Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimieji uošviai

QUOTE(Borderline @ 2005 02 16, 13:59)
1.na nera jis toks ir blogas, mano brangusis. jsi tiesiog per daug su jais bedrauja ir pasiduoda ju itakai.
2.be to, ir tie jo tevai nera VISADA tokie. jiems tik "uzplaukia". aisku, tai nieko nekeicia, bet jie nera kokie monstrai.



1. Čia ir katinui buvo aišku tongue.gif Kitaip, ko būtum tąsiusis su juo 3,5 m.? Iš reikalo aš taip pat siūlyčiau netekėti (remdamasi asmenine patirtimi), ypač jei vestuvių scenarijų kuria ir jį įgyvendina tėvai (nesvarbu kurie, tavo ar jo). Kažkoks košmaras nėščiai jaunajai atlaikyti tokias tradicines "tris dienas tirs naktis" vestuves. Ištekėti suspėsi bet kada, šią šventę galima sudubliuoti, pvz., su vaiko krikštynom.

2. O tėvus, monstrai jie ar ne monstrai, bet kada galima pastatyti į vietą. Tai nesudėtinga, jei negyvenat kartu.
Atsakyti
QUOTE(Bastete @ 2005 02 16, 17:41)
Borderline,sutinku su TauRe,kad atrodo,jog pati pradedi gint tai ,ka pries tai peikei,bet  taip pat manau,kad rasant labai sunku nusakyt tikraja busena,ir skaitant gali viskas atrodyt truputi kitaip, nei rasantysis norejo pasakyt.

Kiekvienas, net ir pats blogiausias žmogus, turi savyje bent lašelį gėrio. Ir atvirkščiai - net ir pats nuostabiausias žmogus turi erzinančių savybių. Todėl tos vienos erzinančios savybės (prisirišimą prie tėvų) nereikėtų laikyti totaliu blogiu. Gal tai tik lašas jūroje? Su tuo įmanoma taikstytis, idealo vis tiek nėra, o jei Bordeline su savo draugu bendrauja daugiau nei trejus metus, vadinasi, tikrai buvo dėl ko bendrauti
Atsakyti
QUOTE(arija1 @ 2005 02 17, 11:36)
Neseniai iš vyro sužinojau, kad uošvienė jam skundžiasi manimi (blogąja prasme). Man jinai nieko nesako, bet jam priekaištauja, kad vaiką laikau su sauskelnėmis (nors iš tikrųjų labai stengiuosi mažylį išmokyti daryti į puodą), kad nesilaikau pedantiškos tvarkos, ir t.t. ir pan. Negaliu jos pakęsti vien dėl tų jos kalbų. O mano uošvis tai visai beviltiškas žmogus.



ajazau kaip pazystamas jausmas... net skaitau ir galvoju "Gal ash chia parasheu tik neacimenu?" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na, kad Tau bus sunku, tai chia jau faktas kaip blynas. tachiau ish tavo pasisakymu ir zhinant, kad tu jau su savo draugu daugeu nei 3 metai, vadinasi nori su juo kurti sheima, kartu gyventi toliau auginant mazhus vaikuchius wink.gif tongue.gif Pykcio apimta ishsiliejai ir uzhklupo Tave abejones-xexeee wisos turbut mes susipykusios ir apimtos pykcio patampam "Dzin, busiu viena, dejau ant to vyro, velniams man jo reikia... ir tt" biggrin.gif bet realiai, visada norisi tureti zhmogu, i kuri gali betkada aciremti wink.gif Uoshviai Tavo mazhumele psichiniai ligoniai, pas kuriuos super prisirishimas prie sunaus ir noras jo gyvenima kontroliuoti iki grabo lentos... blink.gif Zhinai kada viskas nors truputi pasikeis? Ne, ne tada kai Tu juos pastatysi ar bandysi pastatyti i vieta (shneku ish karchios patirties, bet dydelio pasitenkinimo, kai pasakai viska, kas dushioj megalol.gif ), tada kai Tavo brangiausias pasakys, kad Tave myli tokia kokia Tu esi ir kad baigtu jie svaicioti wink.gif Tai ivyks nemanau, kad greitai, nes kiek suprantu Tavo draugas mazhumele mamytes sunelis, nes kitu atveju jau butu pasisakes... wink.gif
zhodziu-sekmes kuriant savo sheimos gerove ir laime wink.gif Taves beabejo laukia ilgas ir sunkus kelias ir netgi neaishku kokis finalas... doh.gif g.gif
Sekmes
Atsakyti
bek greiciau is ten, neleisk kaskokiai naglai bobai tau aiskinti ir vadovauti. Grisk i Lietuva ir pasakyk saviskiui, jei nori seimos su tavim, tai tegul ruosiasi kartu, jei ne adjos adjos. Labai tave uzjauciu, net susinervinau, kai perskaiciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(catina @ 2005 02 19, 07:21)
Beja, nepriklausomai nuo to, kaip susiklostys tolimesnis gyvenimas, isteketi Vokietijoje daznai yra gerai vien taktiniais sumetimais. Tai tiesa, kad augindama vokiecio vaika Tu ten turi daug teisiu. Bet pvz. skirybu atveju vyras privalo po to
islaikyti ir vaika ir zmona, jei ji nedirba arba uzdirba nedaug. Jei nesusituoke - vyras moka tik uz vaika. O zmonai lieka tik kelias i soc. paramos istaiga. Ir dar daug kitu niuansu. Taigi, ar tikrai sugebesi finansiskai aprupinti save ir vaika, jei dar tik studijuoji? Ar pavyks gauti darba, auginant maza vaika?


