Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 10, 00:46)
Taigi, kur beeitumėt, sudarinėdamos vestuvių meniu, apsišarvuokite kantrybe, ir pasidomėkit už ką ir kodėl mokat - tikrai verta!

sad.gif mes issirinkom sodyba, palikom uzstata, jis israse kazkoki cekiuka ir viskas... ir uzsirase i sasiuvini.. o kelias savaites pries vestuves turim nuvaziuot suderint meniu ir tada sudarysim sutarti.. jis taip sake...  doh.gif

visada derinu viska nepriekaistingai, bet sitoj vietoj susileidau. Tikiuosi neapgaus..


Jei čekiuką išrašė tai gi gerai! mirksiukas.gif
Atsakyti
o as issirinkau restorana GRALIS,nezinau gerai ten ar ne,nes kaip suprantu jis dar naujas ir jokiu atsiliepinu nerandu,bet ji rinkausi vien del dizaino,man patiko vidaus interjeras.o be to viduri kauno,taigi nebus problemu su grizimu namo.gal kam teko ka svesti sitam restorane?
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 13, 16:25)
o as issirinkau restorana GRALIS,nezinau gerai ten ar ne,nes kaip suprantu jis dar naujas ir jokiu atsiliepinu nerandu,bet ji rinkausi vien del dizaino,man patiko vidaus interjeras.o be to viduri kauno,taigi nebus problemu su grizimu namo.gal kam teko ka svesti sitam restorane?

Ten tikrai labai grazu wub.gif Manau pokylio vieta labai tinka prie visos vestuviu tematikos wub.gif drinks_cheers.gif Saunuole.... Pasiziurejau kiek tu visokiu groziu uzsisakei ir pasijauciau kaip kokia nevykele...mano tos vestuves palyginus su tavosiomis atrodys tokios banalios ir tradicines... verysad.gif
Liutuke manau tavosios vestuves bus labai elegantiskos ir grazios wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukita999: 14 lapkričio 2007 - 02:29
Sveikos,
o as uzsisakaiu Bernatoniu sodyba Kulautuvoje... nuvaziavome paziurejome ir man tirkai patiko...smile.gif Sudariau sutarti ir palikom uzstata
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 13, 19:25)
o as issirinkau restorana GRALIS,nezinau gerai ten ar ne,nes kaip suprantu jis dar naujas ir jokiu atsiliepinu nerandu,bet ji rinkausi vien del dizaino,man patiko vidaus interjeras.o be to viduri kauno,taigi nebus problemu su grizimu namo.gal kam teko ka svesti sitam restorane?


Teko, šventėm išleistuves. Na, aplinka tikrai nuostabi. Jei mūsų vestuvėse būtų buvę mažiau žmonių, būtumėm darę ten...
Tik patiekalų labai girti negaliu... bet gal mūsų organizatoriai ne iki galo suderino meniu arba pinigėlių pagailėjo g.gif

Jei ten švęsit vestuves, pažiūrėkit, kiek pas jus bus žmonių ir ar užteks vietos šokiams. Nes reikia dar turėt omeny, kad muzikantų aparatūra vietos užima, o jie turėtų būti ten, kur valgoma, kad programą pravestų. Bet tada ir aparatūra ten bus, vadinasi ir šokti ten teks (nebent jums nesvarbu ar muzikantai toje pat patalpoje kur šokate, ar ne)... Oi, taip surašiau, kad aišku, jog nieks neaišku tongue.gif

O apie gėrimus jūs tikriausiai žinote, kad nuo kiekvieno pokylio padavėjams "lieka" bent vienas kitas butelaitis jūsų sąskaita rolleyes.gif Ne išimtis ir Gralis, manau... Todėl pagalvokit ir kaip su gėrimais padaryt, kad kuo mažiau nuostolių turėtumėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alder: 14 lapkričio 2007 - 11:24
QUOTE(pukita999 @ 2007 11 14, 03:27)
Ten tikrai labai grazu wub.gif  Manau pokylio vieta labai tinka prie visos vestuviu tematikos  wub.gif  drinks_cheers.gif  Saunuole.... Pasiziurejau kiek tu visokiu groziu uzsisakei ir pasijauciau kaip kokia nevykele...mano tos vestuves palyginus su tavosiomis atrodys tokios banalios ir tradicines... verysad.gif
Liutuke manau tavosios vestuves bus labai elegantiskos ir grazios  wub.gif  4u.gif



