Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiėmėme vaikelį iš vaikų namų

biggrin.gif kaip yra malonu kad yra dar mamyciu kurios priglaudzia ir verkenti ,niekam nereikalinga bejigi vaikuti tom mamytes daug laimes
Atsakyti
dekui 4u.gif
Atsakyti
Na va mano panelei dabar 15 mėnesių pas mane ji 6 mėnesiai. Pagaliau aš pasiekiau tiek kad vakar vakare kai sėdėjau prie kompo ji 1,5 valandos sėdėjo pas mane ant kelių ir žaidė su tais stebuklais kureis papraistai jei draudžema aisti o šiandien keliom minutėm ji pati vėl užsikrapštė ant kelių. Po biški labai mažais žingsneliais iriamės į priekį mergaitė miela ir visą kitą bet vis dar laiko atsumą ir kai ją perrengdinėjo tik žaidimo forma galiu pabučiuoti į pilvuką ar kojytę nes šeip ji stumia nuo saves ir protestuoja. Prieš svaitę skyniau serbentuis sode tai vaikas kelis kartus atėjo pas mane ir padėjo galvytę ant nugaros, labai noriu kad mergytė kuo greičiau galutinai atitirptų .
Rugsėjo gale išvažiuojame pailsėti į turkiją (po visų kraustimosi ir remonto rūpesčių) . Aš šiek tiek jaudinuosi bandau įsisvaizduoti kaip0 kokia nors ponia guli o maniškė ateina ir pliaukštelį jai per užpakalį su šlapiom ir smėlėtom rankom arba kaip ją reiks iškrapštytį iš luna parko karuselių (ten yra ir nemokamas lunaparkas) ir vandens.
Vakar buvome prie karuselių tai kai pasodinau vaiką į neveikenčias mašinėles (luna parkas) ji neiužką nesutiko lipti, ačių dievui ji skandalo ir scenų nekelia tai tiesiog iškeliau ją protestuojančią ir viskas o ten gi nemokamai tai tikiuosi ji nebijos ir svarbiausia nesistengs išlipti iš karuselių.
blush2.gif blush2.gif blush2.gif vaikui iki 2 metų nemokamai keliones bet kai paskaičiavau kiek sumokėjom už tai kad būtų viešbutis pritaikytas vaikam tai suma labai apvali gavosi gerai kad vyrui dalį kelionės dengia darbas.
Atsakyti
savo vaikucio dar neturiu, bet mano nuomone apie ivaikinima yra teigiama, gal todel, kad mano mama is vaiku namu vis parsivesdavo mergaite, nes buvo kaip seses ir kiekviena karta kai ji iseidavo budavo liudna.

o jus saunuoliai, o del biurokratu tai ju visada buvo ir bus musu valstybeje.. kalba graziai o mazai ka padaro...

Linkiu isauginti nuostabe mergaiciuke... svarbiausiai yra aplinka kurioje vaikas auga, o genai tik mazas priedelis nuo kurio deja nepabegsi......
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2008 07 17, 13:44)
Rugsėjo gale išvažiuojame pailsėti į turkiją (po visų kraustimosi ir remonto rūpesčių) . Aš šiek tiek jaudinuosi  bandau įsisvaizduoti kaip0 kokia nors ponia guli o maniškė ateina ir pliaukštelį jai per užpakalį su šlapiom ir smėlėtom rankom arba kaip ją reiks iškrapštytį iš luna parko karuselių (ten yra ir nemokamas lunaparkas) ir vandens.

O kur konkrečiai važiuojate, kokiam rajone ir į kokį viešbutį? Mes irgi skrisim rugsėjo gale į Turkiją, nors šiaip aš pati gyvenime į poilsines keliones nevažinėju, visas atostogas leisdavau keliaudama kalnuose arba aktyviai tyrinėdama kokius nors miestus. Bet mano zuikis tokiems dalykams dar per mažas, o maudymasis jam didžiausias stebuklas (netgi nuotraukoje pamatęs jūrą išsirengia nuogai ir reikalauja maudytis), tai išbandysime ir "Turkinį" atostogų variantą. Nes Lietuvoje rugsėjį jau bus šaltoka lįsti į vandenį smile.gif
Atsakyti
antalija-side royal dragon 09,25-10,04
Atsakyti
jei esi augines savo vaika, o po to pasiimi - problemu daug maziau.. Nes tevai augindami saviski myli ji besalygiskai, neakcentuoja "kaprizu", o iesko budu surasti bendra kalba.. tuo tarpu iteviai tikisi,kad vaikas bus kaip robotukas - pasakiau- padare.. be zingeidumo, be savo nuomones, be neklausymo ir t.t.
Todel padeti gali tik meile ir kantrybe.. Reikia pamirsti, kad cia ne tavo kraujas..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 03 12, 14:55)
jei esi augines savo vaika, o po to pasiimi - problemu daug maziau.. Nes tevai augindami saviski  myli ji besalygiskai, neakcentuoja "kaprizu", o iesko budu surasti bendra kalba.. tuo tarpu iteviai tikisi,kad vaikas bus kaip robotukas - pasakiau- padare.. be zingeidumo, be savo nuomones, be neklausymo  ir t.t. 
  Todel padeti gali tik meile ir kantrybe.. Reikia pamirsti, kad cia ne tavo kraujas..

blink.gif apie ką jūs čia???
Atsakyti
QUOTE(Vitvita @ 2009 03 12, 15:14)
blink.gif apie ką jūs čia???


apie savo supratimą smile.gif , apie savo poiūrį. Bet už tai labai atvirai.
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 03 12, 14:55)
jei esi augines savo vaika, o po to pasiimi - problemu daug maziau.. Nes tevai augindami saviski  myli ji besalygiskai, neakcentuoja "kaprizu", o iesko budu surasti bendra kalba.. tuo tarpu iteviai tikisi,kad vaikas bus kaip robotukas - pasakiau- padare.. be zingeidumo, be savo nuomones, be neklausymo  ir t.t. 
  Todel padeti gali tik meile ir kantrybe.. Reikia pamirsti, kad cia ne tavo kraujas..

Taip pritariu, tikrai būtų buvę paparasčiau, jei būčiau preiš parsiveždama vaikus auginusi savąjį. Visko ir labai greit privalėjom išmokti. Pasaulis vertėsi aukštyn kojom ne tik vaikams, bet ir mums... ir dabar dar žemelė padreba, bet vis tvirčiau įsikabinę vieni kitų laikomės.
Atsakyti
Ir įdomių gi žmonių pasaulyje yra g.gif
Atsakyti
O man atrodo tai visai ne rodiklis, kad neturejai savo vaiku...kaip tik gal pradetum lygint, matyt kazokius blogus na gal ir gerus dalykus, bet visad kirbetu mintis.. va mano tai taip nedare. O kai imi vaikeli, kad but kartu, kad ji mylet, kad jam padet augti ir gyvent..tu suptanti, kad bus LABAI sunku... supranti kad jis ne is gero gyvenimo pateko i vaikus namus... ir tos situacicjos yra naujos ir tau naujos ir jam ... bet koks gi skirtumas - tiesiog rieikia kartu visiem jas sprest... nes kitaip manau tikrai neverta pradeti si kelia..
Atsakyti