Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Daisiuke @ 2008 02 14, 14:12)
Hmz...jo kad puost reikia tai tikrai...bet nezinau kur..o tavo tas duotas puslapis neatsidaro.. unsure.gif


www.balionai.lt

dar radau kita firma www.balionas.lt
smile.gif
Atsakyti
mm supratau, tu balionais nori puost...o man balionai akzkaip nelabai prie sirdies..noreciau gelytem kazkokiom.. rolleyes.gif
Atsakyti
ej mergaites, ar teko kam nors svesti zalensu sodybose? zinau, kad komentaru tikrai buvo, bet kaip visada - kai reikia, tai viskas pradingsta ir nieko nerandu.... blush2.gif
as susitariau svesti ju sodyboje 'pas pinciuka', kita savaite vaziuosiu pasiziureti ir jei viskas gerai sumoketi uzstata, bet norisi koki komentara isgirsti....ypac idomu, kaip ten su maistu...
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2008 02 14, 16:26)
mm supratau, tu balionais nori puost...o man balionai akzkaip nelabai prie sirdies..noreciau gelytem kazkokiom.. rolleyes.gif

as irgi buvau pries balionus, atrode, kad pigiai atrodys
bet ten per didele erdve, labai daug geliu reiktu,kad matytusi tas papuosimas.jau balionais ir taip daug gaunasi (pvz., helio balionas 1vnt kainuoja 3.5 ltl mazdaug, o ju minimum keliasdesimt reiks)
Papildyta:
QUOTE(nezaidziu @ 2008 02 15, 03:11)
ej mergaites, ar teko kam nors svesti zalensu sodybose? zinau, kad komentaru tikrai buvo, bet kaip visada - kai reikia, tai viskas pradingsta ir nieko nerandu.... blush2.gif
as susitariau svesti ju sodyboje 'pas pinciuka', kita savaite vaziuosiu pasiziureti ir jei viskas gerai sumoketi uzstata, bet norisi koki komentara isgirsti....ypac idomu, kaip ten su maistu...

jei nemaisau, tai Pas Pinciuka ir Zalensu sodyba priklausko tam paciam seimininkui.Bet Pas pinciuka mazesne sodyba.Pati planavau Zalensu sodyboj, bet buvo uzimta.Man ja rekomendavo panele, kuri praktika sodybose atliko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @milla@: 15 vasario 2008 - 18:50
QUOTE(Inga777 @ 2008 02 10, 19:59)
ir gal galėtumėt, ką parekomenduoti  ax.gif  mane domina kaimo turizmo sodybos aplink kauną, Kauno rajone, kad sutilptų apie penkiasdešimt žmonių ir būtinai būtų su nakvyne. na žinoma, ir kaina kad būtų padori  ax.gif  (iki 180 lt žmogui)ačiū  4u.gif

rekomenduoju petrausku sodyba,labai patiko, praeitais metais svenciau ten savo vestuves mirksiukas.gif maitas labai skanus ir daug buvo, seimininkai ka susitarem ta ir padare, niekur nepavede.sveciu buvo 50, visi tilpo, nors vietos sokiam pirmiem kai soka visi galejo but ir daugiau g.gif bet tik kai jaunieji valsa soko, daugiau prie nieko prikibt kaip ir negaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ihana @ 2008 02 16, 22:24)
rekomenduoju petrausku sodyba,labai patiko, praeitais metais svenciau ten savo vestuves mirksiukas.gif maitas labai skanus ir daug buvo, seimininkai ka susitarem ta ir padare, niekur nepavede.sveciu buvo 50, visi tilpo, nors vietos sokiam pirmiem kai soka visi galejo but ir daugiau g.gif bet tik kai jaunieji valsa soko, daugiau prie nieko prikibt kaip ir negaliu 4u.gif

pritariu tau, man si sodyba irgi labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
ir gal galėtumėt, ką parekomenduoti mane domina kaimo turizmo sodybos aplink kauną, Kauno rajone, kad sutilptų apie penkiasdešimt žmonių ir būtinai būtų su nakvyne. na žinoma, ir kaina kad būtų padori (iki 180 lt žmogui)ačiū

nesekiau tavo postu ir nezinau kada tavo vestuves, bet jeigu apie liepos ar rugpjucio menesius, tai sunkiai su tokia suma vienam zmogui( kaimo turizme), nes apie Kauna zinau, kad tik maistas ir sales nuoma apie 120zmogui.

Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2008 02 12, 14:42)
ooooo geras, o kada jusu svente? mes tuokiames liepos 5d.
kaip cia tuos 5lt uzkele? gal veliau jau uzsisakinejot uz mus? g.gif  mes tai rezervavomes gruodzio pabaigoj smile.gif
ai va, radau Kauno nuotaku skyriuje, kad tuokiates 08.30 smile.gif


Tai pasirodo mes jau tryse svenciancios vestuves sioje sodyboje smile.gif Gerai, bus su kuom padiskutuoti apie puosima ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2008 02 18, 17:48)
Tai pasirodo mes jau tryse svenciancios vestuves sioje sodyboje  smile.gif  Gerai, bus su kuom padiskutuoti apie puosima ir t.t.  mirksiukas.gif

oooo ax.gif geras

ziuriu, as pirma ten svesiu smile.gif
Atsakyti
O mes svesimBerntoniu sodyboje,Kulautuvoje smile.gif
Atsakyti
na ka, as jau surizikavau ir siandien palikau uzstata sodyboj "pas pinciuka" (cia tie patys savininkai kaip ir zalensu sodybos).
gal dar buciau svarscius del vietos, bet labai gera ispudi paliko seimininke - maloni ir paslaugi moteris, daug patare, o ne tik siule tai, is ko galetu daugiau pinigu uzdirbti smile.gif
na matysim rugpjucio gale, kokie bus rezultatai.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2008 02 18, 16:48)
Tai pasirodo mes jau tryse svenciancios vestuves sioje sodyboje  smile.gif  Gerai, bus su kuom padiskutuoti apie puosima ir t.t.  mirksiukas.gif


o uz kiek tu sutarei? ir beje...matau tavo parase kad tu Panemunes baznycioje tuoksies...o kur tu gyveni jei ne paslaptis...nes matai as ir Panemunes baznycios parapijai priklausau..bet cia nesituoksiu blush2.gif pas klebona Deimanta tuoksites?
Atsakyti