aciu tau labai uz grazius zodzius,bet kazkaip baisu,kad planuoji planuoji ir ta diena kas nors atsitinka.nu tikekimes viskas bus gerai.
Papildyta:
QUOTE(Alder @ 2007 11 14, 12:21)
Teko, šventėm išleistuves. Na, aplinka tikrai nuostabi. Jei mūsų vestuvėse būtų buvę mažiau žmonių, būtumėm darę ten...
Tik patiekalų labai girti negaliu... bet gal mūsų organizatoriai ne iki galo suderino meniu arba pinigėlių pagailėjo  g.gif

Jei ten švęsit vestuves, pažiūrėkit, kiek pas jus bus žmonių ir ar užteks vietos šokiams. Nes reikia dar turėt omeny, kad muzikantų aparatūra vietos užima, o jie turėtų būti ten, kur valgoma, kad programą pravestų. Bet tada ir aparatūra ten bus, vadinasi ir šokti ten teks (nebent jums nesvarbu ar muzikantai toje pat patalpoje kur šokate, ar ne)... Oi, taip surašiau, kad aišku, jog nieks neaišku  tongue.gif

O apie gėrimus jūs tikriausiai žinote, kad nuo kiekvieno pokylio padavėjams "lieka" bent vienas kitas butelaitis jūsų sąskaita  rolleyes.gif Ne išimtis ir Gralis, manau... Todėl pagalvokit ir kaip su gėrimais padaryt, kad kuo mažiau nuostolių turėtumėt  mirksiukas.gif



mes planuojam 50 zmoniu,staliukai ten sone,per viduri vietos man pasirode pakankamai sokiams,nu ziuresim kaip cia bus.
o del butelaiciu as jau pagalvojau,nes juk nepriskaiciuosi kiek ten atnes,todel pasistengsiu,kad moketume tik tai uz ta ,ka atnes ant stalu.ar jus per isleistuves susidurete su ta problema?beja,kiek pas jus buvo zmoniu?ar vietos uzteko?
Atsakyti
o kur cia galima tu grozybiu pasiziureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 13, 15:25)
o as issirinkau restorana GRALIS,nezinau gerai ten ar ne,nes kaip suprantu jis dar naujas ir jokiu atsiliepinu nerandu,bet ji rinkausi vien del dizaino,man patiko vidaus interjeras.o be to viduri kauno,taigi nebus problemu su grizimu namo.gal kam teko ka svesti sitam restorane?



Svesti ten nieko neteko, bet apziureti buvom nuvaziave smile.gif Vieta tikrai pasakiska thumbup.gif Tik mes suabejojom del triuksmo. Kai uzklausem ar kyla problemu, tai tas vyrukas kuris mus ileido apziureti restorana atsargiai, bet dave mums suprasti jog buna. Buvo ir Policija iskviesta blink.gif Atseit kaimynai skundziasi, neleidzia atidaryti langu g.gif Paklausus ka daryti jei sveciams karsta ir nori atidaryti langus, buvo pasakyta, jog negalima, tam yra kondicionieriai. As jau buvau vienose vestuvese kur buvo tokia pat problema. Buvo kondicionieriai ir neleido atidaryti langu, nu siaubas kazkoks doh.gif Karsta buvo nerealiai ir tie kondicionieriai nepadejo, sveciai atidarinejo langus o seimininkai lakste is paskos ir uzdarinejo ir drausmino visus. Pagalvojom, jog to paties savo vestuvese tikrai nenorim schmoll.gif O be to pas mus daug sveciu suvaziuos is kitu miestu tai mums truko ten miegamu vietu biskeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 14, 16:54)
mes planuojam 50 zmoniu,staliukai ten sone,per viduri vietos man pasirode pakankamai sokiams,nu ziuresim kaip cia bus.
o del butelaiciu as jau pagalvojau,nes juk nepriskaiciuosi kiek ten atnes,todel pasistengsiu,kad moketume tik tai uz ta ,ka atnes ant stalu.ar jus per isleistuves susidurete su ta problema?beja,kiek pas jus buvo zmoniu?ar vietos uzteko?


