Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

As esu uz Bioptrona. Mano uosvis ji isigijo gal pries kelis metus uz tikrai didiziulius pinigus, bet iki siol nesigailim. Sekmingai jam gydem pragulas, as sildydavausi keli (siuvo, nes truko kazkoks riebalinis maiselis apie sanari, jei gerai pamenu)- gan greit uzsitrauke zaizda, isgydem ( tik nesijuokit) suniui kazkokia egzema ant uodegos. thumbup.gif
Siaip nepamirskit , kad tuos bioptronus gamina kelios firmos, ir ji galima nusipirkti visai papigiaij, tai gal ir tas atvejis, kai p[oliklinikoj gyde ir hemaroju, berods, issauke, ar tikrai ten buvo geras ir kokybiskas?.....Aisku, cia kaip kam, kartais vien geras nusiteikimas labai daug padeda, o jei ziuri pesimistiskai arba per daug tikiesi, tai niekas nepades wink.gif
Atsakyti
Sirgau dermatitu (veido) , tai uosviene paskolindavo. Man labai labai padedavo. Jei kas zino kas tai per liga (odos uzdegimas), tai supras, kad per tris dienas tuos spuogelus uztraukti yra kazkas nerealaus!
Atsakyti
na aš tai visai nieko nesuprantu. Turiu Bioptroną jau metai ir visas ligas su juo gydausi. Slogą, gerklę, galvos, danties, skrandžio, menstruacijų ir visus kitus skausmus, veido odos alergiją ir t.t. Mano mama išsigydė alkūnės sanario įsisenėjusį skausmą, kuris nuolat ją kankino kelis metus. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (v_rasa @ 2004 06 23, 10:56)
na aš tai visai nieko nesuprantu. Turiu Bioptroną jau metai ir visas ligas su juo gydausi. Slogą, gerklę, galvos, danties, skrandžio, menstruacijų ir visus kitus skausmus, veido odos alergiją ir t.t. Mano mama išsigydė alkūnės sanario įsisenėjusį skausmą, kuris nuolat ją kankino kelis metus. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O kai buna menstruaciju skaumai - i kuria vieta Bioptron sviesute taikai??????

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As spuogu negydziau ir negaliu pasakyt ar padeda ar ne, bet kudikiui pienlige ir gerklyte kuo puikiausiai isgyde
Atsakyti
taigi pilvuka apacioje pasildau ir strenas. Labai atpalaiduoja. O tu galvojai, kad skylute???? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
skaitau kaip jus visos sveikstat su tuo bioprotonu ir pavydas bamba grauzia. man jis nepadejo ... gal todel , kad netikiu stebuklais ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 25 birželio 2004 - 13:23
Norejau jusu paklausti ar turit Bioptrona ir kokiais atvejais ji naudojate?
As turiu, bet naudoju tik kai suserga vaikas ar paciai ka skauda, pvz: skaudancia gerkle pasvitinu, kai sloga - nosi, kai maitinau krutim svitindavau krutine, taip isvengdavau uzdegimu. Dar esu girdejusi, kad labai padeda odai, naikina rauksles, plauku slinkima stabdo ir t.t.
Zinau tai, bet vis kazkaip pritingiu kasdien po du kartus sviestis.
Kokias atvejais jus naudojat Bioptrona? Ar padeda?
Pasidalinkim patirtim wink.gif
Atsakyti
naudojau, kai atsirdao rausva egzemine deme ant veido, deja, nieko nepadejo, o tepaliukas is vaistines kazkoks padejo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
naudoju zaizdoms gydyt
kad randu neliktu
puslelinei
imunitetui stiprint
siaip knygelej net 58 indikacijos surasytos
tokios kaip celiulitas,plauku slinkimas,rauksles,odos problemos,skausmas ivairus,depresija,ir pan.tik reikia netinget ir nurodymu laikytis
Atsakyti
O kuria vieta reikia svytint, kad imunitetas sustipretu ? g.gif
Atsakyti
imunitetui..paeiliui
rankos vena
liezuvi
ir mazdaug ten kur skrandis,per viduri iskart po sonkauliais
Atsakyti