Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiėmėme vaikelį iš vaikų namų

Dabar laisvalaikiu vartinėju statistiką - vaikus dažniau grąžina šeimos, kurios turi biologinių vaikų. Jei šeima tokių vaikų neturi, nepriklausomai nuo kitų esamų globotinių skaičiaus, tikimybė, kad grąžins vaiką į globos namus yra mažesnė.
O tatai reiškia, kad geriau, jog ima vaikus šeimos, turinčios vaikų - mitas.
Atsakyti
Apie tokį mitą girdžiu pirmą kartą. Nemėgstu mitų.
Mano artimieji, tiesa, ne visi, labai neigiamai sureagavo į tai, kad mes pasiėmėm auginti svetimą vaiką. O kursuose sutikome šeimą, neturinčią savų vaikų, tai jie sakė- ne tik mes to vaikelio labai laukiame, o ir visi mūsų artimieji... Na va, sakau vyrui, koks skirtingas jau pats vaikelio sutikimas skirtingose šeimose...
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2009 03 14, 22:53)
Mmda, kaip rodo praktika ir liaudies išmintis - nuo durnumo vaistų nėr.
Tamstą dažnai traukia glostyti piktus šunis biggrin.gif , reiškia koks nors , gerai apmokamas psichoanalitikas tau pasakytų, už didelius pinigus tai, ą dabar tau pasakysiu nemokamai. Tamsta turi didelių asmenybinių sutrikimų, tamstai nuo gimimo stokoja meilės, švelnumo, dėmesio ir atjautos, tamsta save lygini su šuniu, kas rodo labai menką savivertę savo įsivaizduojamą norą mylėti, painioji su sekiojimu iš paskos, labai nori būti reikalinga bet kam, kam nors, dėl ko nors, kas rodo tavo užtrukimą ankstyvoje vaikystėje, dvimečio stadijoj. Noras, įkuyrus noras kam nors padėti, įkyrus piršimasis į kompaniją, vėl gi yra tavo prašymas pagalbos, tau reikia padėti man kažkodėl tavęs nesiseka nuorientuoti tinkama kryptim, kas vėl gi rodytų jog jau praleistas etapas ir dabar belieka tik laukti, kad anksčiau ar vėliau teks kažkokiam kolegai, su tamsta susidurti stacionare. Pas mus jie pakankamai kvalifikuoti.
 
o šiap tai, atšok, ką- labai nusibodai. Susirask kurnors ką nors kitą gyvenimo pamokyt ar paauklėt, Medinį ten kokį, ar safarikids. Nu žodžiu ką nors, gal jie bus kokie lengviau valdomi biggrin.gif , sėkmės kuo nuoširdžiausios. Liūdna, kad voveriukas išsiregistrav, dar galėtum imtis jo.
Šitą, pasakyk dabar moderatorei, kad esi labai gera, bet ir vėl tave skriaudžia- pagailės gal g.gif , skundą į mano darboviet inicijuok, tau gi nesunnku, ar ne biggrin.gif
http://www.culture.l...9...&st_id=8548
2ia toks, i6 populiarios  psichologijos, bet labai gramatnas straipsniukas
tiems kas bijo kreiptis privaciai, ar l4sos neleidzia http://www.psyvirtua...traipsniai.html
www.psichiatrija.lt/uploads/File/psichiatrijoszinios2005_1.pdf

KO tai prisiminiau kažkieno pasakytą mintį „kuo geriau pažįstu žmone, tuo man labiau patinka šunys..."
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 03 16, 12:05)
Dabar laisvalaikiu vartinėju statistiką - vaikus dažniau grąžina šeimos, kurios turi biologinių vaikų. Jei šeima tokių vaikų neturi, nepriklausomai nuo kitų esamų globotinių skaičiaus, tikimybė, kad grąžins vaiką į globos namus yra mažesnė.
O tatai reiškia, kad geriau, jog ima vaikus šeimos, turinčios vaikų - mitas.