Oi, pas mus žmonių buvo gal 150, tai šokti teko susispaudus, susiglaudus, lipant viens kitam ant kojų... Na, žodžiu, glaudžius tarpusavio kontaktus palaikant hihihi.gif

Nenoriu aš čia tam Graliui jokios antireklamos prirašyt, nes aplinka man labai patiko, ir išleistuvės gavosi nuostabios, bet padavėjai, kaip supratau, mūsų sąskaita gėrė tikrai... Bet gal tie žmonės ten jau nebedirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alder @ 2007 11 15, 13:21)
Oi, pas mus žmonių buvo gal 150, tai šokti teko susispaudus, susiglaudus, lipant viens kitam ant kojų... Na, žodžiu, glaudžius tarpusavio kontaktus palaikant hihihi.gif

Nenoriu aš čia tam Graliui jokios antireklamos prirašyt, nes aplinka man labai patiko, ir išleistuvės gavosi nuostabios, bet padavėjai, kaip supratau, mūsų sąskaita gėrė tikrai... Bet gal tie žmonės ten jau nebedirba  g.gif


manau visur del tu gerimu taip yra,o kaip visa kita?viena forumiete minejo del garso,ar jums buvo problemu?
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 11 14, 04:27)
Ten tikrai labai grazu wub.gif  Manau pokylio vieta labai tinka prie visos vestuviu tematikos  wub.gif  drinks_cheers.gif  Saunuole.... Pasiziurejau kiek tu visokiu groziu uzsisakei ir pasijauciau kaip kokia nevykele...mano tos vestuves palyginus su tavosiomis atrodys tokios banalios ir tradicines... verysad.gif
Liutuke manau tavosios vestuves bus labai elegantiskos ir grazios  wub.gif  4u.gif


Nenusimink, galiu paguosti laikiau labai svarbius baigiamuosius egzaminus visai prieš pat vestuves ir tikrai nebuvo kada ruoštis.
Nebuvo beveik jokių salės papuošimų, suknutę išsirinkau per vieną ar dvi dienas aplėkus tiek salonų, kiek tada spėjau, samdėm ne limuziną, o paprastą baltą autobusą į kurį susėdom kartu su pulku. Beje, autobusą puošė ne koks nors gėlių salonas, o mano uošvis ir uošvienė. Bažnyčia buvo ne kokia prabangi miesto, o mažutė rajono... Ir dar daug daug ką galėčiau papasakoti, bet... vestuvės gavosi nuostabios!!! Jei būtų galimybė pakartoti, galėčiau nieko nekeisti!
Autobuse visiems buvo labai linksma, bažnytėlė buvo mažutė, jauki, kunigas pasakė labai nuoširdų pamokslą, buvo jauku ir gera... Nuotraukose visi švytintys ir laimingi...

Po visko draugai, svečiai ir net piršliai sakė, kad vestuvės buvo labai linksmos, o kai kurie prisipažino,kad tai - šauniausios vestuvės, kuriose jiems yra tekę būti...

Grįžę namo 7:30 ryto, su vyru vienbalsiai nutarėm, kad turim nuostabius gimines bei draugus. Ir linksmumą didele dalimi kuria ne investuoti pinigai, o žmonės...

Todėl viskas bus labai gerai, pamatysi! mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 15, 14:32)
manau visur del tu gerimu taip yra,o kaip visa kita?viena forumiete minejo del garso,ar jums buvo problemu?


Ne, nors nebuvo karšta, langai buvo atidaryti ir niekas nesiskundė. Viskas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Alder @ 2007 11 15, 10:35)
Ne, nors nebuvo karšta, langai buvo atidaryti ir niekas nesiskundė. Viskas buvo gerai.


Tai labai gerai tada, kad nieko nesake, vadinasi viskas bus ciki mirksiukas.gif
Atsakyti