Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Nejaugi niekas nesvencia savo sventes bernatoniu sodyboje?
Atsakyti
Gal kas nauju nuomuoniu apie "pakeles svirneli"?
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2008 02 19, 08:24)
Nejaugi niekas nesvencia savo sventes bernatoniu sodyboje?


ti kad uzimta buvo mao dienai unsure.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 02 19, 10:21)
Gal kas nauju nuomuoniu apie "pakeles svirneli"?



Cia diskusijos kaip aprime...
Atsakyti
daugelis jau uzsisake vieteles sventei tai akzkaip ner ka ir bediskutuot smile.gif
Atsakyti
aha...dabar visos persikele i nuotaku sukneliu tema smile.gif ten nuo vakar turbut 10 psl pridiskutavom, o cia vos keli postai... rolleyes.gif
bet vis del to, gal kokiu atsiliepimu apie sodyba "pas pinciuka" arba zalensus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2008 02 20, 13:47)
daugelis jau uzsisake vieteles sventei tai akzkaip ner ka ir bediskutuot smile.gif


tai padiskutuot galima ka uzsisake, kodel, kas patiko ir pan. tai ir kitom pagelbesit smile.gif
Atsakyti
ooo i sukneliu tema reikes ir man keltis..dar ent neieskojau, o reiketu..
Atsakyti
QUOTE(nezaidziu @ 2008 02 20, 15:01)
aha...dabar visos persikele i nuotaku sukneliu tema  smile.gif  ten nuo vakar turbut 10 psl pridiskutavom, o cia vos keli postai... rolleyes.gif
bet vis del to, gal kokiu atsiliepimu apie sodyba "pas pinciuka" arba zalensus?  biggrin.gif

Sodyboje "Pas pinciuka" mano mama buvo kelis kartus ir ten svente, tai sake ziauriai fainai thumbup.gif atsiliepimai patys geriausi, maistas labai skanus, aplinka irgi grazi, seiminke labai maloni. Mes savo vestuvem irgi ten skambinom, bet buvo man atrodo jau uzsakyta, dabar nepamenu .Bet tikrai gera sodyba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 20, 13:27)
Sodyboje "Pas pinciuka" mano mama buvo kelis kartus ir ten svente, tai sake ziauriai fainai  thumbup.gif  atsiliepimai patys geriausi, maistas labai skanus, aplinka irgi grazi, seiminke labai maloni. Mes savo vestuvem irgi ten skambinom, bet buvo man atrodo jau uzsakyta, dabar nepamenu .Bet tikrai gera sodyba  thumbup.gif


smagu girdeti, nes as jau ten uzstata palikau smile.gif
seimininke tai tikrai super, vieta tobula - ant pat upes kranto wub.gif
siaip tolokai nuo kauno (virs 40 km) ir dar kelis km kelias neasfaltuotas, sale nelabai didele, bet kiemas grazus tai vasara jauciu pats tas bus. va del situ maziuku minusiuku biski abejojau, bet seimininke ir vietos grozis viska atpirko, tai ir nusprendziau daugiau nesiblaskyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nezaidziu @ 2008 02 20, 14:37)
smagu girdeti, nes as jau ten uzstata palikau smile.gif
seimininke tai tikrai super, vieta tobula - ant pat upes kranto  wub.gif
siaip tolokai nuo kauno (virs 40 km) ir dar kelis km kelias neasfaltuotas, sale nelabai didele, bet kiemas grazus tai vasara jauciu pats tas bus. va del situ maziuku minusiuku biski abejojau, bet seimininke ir vietos grozis viska atpirko, tai ir nusprendziau daugiau nesiblaskyti  smile.gif


O kokios kainuos? Nuoma ir maistas?
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 02 20, 13:53)
O kokios kainuos? Nuoma ir maistas?


sodybos nuoma 3000 Lt + maistas zmogui 100 arba 120 (nors pati seimininke sake kaip musu baliui uztenka meniu po 100 Lt, nes kitaip ant stalo nesutalpins biggrin.gif). na aisku alkoholis ir saldus stalas musu.
i sodybos nuoma ieina sale, miegamieji (va tie nerealiai faini - 7 kambariukai su dvivietem lovom + dvigulis fotelis + dusas ir tualetas, ir dar vienas didelis kambarys su man rodos 10 dviguliu lovu. buvom vidury savaites paziuret, viskas tiesiog blizgejo... wub.gif ), aj dar pirtis.
va gali pasiziuret www.zalensai.lt jei domina wink.gif

aj seimininke sake, buna kad zmones sumoka 1000 Lt papildomai ir pasilieka iki pirmadienio, nes maisto ir gerimu dar buna like biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nezaidziu: 20 vasario 2008 - 15:04