Siulau isiklausyti i si pragmatiska ir materialistini patarima. Pasirupink vaikucio ateitimi - kai esame jaunos ir ambicingos, tai atrodo, kad viskuo sugebesime pasirupinti pacios, deja po to tenka krautis ant peciu sunkesne nasta nei reiketu doh.gif
O saviskiui gali grieztai pareiksti savo nuomone apie vestuves ir tada ieskokite tarpinio varijanto. Gal kvailai nuskambes, bet labai padeda - surasykit ant vieno lapo, ko nori jis (arba jo seima), ant kito - ko nori tu. Beje toks is pirmo zvilgsnio laika gaisinantis uzsiemimas pades aiskiai isisamoninti, kokiu vestuviu kiekvienas is jusu noretu. O gal pasirodys, kad ne tiek daug jau tu skirtumu mirksiukas.gif
Sekmes 4u.gif

Atsakyti
[quote=catina,2005 02 19, 07:21]
Bastete,
jei vyras vokietis, tai ir praktiskai visos zmonos teises, nepriklausomai nuo jos pilietybes, tokios pacios kaip tikros vokieties. Jei vyras gyvena Vokietijoje, bet neturi Europos Sajungos pilietybes, arba turi kai kuriu nauju ES saliu pilietybe(pvz. lietuvis) - tada zmonos teises yra siek tiek apribotos. Gali buti sunkumu, jei noretum gauti leidima darbui Vokietijoj ar pan.

Catina,
Labai aciu uz atsakyma,net nustebau,kai ji gavau,kazkaip net nelabai tikejausi ,kad kas nors atkreips demesi-dar karta Aciu!! wub.gif
Na va, kaip kartais neaiskiai ir netiksliai galima apibudinti situacija.As dar netekejus,o jei po kurio laiko ir sumainysim ziedus,mano draujas yra Jav pilietis,turintis leidima dirbti ir gyvent Vokietijoj.Taip ,kad man cia viskas labai susipyne,ir jei kartais kas nors ka nors cia suprato ir zino,kaip tokiu atveju elgtis,buciau labai dekinga uz patarimus! blush2.gif

ps.Idomu,kaip Borderline sekasi-dingo kazkur. unsure.gif Turbut uzsiemus pakavimusi g.gif
Atsakyti
Na ir tiotia Olia....
Neturiu žodžių. Kaip taip galima varyt ant būsimos marčios? Iš vis kažkokia tūndra, kad nežino kur Vilnius. O kad sūneliu rūpinasi, tai nieko nuostabaus, juk kiekvienai mamai (ypač vienturtis) sūnelis yra pats pats...
Nesiūlau tau netekėti, juk gyvensi su vyru, o ne su jo tėvais. Jei mylite viens kitą, tai išsispręs ir jo tėvų problemos.
Atsakyti
sveikos mielosios, pirmiausia labai dekoju uz patarimus!

siaip jau kazkaip nurimo situacija-jis su tevukais telefonuoja, kai manes nera salia, tai ir galvos man neskauda. tegul ten sneka ka tik nori. tik as is jo ispesiau, kad jis, kai tik prades dirbti, rimtai ruosiasi moketi tevams skolas uz nama!!!

