Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

QUOTE(makalaika @ 2008 05 06, 12:59)
as tai gaminu tradiciskai:
viska supjaustyti kubeliais ir sluoksniuoti
virtos bulves, virtos morkos, silke, virtas kiausinis, burokeliai (virti ar marinuoti), kiekviena sluoksni pertepti majonezu  mirksiukas.gif

mes darom taip pat tik majonezo ant virsaus dedam sluoksni , kad viska pakavotu ir kiausinio tryniu smulkintu uzbarstom.
reiks pasidaryt, buvau jau ir pamirsus kaip gamint blush2.gif , tai ilindau "priminimo" paieskot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinoja @ 2009 03 11, 12:47)
BAJORU ir man superine thumbup.gif



Kur perkat Bajorų silkę?
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2009 09 07, 10:32)
Kur perkat Bajorų silkę?

Mane taip pat sudomino ši silkutė,girdėjau gerus atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 09 07, 09:41)
Mane taip pat sudomino ši silkutė,girdėjau gerus atsiliepimus 4u.gif


ji tikrai labai gera, bet nerandu kur pirkti
Atsakyti
sveikutės
aš labai mėgstu silkę, bet atsakykite mergaitės. Kuomet nusiperkate silkę su galvą, marinuotą, ją apdorojant ( išsivalote jų vidurius) nei viena nesate radę kirminų silkės viduriuose.
Aš daug domėjausi, bet iki šios taip ir nesu gavusi atsakymo, ar tai gali užsikrėsti kirminais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanta.jjolanta: 07 rugsėjo 2009 - 15:25
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2009 09 07, 16:23)
sveikutės
aš labai mėgstu silkę, bet atsakykite mergaitės. Kuomet nusiperkate silkę su galvą, marinuotą, ją apdorojant ( išsivalote jų vidurius) nei viena nesate radę kirminų silkės viduriuose.
Aš daug domėjausi, bet iki šios taip ir nesu gavusi atsakymo, ar tai gali užsikrėsti kirminais.


Kas cia per klausimas dabar blink.gif gal buvai radusi??? Manau ieskant to, ko nepametus, gali daug kur rasti tokio "gerio", netgi zalioje zuvyje. Aisku nepamatysi tu ju, jei tai bus... blink.gif net nemineisu kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 09 07, 19:04)
Kas cia per klausimas dabar  blink.gif gal buvai radusi??? Manau ieskant to, ko nepametus, gali daug kur rasti tokio "gerio", netgi zalioje zuvyje. Aisku nepamatysi tu ju, jei tai bus...  blink.gif net nemineisu kas biggrin.gif

O,kas čia tokio nuostabaus,man teko girdėti iš labai artimo žmogaus,kai pagavo žuvį{gyvą}pilną kirminukų.
Aišku ,išmetė.
Aš,manau,kad ,jeigu silkėse nusipirkus galima rasti tokių grožybių,tai visų pirma,tiekėjams kurie aprūpina p.c.akmenėlis į jų daržą
O,dėl apsinuodijimo,aš,galėčiau teigti,kad tokio produkto jau nevalgyčiau o grąžinčiau į parduotuvę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 09 07, 19:39)
O,kas čia  tokio nuostabaus,man teko  girdėti iš labai artimo žmogaus,kai pagavo žuvį{gyvą}pilną kirminukų.
Aišku ,išmetė.
Aš,manau,kad ,jeigu silkėse nusipirkus galima rasti tokių grožybių,tai visų pirma,tiekėjams kurie aprūpina p.c.akmenėlis į jų daržą
O,dėl apsinuodijimo,aš,galėčiau teigti,kad tokio produkto jau nevalgyčiau o grąžinčiau į parduotuvę 4u.gif


Tai tokiu atveju as irgi girdejus, bet pamacius kirminukus galima dar ta zuvi ismesti, o jei jau kaspinuocio lervu buna...
Atsakyti
Galiu pasiūlyti silkės padaža su karstomis bulvėmis bei kefyru:) pas mano močiutę kaime darydavo tokį patiekalą smile.gif na mes tai labai megstame.
keptuveje pakepinti spirgučių su svogunais, sudeti mažais gabaliukais supjaustytą silkę, truputėli pakepti, tada iberti miltų, užpilti pienu ir maišyti, kol padažas taps tirštesniu. Prie bulvių, virtų su lupenom, tai pasakiškas skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DiaDi @ 2009 09 21, 14:40)
Galiu pasiūlyti silkės padaža su karstomis bulvėmis bei kefyru:) pas mano močiutę kaime darydavo tokį patiekalą  smile.gif  na mes tai labai megstame.
keptuveje pakepinti spirgučių su svogunais, sudeti mažais gabaliukais supjaustytą silkę, truputėli pakepti, tada iberti miltų, užpilti pienu ir maišyti, kol padažas taps tirštesniu. Prie bulvių, virtų su lupenom, tai pasakiškas skonis thumbup.gif

Pabandžiau. Ačiū tikrai labai skanu. Tik vietoj pieno pyliau grietinės. blush2.gif
Atsakyti
Pas mociutes ragavau nuostabia silke, tiesiog silke gabaliukais, keletas razinu, graikisku riesutu, pakepinti svogunai aliejuje,morkos, na fantastika. thumbup.gif
Atsakyti
gal žinote Palangos Juozapynės cibulinės receptą? ta sriubytė berods su silkute ruošiama?
g.gif


Atsakyti