmeti spyruoklini dviguli ciuzini , pirkta uz kokius 350lt ir man shimts metu - nei jis girgzda, nei siubuoja nei ciaudau as nuo jo nei prakaituoju, nei duobiu jame yra smile.gif ir dar jis be groteliu o su karkasu blink.gif ...
kad Zoran mirs sveikas ir laimingas as neabejoju, bet butu gerai sitoj temoj bent siek tiek objektyvumo ir mandagumo.

Kituose forumuose nelabai butu traktuojamas zmoniu vadinimas papindejusiom bobom, siulymas i dantis ir sheip visoks asmeninis peikimas ir pravardziavimas, bet matyt moderatoriai zino Zoran lygi ir supranta kad kitaip jau su juo nebus... Bet seip slykshtu ziuret i zmogu, kuris galvoja esantis pasaulio bamba.

Taigi, rinkimes ciuzinius objektyviai ir mandagiai drinks_cheers.gif

p.s. Zoran as nei taves pazystu, nei asmeniskai turiu ka pries, bet siulymus gali pateikti ir kitokia forma, bus siek tiek maloniau skaityt. seip daug zinai, bet kai siulai kaip koks lagerio priziuretojas tai is principo norisi priestarau, ko gero del to tiek diskusiju apie savo atsakymus ir sulauki. cool.gif

aj dar. kaip nesuvokiantis ka shneki apie naujagimiu sveikata, galetum ir neskleist dezinformacijos apie ciuziniu minkshtumo ribas. cia tai tikrai supykdei , kaip del savo nekompetencijos sitoj srity potencialiai gadini vaiku sveikata saltu veidu ir isitikines savo teisumu. zinok, visi klysta, ir nieko cia blogo ner, tik kartais reikia tai pripazint. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flymanas: 28 rugsėjo 2007 - 09:48
QUOTE(Flymanas @ 2007 09 28, 10:46)
lotuliukas.gif  fuuuu perskaiciau visas dvi su puse ciuziniu temu, prisizvengiau i zemes graibymo  lotuliukas.gif 
atrado mat specas savo amplua ir padare ciut ne asmenines konsultacijos tema, ir gruda savo nuomone visiem, kas gerai ir kas blogai, bet nesupranta tokio dalyko, kad "visokiu yra visokiu reikia". Gal vienam ir patogu tas latexinis superinis, bet kitam visiskai nusispjaut ant ko jis guli smile.gif Man , tarkim, per mazai paroj laiko, kad dar galvociau ant ko as miegu, turiu deshimtmeti spyruoklini dviguli ciuzini , pirkta uz kokius 350lt ir man shimts metu - nei jis girgzda, nei siubuoja nei ciaudau as nuo jo nei prakaituoju, nei duobiu jame yra smile.gif ir dar jis be groteliu o su karkasu  blink.gif ...
kad Zoran mirs sveikas ir laimingas as neabejoju, bet butu gerai sitoj temoj bent siek tiek objektyvumo ir mandagumo.

Kituose forumuose nelabai butu traktuojamas zmoniu vadinimas papindejusiom bobom, siulymas i dantis ir sheip visoks asmeninis peikimas ir pravardziavimas, bet matyt moderatoriai zino Zoran lygi ir supranta kad kitaip jau su juo nebus... Bet seip slykshtu ziuret i zmogu, kuris galvoja esantis pasaulio bamba.

