Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

Idomu suzinoti, kaip idomiai gaminate silke? Labai megstu silke, bet jau atsibodo tie patys receptai. Mums skaniausia su saulegrazom. Reikia ant keptuves pakepinti saulegrazas ir atskirai svogunus, sumaisyti ir deti ant supjaustytos silkes. Lux thumbup.gif
Atsakyti
o ash silkes nevalgau ir negaminu. tiesa sakant nesu niekada gyvenime jos turejus burnoj... kazkoke ji man atstumianti
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 03, 17:16)
o ash silkes nevalgau ir negaminu. tiesa sakant nesu niekada gyvenime jos turejus burnoj... kazkoke ji man atstumianti

Skonio reikalas wink.gif Skaniai paruosta silke man labai skanu rolleyes.gif
Atsakyti
Dabartinis mūsų topas - "Zigmo žuvų" silkė su dūmo aromatu - tik išėmei iš pakelio ir valgyk - skanumėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 01 03, 20:12)
Dabartinis mūsų topas - "Zigmo žuvų" silkė su dūmo aromatu - tik išėmei iš pakelio ir valgyk - skanumėlis thumbup.gif

Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (mazulka @ 2004 01 03, 20:39)
QUOTE (Sinuhe @ 2004 01 03, 20:12)
Dabartinis mūsų topas - "Zigmo žuvų" silkė su dūmo aromatu - tik išėmei iš pakelio ir valgyk - skanumėlis  thumbup.gif

Pritariu thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Liuks
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 01 03, 21:17)
QUOTE (mazulka @ 2004 01 03, 20:39)
QUOTE (Sinuhe @ 2004 01 03, 20:12)
Dabartinis mūsų topas - "Zigmo žuvų" silkė su dūmo aromatu - tik išėmei iš pakelio ir valgyk - skanumėlis  thumbup.gif

Pritariu thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Liuks

Aha, mes irgi sita labai megstam. Bet norisi kazko originalesnio wink.gif
Atsakyti
Taip pat kaip LiudaL darai silkę su saulėgražom, galima pasidaryti silę su graikiškais riešutais (juos sulaužyti smulkesniais gabaliukais) wink.gif
Dar man labai patinka tokia kaip ir silkės mišrainė (nežinau kaip pavadinti) - tai jai reikia porų, konservuotų ananasų, konservuotų kukurūzų ir silkės filė. Viską sumaišyti su majonezu smile.gif
Atsakyti
SILKĖ SU CINAMONU

Silkės file supjaustyti gabaliukais, supjaustyt svoguną plonais griežinėliais, sumaišyti šaukštą cukraus su šaukštu cinamono.

Sluoksniuojame: silkė, svogunai,pabarstyti truputėlį maltų pipirų,cukrus su cinamonu,ir taip sluoksniuoti, paskiau užpilti aliejum. Reik,kad pastovetu mažiausiai 3val.
Geriausiai daryti stiklainiuke.
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 01 03, 22:43)

Dar man labai patinka tokia kaip ir silkės mišrainė (nežinau kaip pavadinti) - tai jai reikia porų, konservuotų ananasų, konservuotų kukurūzų ir silkės filė. Viską sumaišyti su majonezu smile.gif

Reiks butinai tokia misraine pabandyt pasidaryt, turetu buti skanu thumbup.gif
Atsakyti
O mano vyrui tai labai patinka silke su karstomis bulvemis ir su svogunais ir grietine. thumbup.gif
Nusiperkam dazniausiai dumo skonio silkes file, issiverdam bulviu, salia svogunu, grietines, labai skanu wink.gif galima dar salia ir pomidoro pasipjaustyti.
Beje, galima ir su majonezu taip pat, darom taip, supjaustau smulkiai svoguna ir ji sumaisau su majonezu irgi galima dar pomidoro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 01 03, 22:43)
Dar man labai patinka tokia kaip ir silkės mišrainė (nežinau kaip pavadinti) - tai jai reikia porų, konservuotų ananasų, konservuotų kukurūzų ir silkės filė. Viską sumaišyti su majonezu smile.gif

Tokia ir as darau clap.gif clap.gif
Tik paskutini karta kai dariau dar idejau svogunu,pries tai juos valandziuke pamarinavus. Gavosi astresne, bet kas valge labai gyre thumbup.gif
Atsakyti