Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 13, 19:25)
o as issirinkau restorana GRALIS,nezinau gerai ten ar ne,nes kaip suprantu jis dar naujas ir jokiu atsiliepinu nerandu,bet ji rinkausi vien del dizaino,man patiko vidaus interjeras.o be to viduri kauno,taigi nebus problemu su grizimu namo.gal kam teko ka svesti sitam restorane?


O kokios kainos ten? Kiek mazdaug vienam zmogui ir ar yra kokia nuoma? Mes dar renkames vieta g.gif
Atsakyti

Gal kas nors sventete vestuves Raudones pilyje? Parasykite, jei ka zinote smile.gif
Atsakyti
Sveikos. mes savo vestuves atsventem Sfinkse ir likom labai patenkinti ir aptarnavimu ir maistu. kaip cia kazkas rase, kad mazai vietos sokiams. mums jos uzteko, buvo 40 zmoniu ir kuo puikiausiai visi sutilpom.
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 11 16, 15:48)
Sveikos. mes savo vestuves atsventem Sfinkse ir likom labai patenkinti ir aptarnavimu ir maistu. kaip cia kazkas rase, kad mazai vietos sokiams. mums jos uzteko, buvo 40 zmoniu ir kuo puikiausiai visi sutilpom.


Mes irgi ten norejom, bet jau pries metus musu data buvo uzsakyta. Visa vasara buvo laisva, tik kaip tycia viena musu diena uzimta... Bet mum data savrbesne uz vieta buvo, tai ir nekeitem, o renkames kita vieta smile.gif
Atsakyti
petrausku sodyba geriausias variantas, nes ima tik 140lt zmogui ieina ir nakvyne ir karsti abiem dienom nu pasaka, nepalyginsi su kitu kainom kur po 180 lt praso
Atsakyti
petrausku sadyboj sventem maniskio gimtadieni,tai,jaunosios,patariu is anksto del kiekvienos smulkmenos atidziai perskaityti sutarti,nes jie labai jau daug prizada..o paskui net sutartos saslikynes nenori kurt,pirteles gerai neuzkaitino ir pan.bet cia buvo pries du metus,gal dabar daug kas ten pasikeite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liutuke_su_sypsena: 16 lapkričio 2007 - 22:20
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 11 16, 14:48)
Sveikos. mes savo vestuves atsventem Sfinkse ir likom labai patenkinti ir aptarnavimu ir maistu. kaip cia kazkas rase, kad mazai vietos sokiams. mums jos uzteko, buvo 40 zmoniu ir kuo puikiausiai visi sutilpom.


Nu pas mus buvo 50 žmonių ir jau mažokai taip vietos buvo šokiam.. Bet viskas kita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidunia @ 2007 11 17, 03:00)
Nu pas mus buvo 50 žmonių ir jau mažokai taip vietos buvo šokiam.. Bet viskas kita  thumbup.gif


Teko būti Sfinkse, kai buvo 60 žmonių - vietos mažai mažai... Bet blogiausia tai, kad gegužės mėnesį buvo baisūs karščiai, o kondicionierius... neveikė!!! Net ir atidarius visus langus ir duris buvo nežmoniškas karštis - po kelių dainų prakaitas tekėjo upeliais... Buvo labai gaila jaunųjų, kurie tiek stengėsi, o rezultatas gavosi anaiptol ne toks, kokio norėjosi...
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2007 09 20, 12:21)
Alkoholi savaime aisku,kad patys perkates.



Su Azuoloto seimininke labai idomus variantas.. Pernai buvau uzsisakiusi sita sodyba, bet del tam tikru priezasciu vestuves buvo atidetos 2008-iems metams.

Paaiskinom situacija ir tikejomes kad gal perkels i kitus metus deposita, bet ne... Ok..suprantama...

Dabar vel paskambinau paklausti del dabartiniu kainu, tai ji vel kaip ir pirma karta, tiesiai per aplinkui ir nepasako normalios kainos... Tipo dabar kazkur apie 120lt per zm, bet iki rugpjucio pabrangs bet max iki 150LT.

Man, pavyzdziui, sunku tartis kai nepasakoma pilna kaina.. Gal, as taupausi pinigelius ir noriu zinoti kiek galiu sau leisti..

Jai, zinoma, patogu, kadangi uzstata jau tures, o tada kaina priklausys tik nuo jos, nes ji zino kad kuo veliau tuo sunkiai sodyba gauti, tai kur gi jaunieji desis, tik sumoketi tures...