labai laukiau kada tai kas nors pasakys smile.gif . Taip tai yra tiesa ir didelė, ir labai daug motyvų gražinti vaikus atgal būtent turi tie, kurie jau augina savo biologinus vaikus. Nesantarvė šeimoje, ryžki takoskyrasavas- svetimas, jau patenkintas motinystės instinktas, savisaugos instinktas ( plačiąja) prasme ir daug daug dalykų, su kuriais nesusiduria biologinių vaikų neturintys nei įtėviai nei globėjai.
Ir jei kam yra įdomu kaip taip yra, labai paprasta paskaitytik atidžiai visas teas šiame skyrelyje ir atrasit saug daug įdomių dalykų- apie lyginimus, apie svarstymus atiduoti, apie globos galimybę ir t.t. jei gilinsitės plačiai rasit- kad dažnai globėjos ( ypač) savo globotinius įvardija kaip svetimus vaikus. Įdomi tema pamąstymams. Kas tuo sinteresuotas žinoma.
Papildyta:
QUOTE(Sunute @ 2009 03 16, 13:08)
KO tai prisiminiau kažkieno pasakytą mintį  „kuo geriau pažįstu žmone, tuo man labiau patinka šunys..."

http://www.supermama...p?showforum=147
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2009 03 16, 14:14)
Ir jei kam yra įdomu kaip taip yra, labai paprasta  paskaitytik atidžiai visas teas šiame skyrelyje ir atrasit saug daug įdomių dalykų- apie lyginimus, apie svarstymus atiduoti, apie globos galimybę ir t.t. jei gilinsitės plačiai rasit- kad dažnai globėjos ( ypač) savo globotinius įvardija kaip svetimus vaikus. Įdomi tema pamąstymams. Kas tuo sinteresuotas žinoma.



Alfija, o ar tau neatrodo,kad tai natūralu, jei buvai ištekėjusi ir paskui išsiskyrei, gyveni su kitu, gal ne garsiai , bet mintyse vistiek palyginsi, buvusį ir esamą. Taip ir vaikai, jei yra su kuo tai ir lygini, juk lyginam ir su kaimynų vaikais, ir su draugų, ir su pažystamų. Tai normalu. Tai nebūtinai yra blogąja prasme.
Visada sakiau ir sakysiu, kad šiandien pasakyti,kad niekada negrąžinsiu negaliu, teiskit, šaukit, pasmerkit, bet taip yra. Aš nežinau kaip bus, bet jei vaikas kalbės, kad nenori gyvent su manim, ką daryt, neleist jam išeit, kokią teisę turiu, tačiau tai vistiek reikš , kad ne jis išėjo, o kad aš grąžinau. Kuo giliau žiūriu į globas, įvaikinimus, tuo man daugiau tai yra klampu.

Retas kuris įvertina gražiai savo įtėvius ar globėjus užaugęs,kad ir kaip tu gražiai augintum, jei sakykim savo vaikas, kad ir nubaudimus įvertins, kaip auklėjimą, tai globotinis sakys, va kaip skriaudė, juk ne mama buvo. Štai kariaujam dabar su dukra, tikrai taip nekariavau su sūnum ( va lyginu), tačiau žinai , galvoju , o jei ji norės prisiminti, tik tai, kad nubaudžiau, kad kampe stovėjo, kad sakykim kažkur neleidau, kad prisimins tai kaip skriaudą, aš būsiu ta blogoji globėja, bet visai niekam nebus aišku, kodėl taip viskas buvo. Ji manau ,,užmirš,, kad baudžiama buvo po n kartų pasakymų, aiškinimų, kartojimų. Kai visiškai nereguoja, ką aš sakau. Ir meilė čia visai ne prie ko. Myliu ją, bet tai nereiškia, kad ji gali daryt ką nori. Sakykim, buvom savaitgalį svečiuose, ir prieš išvažiuodama pasistačiau ir paaiškinau, ko nedaryt, ką jau žinojo, nes dėl to praeitą kartą buvo tikrai barta, mokinta, ir tik nuvažiavus, ji darė iš kart būtent taip,kaip aš prašiau, liepiau , įspėjau, paskui jau svečiuose ir žvilgsniu, kad taip nedarytų. Supranti, negali piktumu, kai vaikas puikiai supranta, kad negalima, bet daro, nors žino, kad bausiu, bet daro, ką daryt, patarkit, palyginisu vėl sūnus nedarė taip, todėl aš nežinau kaip elgtis.