Taigi, rinkimes ciuzinius objektyviai ir mandagiai  drinks_cheers.gif

p.s. Zoran as nei taves pazystu, nei asmeniskai turiu ka pries, bet siulymus gali pateikti ir kitokia forma, bus siek tiek maloniau skaityt. seip daug zinai, bet kai siulai kaip koks lagerio priziuretojas tai is principo norisi priestarau, ko gero del to tiek diskusiju apie savo atsakymus ir sulauki.  cool.gif

aj dar. kaip nesuvokiantis ka shneki apie naujagimiu sveikata, galetum ir neskleist dezinformacijos apie ciuziniu minkshtumo ribas. cia tai tikrai supykdei , kaip del savo nekompetencijos sitoj srity potencialiai gadini vaiku sveikata saltu veidu ir isitikines savo teisumu. zinok, visi klysta, ir nieko cia blogo ner, tik kartais reikia tai pripazint.  tongue.gif


Bent viena vieta pasakyk, ko as nezinau apie vaiku sveikata, kazkurioje vietoje, kas liecia ciuzinius? O tiesa yra viena, tik poziuris i ja kitoks. O si tema ne rastams, kurie prisigere ant bile ko issimiega, kad ir tvarte tarp kiauliu. Todel tavo siulymas kad visiems visokiu reikia cia netinka. Cia teiraujasi tie, kurie kazko iesko kito, geresnio, o ne to, ant ko urviniai zmones miega, arba pasitaria, kad nepadaryti klaidos.
Jeigu as nezinociau to, ka zinau, manes cia nebutu ir manes netoleruotu. O kol kas neatsirado nei vieno, kuris zino daugiau ar geriau uz mane, ar tokio, kuris noretu cia postinti, nes laiko gaila. Kol as laiko turiu, kartais papostinu ir jei ateityje turesiu, irgi ka nors patarsiu jei galesiu.
O save myleti reikia.
Atsakyti
http://www.supermama...?...20709&st=48 thumbup.gif thumbup.gif" flymanas" super. niekam nedaeina ,kad zoran stumia "lona". o ta visa belevirza skamba panasiai "jusu zepter keptuve niekada neprideks."(jei joje nieko nekepsite).
Atsakyti
QUOTE(antaniuks @ 2007 09 29, 00:08)
http://www.supermama...?...20709&st=48 thumbup.gif  thumbup.gif" flymanas" super. niekam nedaeina ,kad zoran stumia "lona". o ta visa belevirza skamba panasiai "jusu zepter keptuve niekada neprideks."(jei joje nieko nekepsite).


O kam nors daeina, kad tau niekas nedashunta?
Ir kur as stumiu Lona, o kur kritikuoju kitus ?
Va sitas man niekaip nedaeina. Gal malonetum su nuorodom paaiskinti, jei jau tokias nesamones drabstai ?
Atsakyti

Zoran
Na,ir bjaurus(i) esat..Bjauru skaityti jusu issireiskimus,tokie tulzies pritvinke..Fui..Isivaizduoju,ka man atsakysite:Na,ir neskaityk ,siokia ir kitokia smile.gif Bet irgi reiktu naujo ciuzinio,nuejus i parduotuve niekas savo ciuziniu nepeiks,o forume galima isgirsti visokiu nuomoniu,tik gaila,kad Tu,Zoran,vienintelis teisus ir deja,be uzgauliojimu nemoki isreiksti savo nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2007 09 29, 10:16)
Zoran
Na,ir bjaurus(i) esat..Bjauru skaityti jusu issireiskimus,tokie tulzies pritvinke..Fui..Isivaizduoju,ka man atsakysite:Na,ir neskaityk ,siokia ir kitokia smile.gif Bet  irgi reiktu naujo ciuzinio,nuejus i parduotuve niekas savo ciuziniu nepeiks,o forume galima isgirsti  visokiu nuomoniu,tik gaila,kad Tu,Zoran,vienintelis teisus ir deja,be uzgauliojimu nemoki isreiksti savo nuomones.


Kai klausiama teisingai ir normaliu tonu, as atsakau labai normaliai ir tiesiai sviesiai, be uzuolanku stengiuosi, kad butu kuo aiskiau. Patariu visada, jei nepastebejote.
O mano nepakantuma apsimeteliams, neteisuoliams ir klaidingai mastantiems arba visai nemastantiems, praleiskite, nes mano poziuris i juos niekada nepasikeis, as vilkas- jie avys.
Atsakyti