Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(zilee @ 2008 01 02, 19:47)
beje merginos pries kiek laiko uzsisakinejate sodyba?

mes tai ieskojo beveik pries metus, ir tai jau kai kurios buvo uzimtos, mes pirmiau susiradom sodyba, o paskui nunesem pareiskimus smile.gif . Kai anksciau susiradom ir kaina buvo mazesne, ir mums jos nepakele, ir pasirinkimas didesnis buvo
Atsakyti
taiva mes ir plana huligana turiem, rugsejo men.... tai matyt jau pats laikas uzsisakineti g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 01 02, 19:15)
O ku ji cia randas? Ir kaip ten aplinka?


prie telekomo, prie tos sankryzos. is lauko,tai ten visiskai paprastas, baltas pastatas, o viduj kazko stebuklingo irgi nera, paprasta jauki,sviesi kavine.
mes ja rinkomes del to,kad jau ne vienos pazistamu vestuves ten buvo. patikrinta lotuliukas.gif
Atsakyti
nelabai yra ka cia ir girtis unsure.gif , sakyciau galetu buti ir pigiau, bet ne kiek nenuleidzia kainos savininkas...o sodyba tai verta pagal mane siu pinigu, vien gamta...jei ka nors girdeje apie Kirksnove...betygaloje, ariogalos raj. vasara tai ten nerealiai thumbup.gif
jei nori sodybos, tai jau pradek tikslaiu jau reikejo pradet..nes kiek ziurinejaus tai visur uzimta (kur man patiko) 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliux25: 02 sausio 2008 - 20:16
sveikutes,
Atnaujinta informacija:
Satiju dvaras"Banketiniu saliu nuoma 700Lt(tai
viena banketine ,kita poilsine/sokiu),sveciu namai-9 kambariai(31 miegama
vieta,tai su papildomom vietom ir pusryciais),is ju 6 kambariai yra
2-zonu,tai per du aukstus,kaina viso viesbucio 2855Lt.Jeigu rezervuojat
visa dvara,i tai ieina banketines sales,restoranas,viesbutis(31vieta su
pusryciais)-4500Lt.Banketinis meniu zmogui nuo 85Lt(be alkoholio ir
saldaus stalo).iI banketini meniu ieina salotos ,salti
uzkandziai,silkutes...ir karstas patiekalas,si meniu galim suderinti pagal
Jusu pageidavima.Alkoholis butu musu,10 zmoniu butu privalomas kiekis baro
kaina 4 but.(tai 2but.degtines arba brendzio ir 2 but.vyno arba
sampano),toliau minimaliu antkainiu.Alu galim pasiulyti 30 ltr statine,tai
kalnapilio grand(arba buteliais 1but.4Lt)- 250lt,prie jo butu alaus
rinkiniai nuo 10Lt iki 12Lt(porcija vienam zmogui).Jums pridedu alkoholio
meniu.Saldus stalas,Jauniesiems leidziam atsivezti savo progini
torta,svocios sakoti,is musu galim pasiulyti vaisius,tortus
,pyragelius,sokolado fontana....visa sita galim suderinti pagal Jusu
pageidavima.Antrai dienai reiketu tartis ko noretumet,ir kokia kaina
skiriat zmogui"

Na va cia toki gavau laiskiuka i savo uzklausima. Pasiskaiciuokite pacios toliau mirksiukas.gif

Pastuva prasosi ~ 190 lt/zmogui parai su nakvyne
Saulyne ~ 160-180 lt/zmogui.....


Jei ka dar suzinosiu, pasidalinsiu su Jumis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos jaunosios 4u.gif
Perskaičiau nemažai forumų "vestuvių" temoje, tačiau nieko konkretaus apie vietas neradau (Kaune), tik pamėtytas pavienes nuomones verysad.gif Jei nemoku ieškoti, mielai priimsiu pastabą blush2.gif
Planuoju vestuves šią vasarą, bus apie 50 žmonių, renkuosi iš tokių vietų (kai kur jau skambinau, o kai kur dar paskambinsiu per ateinančią saveitę):
1. Prie Svarstyklių
2. Sfinksas - žmogui ten skaičiuoja nuo 120Lt, + po 24 val. ima papildomai, tačiau mano dienai jau užimta.
3. Sandija - žmogui gaunasi apie 100Lt. (60 Lt. skaičiuoja maistui, likę gėrimams), + 50 Lt už valandą nuo 24 val., + nemokamas kambarys jauniesiams.
4. Daugirdo viešbutis - dar neskambinau, nuojauta kužda, kad gali būti brangu.
5. Daniela - dar neskambinau, nuojauta kužda, kad gali būti brangu.
6. In Tilsit - forumuose daugiau neigiamos nuomonės apie maistą, geri atsiliepimai apie aplinką...
7. Vėsa - Radvilų dvaro g. 31, prie veterinarijos akademojos
8. Žaliakalnio viešbutis