Štai ir dabar , čia forume moteris , sesutę pasiėmė iš globėjos, globėja vos ne ragana padaryta, bet kas liūdniausia, tai šmeiždama sesers globėją, pati su ja nesusitvarko. O mažoji, manau tai ,,prisimena,, tik tai kad skriaudė, bet ,,pamiršta,, visa gerą.
Atsakyti
aš žodį 'svetimas' perskaitau 'ne biologinis'. Vyras man irgi svetimas, bet tai netrukdo man jo mylėti.
Kalbant apie motyvus atiduoti globojamus vaikus...gal kuo stipresnė motyvacija pasiimti, tuo mažiau šansų, kad jie bus grąžinami atgal? Neskirstant į turinčius biologinių ir neturinčius? Aš, turinti savų vaikų, negaliu pasakyti kaip elgčiausi jų neturėdama, taip ir neturinti savų biologinių negali pasakyti, kaip elgtųsi turėdama savus biologinius. Tik pamąstyti kaip būtų jeigu būtų. Jeigu neturėčiau savų, spėju mano motyvacija būtų kur kas stipresnė-jeigu sąžiningai.
Atsakyti


http://www.supermama...p?showforum=147
[/quote]
Na, pagaliau, nuoširdžiai ir linksmai pasijuokiau.
Atsakyti
QUOTE(Dar @ 2009 03 16, 14:44)
Alfija, o ar tau neatrodo,kad tai natūralu, jei buvai ištekėjusi ir paskui išsiskyrei, gyveni su kitu, gal ne garsiai , bet mintyse vistiek palyginsi, buvusį ir esamą. Taip ir vaikai, jei yra su kuo tai ir lygini, juk lyginam ir su kaimynų vaikais, ir su draugų, ir su pažystamų. Tai normalu. Tai nebūtinai yra blogąja prasme.
Visada sakiau ir sakysiu, kad šiandien pasakyti,kad niekada negrąžinsiu negaliu, teiskit, šaukit, pasmerkit, bet taip yra. Aš nežinau kaip bus, bet jei vaikas kalbės, kad nenori gyvent su manim, ką daryt, neleist jam išeit, kokią teisę turiu, tačiau tai vistiek reikš , kad ne jis išėjo, o kad aš grąžinau. Kuo giliau žiūriu į globas, įvaikinimus, tuo man daugiau tai yra klampu.

Retas kuris įvertina gražiai savo įtėvius ar globėjus užaugęs,kad ir kaip tu gražiai augintum,  jei sakykim savo vaikas, kad ir nubaudimus įvertins, kaip auklėjimą, tai globotinis sakys, va kaip skriaudė, juk ne mama buvo. Štai kariaujam dabar su dukra, tikrai taip nekariavau su sūnum ( va lyginu), tačiau žinai , galvoju , o jei ji norės prisiminti, tik tai, kad nubaudžiau, kad kampe stovėjo, kad sakykim kažkur neleidau, kad prisimins tai kaip skriaudą, aš būsiu ta blogoji globėja, bet visai niekam nebus aišku, kodėl taip viskas buvo. Ji manau ,,užmirš,, kad baudžiama buvo po n kartų pasakymų, aiškinimų, kartojimų. Kai visiškai  nereguoja, ką aš sakau. Ir meilė čia visai ne prie ko. Myliu ją, bet tai nereiškia, kad ji gali daryt ką nori. Sakykim, buvom savaitgalį svečiuose, ir prieš išvažiuodama pasistačiau ir paaiškinau, ko nedaryt, ką jau žinojo, nes dėl to praeitą kartą buvo tikrai barta, mokinta, ir tik nuvažiavus, ji darė iš kart būtent taip,kaip aš prašiau, liepiau , įspėjau, paskui jau svečiuose ir žvilgsniu, kad taip nedarytų. Supranti, negali piktumu, kai vaikas puikiai supranta, kad negalima, bet daro, nors žino, kad bausiu, bet daro, ką daryt, patarkit, palyginisu vėl sūnus nedarė taip, todėl aš nežinau kaip elgtis.

Štai ir dabar , čia forume moteris , sesutę pasiėmė iš globėjos, globėja vos ne ragana padaryta, bet kas liūdniausia, tai šmeiždama sesers globėją, pati su ja nesusitvarko. O mažoji, manau tai ,,prisimena,, tik tai kad skriaudė, bet ,,pamiršta,, visa gerą.



Matai, Dar, kaip yra teiskit smile.gif , o jei pradėtumėm smile.gif , esu ir ne kartą skaičius tavo mintis ta tema, esu kartą dėl savęs sureagavus labai impulsyviai, tavęs berods apie tai ir neinformavau, o šiandien tikrai žinau, kad TU - neatiduosi. Barti, mointi, skirti nuobaudas- viskas aišku- čia dalis to sudėtingo dalyko- auginimo ir auklėjimo sudėtinė dalis. Žinai, ką aš perskaitau, kad tu labai nerimauji ar tu būsi atetyje jos mylima, bbūsi nesijaudink. Tikrai būsi, ir tu ir vyras ir brolis ir dar kas nors jei kartais atsirastų smile.gif
Žinoma lygini, bet tu lygini savo turimą patirtį su įgyjama smile.gif . Rašiau aukščiau yra neįmanoma mokėti bendrai vaikus, kiekvieną mokėti ir mylėti tik atskirai ir skirtinga meile, bendrų dalykų dalinai būna tik buitis.
nesijaudik dl jos prisiminimų, geri jos prisiminimai 4u.gif

