Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimieji uošviai

Nu jooo... marazmas... Visiskas!
Atsakyti
QUOTE(Babaushe @ 2005 02 28, 14:29)
Na mano diedas tikrai ne mamyciukas, nuo jaunystes savo nuomone turi ir jei teveliams neptinka tai jam dzin, bet siaip turiu geros patirties kovojant su uosviais. Netgi tada kai mano vyras PATS laaabai riboja bendravima su jais JI (usovyte brangiausia fe vemsiu) sugeba lyst ir aiskint. Apie tai kokia as bloga, nevalyva, netvarkinga, prasta motina ir esminis dalykas didele k..va, jau ir kalbet nesinori.

Bet aisku skaudu buna, kai ji tiek purvo pila. Karta buvo i svecius atvaziave - tai mano spintas perkrauste, nes netvarkinga buvo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , dabar juokas ima, o tada verkiau  cry.gif


Jetau, atrodo, kad apie save skaityčiau. Verkti aš jau irgi nustojau, bet ir šaltakraujiškai kirsti dar neišmokau, nes tuo momentu toks siutas suima, kad žodžių pritrūkstu ir atrodo širdis sustos. Tikuosi su metais įgyti ir šios patirties...
Atsakyti
Vaje, Borderline, jis tikrai matyt, kad priprates buti vadovaujamas, o ne pats galvoti. Kaip zinia, vyrus renkames pagal tevo modeli, na o zmonas - pagal motinas. Tai gal tu nepasidrovek ir patapk "mamyte", juk tada viskas vyks pagal tavo instrukcijas: ir tau gerai, ir vyreliui ramu po nauju-senu sparneliu. soske.gif
O uosviams, manau, reiketu priminti ju kiemo ribas, jei jau randa reikala dalyvauti JUSU mashinos pirkime.
Atsakyti
QUOTE(Siguciux @ 2005 02 17, 01:06)
As esu nusistacius pries uosvius tongue.gif , nebent jei jie neturi dukru mirksiukas.gif , tuomet labai myli marcas ypac uosviai, o uosvenes tai fee geriau ju isvis nebutu doh.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif tik as ne nusistacius - mes isvis nebendraujam...pamato anukes karta per metus ir viskas.. Todel ir skauda, kad anukai taip "rupi"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 28 vasario 2005 - 18:40
Man atrodo, kad visi uosviai - galvos skausmas ir nervu gadinimas. gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
As dar ju neturiu, bet jau nepatinka g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastete @ 2005 02 16, 17:41)
1. (....) Zinau tik viena,tokio tipo vyrai laabai is tikruju pasikeicia (...)
2. (....) Motina (...) vis tiek suras budu,kaip itakot jusu gyvenima (...)
3. (....) Nebent ji labai nori turet anuku ir jau kuria plana,kaip po to ji is taves atimt (....) Gerai pagalvok,ko ji cia taip troksta tu vestuviumjei jau tu tooookia bloga moteris jos sunui!!


Įvertinsiu maždaug taip: 50 proc. minčių racionalios, 50 proc. - svaičiojimai.
1. Teisingai pastebėta. Mamų sūneliai dažniausiai tokie būna visą gyvenimą, tik kol mamos dar gali ir pajėgia, pasistengia surasti tokias žmonas, kurios kaifuotų prižiūrėdamos jų "vaikelį".
2. Žinoma suras, jei prisiimsite kokius nors įsipareigojimus. Jie į jūsų gyvenimą lįs tiek, kiek juos įsileisite. Taškas
3. Muilo operos vertos mintys. Ką ta teta Olia veiks su tais anūkais? Gal kaip pasakų ragana, kur gyveno namelyje ant vištos kojelės? mano uošvėms pabandyk vaiką (ir ne mažiuką, o 10 m. amžiaus) palikt bent porai dienų, tai trečią dieną išgirsi tiesiai šviesiai: Vaikai turi augti su tėvais. Briedas kažkoks, kam tie anūkai senai bobai? Problemų senatvei per mažai? blink.gif
Ko jinai nori? Žr.1, arba kad jiems seniams padėtumėt savo darbu paskolas grąžint. Va čia kur kas rimtesnis motyvas, o jūs ... anūkus norės atimt laugh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 02 28, 20:16)
As dar ju neturiu, bet jau nepatinka g.gif  doh.gif


neprarask vilties smile.gif . Juk galima i normalių rasti.
Atsakyti
QUOTE(ladolcevita @ 2005 02 28, 22:12)
neprarask vilties smile.gif . Juk galima i normalių rasti.


tai kad vyra ne pagal uosvius rinkaus biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif g.gif
Atsakyti
nežinau, ar čia pataikiau, tiesiog turiu didelę bėda su savo būsimais ušviais, su draugų esame kartu jaud augiau nei metai. praėjusiais metais kas kartą jam važiuojant pas savo tėvus ir aš važiuodavau kartu. tačiau šiemet buvau tik vieną kartą (sausio pradžioje) ir kas kartą kai jis važiuoja surandu priežasčių nevažiuoti, noriu likti namie, noriu važiuoti pas savo tėvus, noriu to ano ir pan.
esmė kad pati bandau suprasti kodėl nenoriu pas juos važiuoti. žmonės jie geri, rūpestingi, per daug nesikiša į mūsų gyvenimą, nuolat neklausinėja "kada vestuvės" ar pan. tiesiog kažkodėl netraukia man važiuoti pas juos (nors kol MB nėra su manim kartu tikrai nebrpotiškai jo pasiilgstu).
Jie turi vieną minusą, bet šitą miusą manau turi visi tėvai (maisto kišimas ir gėrimų) ir kai atsisakai prasideda tokios manipuliacijos "tai neskanu" "tai kokių čia dietų laikaisi" "tai netinkama kompanija". bet manau kad tai negali būti priežastis kodėl nenoriu pas juos važiuoti.

gal esate susidūrę su tokia situacija, nes pradėjusį savaitgalį teko vėl atsisakyti važiuoti ir smarkiai susipykau su draugu.... unsure.gif unsure.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Hmz, nežinau kaip jums ir dėl ko jūs konkrečiai nenorite važiuoti, bet galiu šiek tiek ir apie savo nenorą papasakoti.
B tėvai tikrai geri, smagūs, linksmi žmonės, su kuriais tikrai gerai sutariu. Jie nesikiša, valgyt neperša per prievartą, gert irgi, neklausia ar kokių dietų laikausi, nemanipuliuoja smile.gif
Tačiau kartais tas nenoras važiuoti atsiranda. Aš tikrai išranki maistui, ir kai pradedu knisinėtis po lėkštę, pačiai pasidaro gėda prieš B tėvus doh.gif Karatais erzina B mamos tvarka/netvarka. Ar kartais jos požiūris į ką nors brangesnio, jog neapsimoka to pirkti, na taip mano mama gali sau leisti daugiau nei B mama, bet pastaroji pati prisiperka puodų už 3000Lt kurių nenaudoja. smile.gif Ir dar pas juos labai šalta.
Nežinau, čia nėra rimtos priežastys nevažiuoti, bet va kartais nenoriu ir viskas doh.gif Nors ir tai, per metus kokius tik du kartus ten važiuoju. Žinau, kad per Velykas kvies ir B siūlys važiuoti. Bet pati dar nežinau ar noriu. Dažnai dar suveikia toks dalykas kaip nenoras taip smarkiai 'giminiuotis', dalyvauti visose šeimos šventėse ir pan. smile.gif
Atsakyti