tai mane visiskai pritrenke. bet butent del to as tvirtai nusprendziau teketi, nes matot, bus daugiau teisiniu galimybiu tevams irodyti, kad jie neturi teises reikalauti is jo pinigu. o ji, ziuriu, irgi labai lengva paveikti, itakoti, kazkuo itikinti, na, ta prasme blaiviu protu (kurio jo "itakingiems" tevukams labai truksta)

del pragmatiskumo, tai as tik uz tai, ir nematau cia nieko amoralaus, juolab kad mes mylim vienas kita ziauriai, ta prasme, manau, kad tai vienas kitam netrukdo...
jis per pastaruosius metus jau padare pazanga, tai tikiuosi, kad kada nors palaipsniui issilups is "grazios vaikystes su mamyte ir teveliu" kiauto...

jau dabar jis mums iesko buto, mokosi, o as jam pasiuliau taupyti masinai (uzsidirbau "lyshnu"), jis sutiko, ir va jau kazkas bendro bus, ne tai kad nuo ju visada priklausomi...(beje, jo tevukai turi 3 masinas, ir viena stovi, mums jos neduoda)

aisku, man tevuku turtas ir pinigai neidomu.
pradedu ji skatinti vaziuot kur nors ir kuti MUSU ABIEJU ir musu mazucio ateiti.
sekmes ir stiprybes visoms, kurios yra panasioje situacijoje...
Atsakyti
Nu Borderline, protinga tu mergiote esi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gero ir lengvo tau nestuke.gif

Ir daug sekmes, bandant istraukti saviski is mamyciuku burio (man tai po siai dienai dar nepavyko tongue.gif )
Atsakyti
Na mano diedas tikrai ne mamyciukas, nuo jaunystes savo nuomone turi ir jei teveliams neptinka tai jam dzin, bet siaip turiu geros patirties kovojant su uosviais. Netgi tada kai mano vyras PATS laaabai riboja bendravima su jais JI (usovyte brangiausia fe vemsiu) sugeba lyst ir aiskint. Apie tai kokia as bloga, nevalyva, netvarkinga, prasta motina ir esminis dalykas didele k..va, jau ir kalbet nesinori. Bet zinot per kelis tuos metus taip ismokau pasikapot, kad paciai kuo maziau tektu, o jai tai su sypsena veide biggrin.gif meiliu tonu, kad kertu, net zagteli. Jauciu jau galeciau gaidziu pestynese dalyvaut. Bet aisku skaudu buna, kai ji tiek purvo pila. Karta buvo i svecius atvaziave - tai mano spintas perkrauste, nes netvarkinga buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , dabar juokas ima, o tada verkiau cry.gif
Atsakyti
va ir as kazi kaip jau bijau, kad nepavyks...
nusipirkom mes masina...jo tevai iskele jam skandala, kad su jais nepasitare. o jis "vargselis" "pamate", kad draudimas jam per brangus, ir isvis, galima ir autobusu dar pavazinet, jau sekancia diena padave skelbima, kad ja parduoda! nu zinokit, myliu as ta zmogu, bet tokiu dalyku dar gyvenime nesu maciusi...jis man sako: man dzin, ka tevai sako, man buvo svarbus pats sprendimas, pats pirkimo procesas, as jauciau toki kaifa, kad kazka pats sprendziu!!!jus isivaizduojat?!
pasidziauge 5 min ir vel daro marazmus...
anksciau kraustydavosi kas menesi tai pas mamke, tai pas mane, velnias ji tiesiog nesiojo, ir kaskart buvo priesaikos "visam laikui!"...
jezau nebezinau jau ka daryt. mums reikia masinos, nes jis su traukiniais 2 val i darba turi vazinet, kai su masina tai trunka 20 min. mums reikia i skalbykla skalbtis, o jis sako: tai ka, as vien del skalbyklos 50 euru draudima ir dar benza mokesiu?..reikia is rusio isvezti butelius senus, kartonu kruva, nes juk jis be masinos neprisiruos...mes ieskomes buto, tai jis laksto nuo ryto iki vakaro pescias su zemelapiu po miesta ir ziurineja butus, kurie net ne visada atitinka musu kriterijus...vis pamirsta, kur ka uzsirase, pamirsta paskambint, paklaust, kokia gatve ar dar ka nors, nervuojasi...paskui iseda ne i ta metro arba pravaziuoja stotele uzsisvajojes...o pries savaite varesi: jau greit turesim masina, viskas bus gerai, mazule! dar kas idomiausia, kad del to buto, kuriame mes dabar gyvename, jau padave skelbima, ir pas mus ateina zmones ziureti, nors naujo mes dar taip ir nesusiradom! as sakau, juk galim isvis gatvej atsidurti, tu nors kiek mastai, zmogau? ir vel jis man irodineja, kad viskas bus gerai...
kartais man atrodo, kad jis kitu galu galvoja, bet tik ne galva...
Atsakyti