Zodziu nelabai man patiko jos aiskinimas... nes petroneliu sodyba nuomuojama uz 180lt ir del 30 litu skirtumo as tikriausiai rinkciausi petroneliu....



Atsakyti
QUOTE(regreta @ 2007 11 19, 14:34)
Su Azuoloto seimininke labai idomus variantas.. Pernai buvau uzsisakiusi sita sodyba, bet del tam tikru priezasciu vestuves buvo atidetos 2008-iems metams.

Paaiskinom situacija ir tikejomes kad gal perkels i kitus metus deposita, bet ne... Ok..suprantama...

Dabar vel paskambinau paklausti del dabartiniu kainu, tai ji vel kaip ir pirma karta, tiesiai per aplinkui ir nepasako normalios kainos... Tipo dabar kazkur apie 120lt per zm, bet iki rugpjucio pabrangs bet max iki 150LT.

Man, pavyzdziui, sunku tartis kai nepasakoma pilna kaina.. Gal, as taupausi pinigelius ir noriu zinoti kiek galiu sau leisti..

Jai, zinoma, patogu, kadangi uzstata jau tures, o tada kaina priklausys tik nuo jos, nes ji zino kad kuo veliau tuo sunkiai sodyba gauti, tai kur gi jaunieji desis, tik sumoketi tures...

Zodziu nelabai man patiko jos aiskinimas... nes petroneliu sodyba nuomuojama uz 180lt ir del 30 litu skirtumo as tikriausiai rinkciausi petroneliu....



Ir as jau atsvenciau savo vestuves- Azuoluotam.Cia daug skaiciau graziu atsiliepimu,bet man teko nusivilti kaina zinoma nedidele,bet pinigelius susirenka kitaip... Seimininkai pradzioj kai dar tik buvom atvaziave apsiziuret buvo labai malonios ,paslaugus ir tiesiog atsisakeme jau sutartos vietos Romo uoste,rinkomes Azuolota.Taciau nebuvo taip kaip zadejo...Maistas antra diena kazkur dingo (kai praktiskai nieks nieko nevalge,uzteko karstu).Buvo zadeta paruost stala antra diena mazoj salej kad galetu ruostis sekanciom vestuvem.Tai radom ryte tik stala vienam kampe su SIEK TIEK maisto.Sedimos vietos nebuvo paruostos,lekstes kruvoj.Na ir antrai dienai siule rinktis ar kopustai su desrelem,ar kibinai su sultiniu.Tai mes rinkomes kupustus.Ka jus manot?Gavom tik svieziu kopustu sriuba Dar griztant prie pirmos dienos,tai seimininkes dingo apie 23 val. Zodziu 24val. po fejerverku teko man paciai daryti sveciam kava ,arbata,dalinti torta.Net nieks neispejo ,kad palieka seimininkes rupescius man ,likau apsalus. Taip pat uzsisakem sales puosima uz 200 Lt su dirbtinom gelem.Tai vestuviu diena radom ta pati puosima (nuo kitu vestuviu) kaip ir visus kartus kuriuos ten buvau(derinant maista ,vezant pinigelius).Juolab kad as dar perklausiau ar ne toks puosimas bus-NES MAN JIS NEPATINKa. Sake,kad ne toks -BUS ZYMIAI GRAZIAU.Deja radom ta pati puosima tik papildomai musu vardu raides pakabino Sekancia diena paprasem kad sudetu mums likusi maista ,pagal tai kiek jo buvo like-maniau dalinsiu ne tik tevam bet ir draugam(nes mes ruosemes isvykt i kelione patys).Gavom tik dezute nedidele.Zodziu mus .Bukite atsargios.
Atsakyti
Gal kas zinot ka nors apie baltu apeigas petroniu dvarelyje??Pasidalinkite orginaliomis idejomis...pleaseeeee
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 13, 18:25)
o as issirinkau restorana GRALIS,nezinau gerai ten ar ne,nes kaip suprantu jis dar naujas ir jokiu atsiliepinu nerandu,bet ji rinkausi vien del dizaino,man patiko vidaus interjeras.o be to viduri kauno,taigi nebus problemu su grizimu namo.gal kam teko ka svesti sitam restorane?

As girdejau gerus atsiliepimus apie Grali. Tik kad maistas per daug imantrus ir nedaug jo. Visokie krepsiukai, veziukai, liesos salotos... Bet cia gal kaip panoresit. Sake mazdaug 8000 Lt uz restorana be nakvynes.
Atsakyti