Ką manote apie šias vietas? Gal turite kokių atsiliepimų? gal galite dar kažką pasiūlyti? Nenoriu jokių sodybų ir butų gerai, kad žmogui 100Lt. suma neviršytų g.gif
Iš anksto dėkoju thumbup.gif
Atsakyti
Na vestuviu as dar neplanuoju, bet nebloga sodyba aptikau internete, o draugai buvo, tai sake kad labai nebloga smile.gif Vadinas "Medziotoju sostine" inter. psl. www.gerasodyba.lt Kedainiu rajone randas smile.gif

Bet kas man ten labiausiai patinka, kad stalus gali ivairiai sustatyti (man paciai labai fainai kai buna staliukais viskas sustatyta, o ne "L" ar "U" forma, tai jie tai daro smile.gif...)
Atsakyti
si sodyba grazi,tik maistas labai neskanus.mano drauge ten svente 2 kartus
Atsakyti
Aš užsisakiau kavinę Baublys, kaina nuo 45 lt žmogui, salės puošimas - 100 lt, jeigu pats nenori puoštis, alkoholis - kas trečiam žmogui po butelį iš baro. Viršvalandžiai - po 50 lt valandai. Man labai tiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos busimos nuotakos ax.gif Gal kas nors esate girdėję apie restoraną "Aitvaras" Kaune? Gal kas šventėte savo vestuves ar kokią kitą svarbią progą? Labai norėčiau išgirsti nuomonę tų kurios didžiojoje pokylių salėje šventėte ką nors. smile.gif Kaip aptarnavimas? Kaip maistas? Būčiau labai dėkinga jeigu pasidalintumėte turima informacija ax.gif

Dėl kitų šventimo vietų Kaune.. Tas Baublys jei neklystu yra važiuojant į Vaišvydavą,jei čia ta pati vieta, tai girdėjau tikrai neblogų atsiliepimų kas šventė ten vestuves. Sakė nelabai brangu, porcijos didelės, maistas skanus buvo. rolleyes.gif
O viešbučiuose pvz, Sfinksas ar kiti tikrai kainos gana didelės, ne tiek už maistą, o kiek už alkoholį, kurį reikia pirkti šventimo metu unsure.gif
Dėl to nutarėme neieškoti viešbučiuose verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 01 06, 12:09)
Aš užsisakiau kavinę Baublys, kaina nuo 45 lt žmogui, salės puošimas - 100 lt, jeigu pats nenori puoštis, alkoholis - kas trečiam žmogui po butelį iš baro. Viršvalandžiai - po 50 lt valandai.  Man labai tiko  drinks_cheers.gif


ta Baubl as zinau, nes Vaisvydavoje gyvenu...nezinau..mano nuomone apie ji enra pati puikiausia...nes seniau teko lankytis tai maistas buvo nelabai koks, aptarnavimas irgi doh.gif bet cia pries kokius pusantru metu, dabar gal jau geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglootia:) @ 2008 01 05, 18:32)
Na vestuviu as dar neplanuoju, bet nebloga sodyba aptikau internete, o draugai buvo, tai sake kad labai nebloga smile.gif Vadinas "Medziotoju sostine" inter. psl. www.gerasodyba.lt Kedainiu rajone randas smile.gif

Bet kas man ten labiausiai patinka, kad stalus gali ivairiai sustatyti (man paciai labai fainai kai buna staliukais viskas sustatyta, o ne "L" ar "U" forma, tai jie tai daro smile.gif...)


Dalinames informacija toliau.
Sios sodybos kaina: 4500-5000 lt nuoma +80-100 lt/ zmogui uz maista . cia buvau klaususis 30zmoniu.

man biskiuka gaunasi per brangu schmoll.gif

nu kagi ieskom toliau
Atsakyti