Aš turėjau galvoj kita, kai žmogus rašo laisvai, nebandydamas nudailinti savo pasisakymų, tiesiog kalba, neįrėmina, ir nenori pasirodyti gražesni negu yra. Va tokie pasisakymai yra ir įdomūs ir informatyvūs visom prasmėm.
Papildyta:
QUOTE(Sprigė @ 2009 03 16, 14:47)
aš žodį 'svetimas' perskaitau 'ne biologinis'. Vyras man irgi svetimas, bet tai  netrukdo man jo mylėti.
  Kalbant apie motyvus atiduoti globojamus vaikus...gal kuo stipresnė motyvacija pasiimti, tuo mažiau šansų, kad jie bus grąžinami atgal? Neskirstant į turinčius biologinių ir neturinčius? Aš, turinti savų vaikų, negaliu pasakyti kaip elgčiausi jų neturėdama, taip ir neturinti savų biologinių negali pasakyti, kaip elgtųsi turėdama savus biologinius. Tik pamąstyti kaip būtų jeigu būtų. Jeigu neturėčiau savų, spėju mano motyvacija būtų kur kas stipresnė-jeigu sąžiningai.


pati sau labai prieštarauji smile.gif, paskaityk savo priešpaskutinius pasisakymus. O ir šiaip, su sutuoktiniu, vyru, mylimuoju būna moterys skiriasi, tarp kitko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 16 kovo 2009 - 14:13
QUOTE(alfija @ 2009 03 16, 15:07)
Matai, Dar, kaip yra teiskit smile.gif , o jei pradėtumėm smile.gif , esu ir ne kartą skaičius tavo mintis ta tema, esu kartą dėl savęs sureagavus labai impulsyviai, tavęs berods apie tai ir neinformavau, o šiandien tikrai žinau, kad TU - neatiduosi. Barti, mointi, skirti nuobaudas- viskas aišku- čia dalis to sudėtingo dalyko- auginimo ir auklėjimo sudėtinė dalis. Žinai, ką aš perskaitau, kad tu labai nerimauji ar tu būsi atetyje jos mylima, bbūsi nesijaudink. Tikrai būsi, ir tu ir vyras ir brolis ir dar kas nors jei kartais atsirastų smile.gif
Žinoma lygini, bet tu lygini savo turimą patirtį su įgyjama smile.gif . Rašiau aukščiau yra neįmanoma mokėti bendrai vaikus, kiekvieną mokėti ir mylėti tik  atskirai ir skirtinga meile, bendrų dalykų dalinai būna tik buitis.
nesijaudik dl jos prisiminimų, geri jos prisiminimai 4u.gif
 

Teiskit, teiskit, jau prie visko pripratau biggrin.gif
Perskaičiau tavo žodžiuose savo vidinę nuostatą, širdies nuostatą, kad neatiduosiu ir taškas. Tačiau plepu kitaip, čia mano išorinis, paviršutinis AŠ. Svarstau ir vienaip ir kitaip.
Taip gal aš bijau, kad būsiu nemylima, nes tiesiog mane labai žeidžia žodžiai, labai, tokia jau esu, pati žodžiais nesimėtau, jei jau myliu, tai ir pasakysiu, jei dar abejoju, tai ir nesakysiu. Geriau patylėsiu.
O mano plepsė savaitgalį vos manęs neapkirpo, tiesiogine žodžio prasme, šukavo ji mane,jai labai patinka, ir jaučiu,kad čekši kažkas, atsisuku, kad žirklės rankose, ir po vieną plaukelį tyliai nukerpa. Šoke buvau. Vot tep mes gyvenam. O žirklės jai griežtai uždraustos, nes jau dukartus save apkirpo, ir pastoviai sukarpo ką nors naudingo. karsta.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Dar @ 2009 03 16, 16:22)
O mano plepsė savaitgalį vos manęs neapkirpo, tiesiogine žodžio prasme, šukavo ji mane,jai labai patinka,  ir jaučiu,kad čekši kažkas, atsisuku, kad žirklės rankose, ir po vieną plaukelį tyliai nukerpa. Šoke buvau. Vot tep mes gyvenam. O žirklės jai griežtai uždraustos, nes jau dukartus save apkirpo, ir pastoviai sukarpo ką nors naudingo.  karsta.gif  irnesakyk.gif

