Įkraunama...
Įkraunama...

Kada jau laikas vaikams?

QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 12, 00:15)
Kaip paziuresi cia. Sunkesnis gali but del finansu, bet jaunystej energijos kiek, gali nemiegot, gali lakstyt. Na ir tuos pinigus gali uzdirbt su energija.

8-oje kl., kaip čia rašė? Skamba kraupiai. ohmy.gif

Jau nekalbant apie pedofilizmus, retas 18-metis save išlaiko, o jei dar prieauglis... Jie vienaip ar kitaip užauga nepriklausomai nuo nieko, nors, įtariu, geras finansinis aprūpinimas tai mažiausia, ką tėvai gali ir privalo iki pilnametystės duot vaikui. Daugiausia ką gali duot, tai ugdymas, dalinimasis išmintim, pagalba susiorentuojant šiam pasauly.

Bet čia ne į temą. Tiesiog, aš manau, kad kraštutinumai blogai dėl tėvų amžiaus, nes naujas ant šios žemės dvikojis labai rimta.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2020 04 12, 01:18)
8-oje kl., kaip čia rašė? Skamba kraupiai. ohmy.gif

Jau nekalbant apie pedofilizmus, retas 18-metis save išlaiko, o jei dar prieauglis... Jie vienaip ar kitaip užauga nepriklausomai nuo nieko, nors, įtariu, geras finansinis aprūpinimas tai mažiausia, ką tėvai gali ir privalo iki pilnametystės duot vaikui. Daugiausia ką gali duot, tai ugdymas, dalinimasis išmintim, pagalba susiorentuojant šiam pasauly.

Bet čia ne į temą. Tiesiog, aš manau, kad kraštutinumai blogai dėl tėvų amžiaus, nes naujas ant šios žemės dvikojis labai rimta.

Neuzfiksavau 8.kl biggrin.gif tiek per anksti tikrai.
Del kitko tu teisi.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2020 04 12, 01:18)
8-oje kl., kaip čia rašė? Skamba kraupiai. ohmy.gif

Jau nekalbant apie pedofilizmus, retas 18-metis save išlaiko, o jei dar prieauglis... Jie vienaip ar kitaip užauga nepriklausomai nuo nieko, nors, įtariu, geras finansinis aprūpinimas tai mažiausia, ką tėvai gali ir privalo iki pilnametystės duot vaikui. Daugiausia ką gali duot, tai ugdymas, dalinimasis išmintim, pagalba susiorentuojant šiam pasauly.

Bet čia ne į temą. Tiesiog, aš manau, kad kraštutinumai blogai dėl tėvų amžiaus, nes naujas ant šios žemės dvikojis labai rimta.

o tai iš kur ta išmintis pas jauniklius tada? biggrin.gif
man tai čia iš viso absurdiškas lyginimas kokie tėvai geriau, nes vaikui reikia ne konkretaus tėvų amžiaus, o tiesiog gero likimo. Dabartinis laikas tą puikiai iliustruoja, kai 104 metų senolis sugeba išgyti nuo koronaviruso, o 50-60-ies ir jaunesni nesugeba. Arba glai būti jauni pasigimdę, bet pvz. narkomanai, girtuokliai, o seni geri ir besirūpinantys. Be to ir visi tie blokai, įsitikinimai galvoje dažniausiai ne nuo amžiaus priklauso. Pvz. mano vyro močiutė savo padūkėliškumu lenkia savo dukrą, vyro mamą. Pagal charakterį tai vyro mama daug senesnė ir blokuotesnė už savo mamą. Taigi gaunasi tiap, kad vyras turi jaunatvišką močiutę, o ne mamą, nors mama jį gimdė jauna.
Atsakyti
Kai man buvo 20, buvau labiau uzsiblokavusi ir susivarziusi, nei dabar 😊 turbut senatvej visai suvaikesiu ir ant moco sesiu 🤣 kartais atrodo, kad laikas kazkaip ne taip sukasi.
Mama tapau budama 38, man atrodo, kad laiku. Su savo vaiku dukstu daugiau nei kai kurie jauni tevai 😉
Atsakyti
Mes tampemes tuos vaikus visur. Net mergaite i kelione kalnu upe Karpatuose nusitempem, gerai kad visi neprigerem.
Atsakyti
Kazkiek siek tiek kvaila gincytis, kada geriau, nes buna kaip buna. Vaikam daugeliui tikrai dzin kiek tiem tevam metu pase, svarbu santykiai, rysys, tevu sveikata. Krastutinumai visada aisku sunkiau, bet nera jokio idealaus amziaus, nei vestuvem, nei vaikam, nei dar kazkam, yra pagal gamta aisku, geresni amziai ir kai jau nebeimanoma pastoti ir tiek. O i tarpa viskas gerai, svarbu zmonem gerai.
Turiu pora pazystamu, kurios pasigimde 17 ir nieko viskas tvarkoje, turiu kas pasigimde 38 irgi gerai. Mane mama pagimde 30, teciui buvo 31, mano draugiu daugumos tevai jaunesni buvo, bet tuo metu man tikrai nerupejo. O ir dabar nelabai rupi, mano drauges mama, kuri buvo jaunesne susirgo Alzhaimeriu ir jau mirusi. Jos tetis gyvas, o mano mires. Vienos pazystaos tetis uzsimuso avarijoje , kai ji dar pradineje mokykloje buvo...Tai kas tas amzius pase? Kazkas sulaukia 100, kazkas ir 40 nesulaukia.
Geriausia aisku per daug netemti ir dirbtinai nenukelineti, turiu giminaite, kuriai klimaksas prasidejo 35, bet ji jau 2 vaikus buvo iki to pasigimdziusi, kai pastojo su pirmu nieko neturejo su vyru tik draugavo, o jei butu dariusi karjera ,laukusi geresniu lauku, tai is vis galnebutu turejusi, bet nieko susituoke, pasigyveno pas uosvius, pamazu susikure ta gyvenima.
Vienu zodziu gyvenimas bega greitai, ilgai laukus galima ir nebesulaukti...bet jei tie vaikai nebyra, tai irgi nepaskubinsi biggrin.gif Svarbiausia gal nedaryti dirbtiniu kliuciu, nei meilei, nei vaikam, nepastatyti pinigu i pirma vieta...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 12, 23:19)
Mes tampemes tuos vaikus visur. Net mergaite i kelione kalnu upe Karpatuose nusitempem, gerai kad visi neprigerem.

