Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo kursai - pamokėlės

QUOTE(Vixenish @ 2009 03 15, 18:23)
o kiek kainuoja viena pamoka make up store parduotuveje?? ax.gif



aha, ir man idomu - kiek kainuoja?
ar nieko nekainuoja, tik paskui persa Make Up Store priemoniu nusipirkti? smile.gif
Atsakyti
vilniuje poas Zileniene "aukso avis" galerijoje vyksta kursai. na bent jau pries metus budavo. nelankiau, bet atsiliepimu daug geru esu girdejus
Atsakyti
Sveikos,
Vilniuje makiazo pamokeliu ejau cia
http://www.jusu-gb.c...sultacijos.html.

Daug patarimu del kosmetikos, spalvu derinimo, blizgesiu ir t.t
visko ir neisvardinti, bet po konsultacijos jau daziausi drasiau ir ,zinot, likau beveik patenkinta savo darbu ax.gif

Pabandykit bigsmile.gif
Atsakyti
kalbant apie kursus makiažo tai galiu tik pasakyt apie klaipedoje organizuojamus.
Žinau dvi vietas kur tai yra daroma. Viena "Viva namai", ar kazkaip panasiai, o kita Klaipedos femina bona. Skaiciau nelabai kokius atsiliepimus apie tuos kursus Vilniuje ir labai nustebau, nes Klaipedoj visai kiti atsiliepimai, matyt tai priklauso nuo dėstytojo.
mano drauge rinkosi is tu dvieju kursu, kuriuos lankyt, tai pasirinkimo kriterijus pirmas tai buvo pinigai, Femina bonoj buvo ryskiai pigiau. O dabar ji juos ir baigus yra, tai labai dziaugesi. Sake nauju ziniu ir igudziu netruko, praktikos irgi, nes jos ten ne knygutes skaite o dirbo. tai jau as pas ja i eile uzsirasiau 4u.gif . Sakiau tikrinsiu ko ismokai biggrin.gif

Papildyta:
tiesa ruosiuos ir pati juos isbandyt tai tada daugiau galesiu savo ispudziu parasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Ieškojau, rinkausi, kas galėtų pravesti individualią makažo pamokėlę Vilniuje ir išsirinkau Karoliną (www.Carolina.lt) - ir nesigailiu! smile.gif thumbup.gif
Profesionali visažistė ir profesionalūs patarimai. Negailėjo nei laiko, nei patarimų. Dabar jau daud drąsiau sau darydama makiažą jausiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mongolija @ 2009 04 25, 01:12)
Ieškojau, rinkausi, kas galėtų pravesti individualią makažo pamokėlę Vilniuje ir išsirinkau Karoliną (www.Carolina.lt) - ir nesigailiu! smile.gif  thumbup.gif
Profesionali visažistė ir profesionalūs patarimai. Negailėjo nei laiko, nei patarimų. Dabar jau daud drąsiau sau darydama makiažą jausiuosi  4u.gif

o kiek laiko uztruko?Ir kokia kaina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 04 25, 22:26)
o kiek laiko uztruko?Ir kokia kaina? blush2.gif


Uz pamoka mokejau 100lt. Planavome apie 1 val. o užtrukome gal kokias 2,5 val. doh.gif
Atsakyti
Pats paprasciausias variantas, tai nueiti pas betkokia gera visaziste ir paprasyti makiazo pamokeles/iu. Taip pat yra makiazo studija pries valerjono vaistine, tam paciam pastate kaip ir presto. Ten man atrodo, kad galima pasimokyti, tereikia nueiti susitarti. Tos mergaites, kurios ten dirba, taip pat dirba ir akropolyje make up store, tai galit nueiti ten susitarti. Taip pat pacioje make up store galima nusipirkti pamoka berots uz 159lt ir dar uz tuos pacius 159lt issirinkti priemoniu.
Atsakyti
Draugė pas vieną kosmetologę salone Grožio paslaptis ėjo, bet plačiau nieko nežinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikiuosi,nepasirodys kaip reklama wink.gif dievinu erdesos prekiaujama kosmetika.tiek bikor,tiek screenface-afigienai smile.gif Kiek skaiciau ju puslapyje,tai ten irgi organizuojamos pamokos makiazo yra. Vakar uzejau i ju tiklalapi,mokymus,o ten-seminaras organizuojamas. As dalyvavau anologiskame seminare,taip patiko. as uzsiimu fotografija,o seminare buvo aiskinama kaip fotkinti makiazus.Ziauriai daug info gavau! del ko esu lb patenkinta,o makiazus demonstravo tv grimere-cool:)
http://www.supermama...?...61&t=416241 cia va info apie seminara.
Atsakyti
seip ziurint kokiu pamokeliu norima ir ko is ju norima smile.gif
jei tik seip, del saves imokti.tai manau kiekviena visaziste pamokeles gali duoti. tik reikia rasti tokia,kuri ismano savo darba smile.gif
Atsakyti
o gal kas kaune zino kur galima ismokti makiazo gudrybiu?
Atsakyti