hihihi.gif
aš vaikystėje nukirpau katiną lotuliukas.gif nes močiutė kirpo avį ir man nedavė. ir save, žinoma, po ko buvau nuskusta plikai, nes kitiap nebeišėjo nulyginti. Ai, dar seneliui buvau kaspiną įrišusi. jis rengėsi eiti į parduotuvę, aš pasisiūliau, kaip įprasta, sušukuoti, ir... senelis parduotuvėje palydėtas griausmongo kvatojimo apsičiupinėjo galvą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dar @ 2009 03 16, 15:22)
Teiskit, teiskit, jau prie visko pripratau  biggrin.gif
Perskaičiau tavo žodžiuose savo vidinę nuostatą, širdies nuostatą, kad neatiduosiu ir taškas. Tačiau plepu kitaip, čia mano išorinis, paviršutinis AŠ. Svarstau ir vienaip ir kitaip.
Taip gal aš bijau, kad būsiu nemylima, nes tiesiog mane labai žeidžia žodžiai, labai, tokia jau esu, pati  žodžiais nesimėtau, jei jau myliu, tai ir pasakysiu, jei dar abejoju, tai ir nesakysiu. Geriau patylėsiu.
O mano plepsė savaitgalį vos manęs neapkirpo, tiesiogine žodžio prasme, šukavo ji mane,jai labai patinka,  ir jaučiu,kad čekši kažkas, atsisuku, kad žirklės rankose, ir po vieną plaukelį tyliai nukerpa. Šoke buvau. Vot tep mes gyvenam. O žirklės jai griežtai uždraustos, nes jau dukartus save apkirpo, ir pastoviai sukarpo ką nors naudingo.  karsta.gif  irnesakyk.gif


dukrytė nepakartojama 4u.gif , nu turi gi žmogus talentų ir ką jai smile.gif . Duksis dabar jau ne, eina į mokyklą nebesikerpa, bet buvo periodas apsikirpdavo nuolat, is verpetą piekyje turi nežinau kuo jis jam nepatinka, bet va jį nuolat pakerpa, seniau dar antakius ir blakstienas pabandydavo, yra apkirpęs niegančius sesės berniukus biggrin.gif .
Žinai baimės, jei jų nepuoselėti praeina, kažkaip nepastebimai , kažkada aš irgi labai gilinausi kaip ten bus, va jam jau aštuoniolika, va baigia vidurinę ir kas toliau, oj oj oj. Ir visa tai buvo, kai buvo toks jo pasisakymų periodas apie šeštus metus, toks pakankamai žeidžiantis ir skaudinantis. Supratau ne iškarto, kad tai net ne bandymas ribų ar kažko, o tiesiog ir jis tuo metu buvo persiėmęs kažkoku nerimu, ir jam trūko to patvirtinimo, jog mes kartu visada. Bet buvo nelabai jauku, švelniai tariant nuo nuosavų minčių. Ir tau praeis, matt čia su globėjom taip būna periodiškai.
O pasakyt, pasakys, ji gudri mergiščia, labai tave myli, bet ji ir nebloga psichologė tokia, mato kur tau skaudu ir bando manipuliuoti. Reiks išmokt nereaguot, nors ir sunku, labai gerai žinau kad sunku.
Bet kokia ji išdykus bebūtų, nu aiškiai tokia su polėkiu, ir nuotaikos, jai aiškiai ilgam nieks sugadint nepajėgus. Jei negalima išdykaut ir išadinėt ką nors vienur, tai ji to ko negalima, susigalvos kitur. Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
mano mėgstamiausias vaikystės įrankis....žirklės....
Turėjau ilgus plaukus ir norėjau, ne, tiesiog troškau, kirpčiukų. Tėvai griežtai neleido. Aš įsivaizdavau, kad jie tiesiog neįsivaizduoja, kaip gražiai aš su jais atrodyčiau. Rezultatas buvo apgailėtinas- kirpčiukai bedailinant gavosi kokio 1 cm ilgio.... Sekantis šedevras buvo mamos mergautinė staltiesė. Nuobodoka man ji atrodė, galvojau, pagražinsiu- iškarpiau kuo įmantriau, tik, deja, mano kūryba taip ir liko neįvertinta...
Atsakyti