Čia didesnis atsakingumas už šeimą, nei nutrenkti vaikus tėvams (t.y., seneliams), kurie savo vaikus jau užauginę.

Kai kurioms komentuojančioms, neva nesvarbus tėvų amžius, bet vis tiek komentuoja. biggrin.gif
Ar čia nėra bandymas save pateisint, neva, aš galiu ir dar ilgai galėsiu daugintis?
Arba remiasi kokiu 1 savo pvz., močiutė, mama ir bla bla. Tai žinoma, nekomentuotų, jei po 35 pagimdytų su dauno sindromu, nors net nebūtinai dėl amžiaus taip atsitinka.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2020 04 13, 16:16)
Čia didesnis atsakingumas už šeimą, nei nutrenkti vaikus tėvams (t.y., seneliams), kurie savo vaikus jau užauginę.

Kai kurioms komentuojančioms, neva nesvarbus tėvų amžius, bet vis tiek komentuoja.  biggrin.gif
Ar čia nėra bandymas save pateisint, neva, aš galiu ir dar ilgai galėsiu daugintis?
Arba remiasi kokiu 1 savo pvz., močiutė, mama ir bla bla. Tai žinoma, nekomentuotų, jei po 35 pagimdytų su dauno sindromu, nors net nebūtinai dėl amžiaus taip atsitinka.

O kodel jus manot, kad kazkas turi del ko teisintis? Jei cia buvo apie mane, tai as nesakiau, kad tevu amzius nesvarbus. Labai jauni tevai retai kada buna brandus. Jiems dar tiek daug reikia nuveikti, mokslai, darbai, karjeros, materialus dalykai, keliones ir t.t. Vyresni vaikus paprastai augina ramiau.
Kartais pasvarstau, kaip butu buve, jei 18-os buciau istekejusi, 19-os pagimdziusi. Turbut nebutu buve gerai.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2020 04 13, 16:36)
Kartais pasvarstau, kaip butu buve, jei 18-os buciau istekejusi, 19-os pagimdziusi. Turbut nebutu buve gerai.


palauk.

Siaip gyvenimas dar eina... Svarbu su kuo gyveni, kaip sekasi ekonomiskai, jauniems svarbu santykiai su tevais. Tevai irgi buna vairus, vieniems anukai abai svarbu o buna kad vienodai.

Vaikai tik dalele viso paveikslo
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2020 04 13, 16:16)
Čia didesnis atsakingumas už šeimą, nei nutrenkti vaikus tėvams (t.y., seneliams), kurie savo vaikus jau užauginę.

Kai kurioms komentuojančioms, neva nesvarbus tėvų amžius, bet vis tiek komentuoja.  biggrin.gif
Ar čia nėra bandymas save pateisint, neva, aš galiu ir dar ilgai galėsiu daugintis?
Arba remiasi kokiu 1 savo pvz., močiutė, mama ir bla bla. Tai žinoma, nekomentuotų, jei po 35 pagimdytų su dauno sindromu, nors net nebūtinai dėl amžiaus taip atsitinka.

O, jei 19 su Dauno sindromu pagimdytu , geriau butu? Kodel juis tik uz to uzsiciklinusi?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 13, 19:46)
O, jei 19 su Dauno sindromu pagimdytu , geriau butu? Kodel juis tik uz to uzsiciklinusi?

Tai gal paskaitykit ką parašiau prieš komentuojant? biggrin.gif Nes dabar komentuojat bele komentuot, kaip užsiciklinusi.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2020 04 13, 20:14)
Tai gal paskaitykit ką parašiau prieš komentuojant? biggrin.gif Nes dabar komentuojat bele komentuot, kaip užsiciklinusi.

taip atidziai skaiciau visas jusu zinutes, jau pirma zinute prasidejo nuo apsigimimu. Sakau rizika yra visada, ar tai turi buti kriterijus nebegimdyt po 35?
Atsakyti