Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Mes uzsisakem Satiju dvara, tikiuosi nenusivilsim g.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaM @ 2008 01 06, 20:49)
Mes uzsisakem Satiju dvara, tikiuosi nenusivilsim  g.gif



kokia kainele tau pasake?
Papildyta:
QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 01 06, 13:09)
Aš užsisakiau kavinę Baublys, kaina nuo 45 lt žmogui, salės puošimas - 100 lt, jeigu pats nenori puoštis, alkoholis - kas trečiam žmogui po butelį iš baro. Viršvalandžiai - po 50 lt valandai.  Man labai tiko  drinks_cheers.gif



Gal kontaktus gali pasakyti? ax.gif
aciukas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaMbiZe: 06 sausio 2008 - 20:44
[quote=zilee,2008 01 06, 22:29]
kokia kainele tau pasake?
Papildyta:

Kaina kaip ir tau viska pasake, bet ten man del gerimu tai nesamone, su tais privalomais buteliais, kainos ten baro tai nezmoniskos...
Atsakyti
Na galiuy pasakyti,kad rugsejo menesi tame dvare mano drauge svente savo vestuves, tai nuomone tikrai ne kokia...
tikiuos tau geriau bus g.gif
QUOTE(JurgitaM @ 2008 01 06, 20:49)
Mes uzsisakem Satiju dvara, tikiuosi nenusivilsim  g.gif

Atsakyti
[quote=JurgitaM,2008 01 06, 22:34]
[quote=zilee,2008 01 06, 22:29]
kokia kainele tau pasake?
Papildyta:

Kaina kaip ir tau viska pasake, bet ten man del gerimu tai nesamone, su tais privalomais buteliais, kainos ten baro tai nezmoniskos...
[/quote]

hm, man jie buvo atsiunte alkocholio kaininka, tai kaip pvz degtine 0.7 auksine kainuoja ~ 25 lt. ,manau kaip bare tai nera brangu.... o ar visai neleidzia savo alkocholio, be to privaloma nupirkti kiekio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2008 01 06, 22:50)
Na galiuy pasakyti,kad rugsejo menesi tame dvare mano drauge svente savo vestuves, tai nuomone tikrai ne kokia...
tikiuos tau geriau bus g.gif


O gal gali daugiau informacijos parasyti, kas konkreciai nepatiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 01 07, 10:33)
hm, man jie buvo atsiunte alkocholio kaininka, tai kaip pvz degtine 0.7 auksine kainuoja ~ 25 lt. ,manau kaip bare tai nera brangu.... o ar visai neleidzia savo alkocholio, be to privaloma nupirkti kiekio?  g.gif



Tai banketo kaina tai 25 tai taip..normali, bet baro kainas ar matei?smile.gif ten va ir yra didziausia lempa.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaM @ 2008 01 07, 11:30)
Tai banketo kaina tai 25 tai taip..normali, bet baro kainas ar matei?smile.gif ten  va ir yra didziausia lempa.. cool.gif



Ne, maisto kaineliu nemaciau schmoll.gif tik atsiunte, kad uz banketiny zmogaus meniu parase kad gaunasi ~ 85 lt. Na aisku priklausomai ko ten nori....

Bet kazkaip paskaiciavus, sita varianta atmeciau rolleyes.gif


Atsakyti
Ten tie privalomi gerimai nemazai kainuoja, niu bet jau pasirinkom, nes labai grazu ten viskas aplinkui 4u.gif
Atsakyti
nu tai ar apie Aitvara neatsiras ne vienos, kuri galetu pasidalinti savo ispudziais? g.gif

sia savaite kaskaip planuoju aplankyti 2 brolius, Aitvara, baubly .... tikiuosi iseis ivykdyti plana....
O kaip su jachtklubu? ar pagerejo ten situacija ?
4u.gif


Beje del Sandijos, nezinote ten reikia ju alkocholi pirkti? ar galima ir savo? na aisku ivykdzius ten ta ju plana g.gif
Atsakyti
Na kaip tik siandien kalbejau su ta mergina, kuri ten svente savo vestuves. Tai sake, kad padavejos neatlieka savo darbo, maistas tikrai nera skanus us tokia kaina. Ir minejo, jei reiketu dar karta svesti tai neitu ten... O tau dabar paciai spresti:)

QUOTE(pantera estera @ 2008 01 07, 10:30)
O gal gali daugiau informacijos parasyti, kas konkreciai nepatiko?  4u.gif

Atsakyti