Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

QUOTE(self @ 2013 06 30, 18:23)
mes pas ja ir uzsirasem...tikiuosi viskas bus ok.

Maniskis irgi eis pas sia mokytoja
Atsakyti
Gal žinote, kada iš atostogų grįžta mokytojai - dalykininkai? Kažin ar visi kartu?
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2013 08 13, 13:53)
Maniskis irgi eis pas sia mokytoja


Ar einate pas R. Bieliunaite? Kaip jums ir jusu pipirui pirmos dienos?
Atsakyti
QUOTE(self @ 2013 09 04, 17:15)
Ar einate pas R. Bieliunaite? Kaip jums ir jusu pipirui pirmos dienos?

Taip pas ta pacia smile.gif Kol kas patenkintas, kaip jum sekasi?
Atsakyti
Mamytes, buciau be galo dekinga, jeigu parasytumete atsiliepimus apie mokytoja Virginija Sakalauskiene? Kiek siai mokytojai yra metu?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mielos mamytės, norėjau pasiteirauti apie priešmokyklinukų mokytoją šioje mokykloje. Kokia ji (reikli, švelni, griežta), ar vaikai noriai eina į pamokėles, ką veikia laisvu nuo pamokų laiku, ar turi savo klasę. Bučiau labai dėkinga už informaciją. Rašykite čia arba į az. Labai laukiu informacijos...
Atsakyti
Man irgi labai svarbi nuomone apie sia mokykla, kadangi po metu kraustysimes gyventi i Aleksota, tai planuoju savo penktokeli leisti i sia mokykla. Kokie mokytojai, kokia atmosfera mokykloje, saugumas?
Nes is senu laiku atsiliepimai nekokie 4u.gif
Atsakyti
Mokykla auga.
Atsiranda tvarka. Atmosfera gera
Atsakyti
Gal vis tik kas nors is teveliu galetu parasyti apie pradinuku mokytojas:
Birute Krapauskiene
Brigita Bartkeviciene

Kuri geriau???

Dekinga is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa x @ 2014 01 09, 15:01)
Gal vis tik kas nors is teveliu galetu parasyti apie pradinuku mokytojas:
Birute Krapauskiene
Brigita Bartkeviciene

Kuri geriau???

Dekinga is anksto smile.gif


Abi jos kiek girdejau labai geros. As tai leisiu pas Brigita Bartkeviciene. Mano draugu vaikas ejo pas sia mokytoja, liko labai patenkinti.

Papildyta:
QUOTE(Lijana 00 @ 2014 01 23, 10:02)
Abi jos kiek girdejau labai geros. As tai leisiu pas Brigita Bartkeviciene. Mano draugu vaikas ejo pas sia mokytoja, liko labai patenkinti. As buvau girdejusi kazkokiu kalbu apie ja, bet mano draugai paneige, sake viena mokytoja, kuri norejo likti vietoj jos dirbti, buvo prigalvojus visokiu nesamoniu. Tai visiskai nusiraminau ir tikrai leisiu savo vaika, pas ja, jei neisvyksim gyventi su seima i Anglija.


Atsakyti
QUOTE(jurcik @ 2013 12 04, 10:29)
Mielos mamytės, norėjau pasiteirauti apie priešmokyklinukų mokytoją šioje mokykloje. Kokia ji (reikli, švelni, griežta), ar vaikai noriai eina į pamokėles, ką veikia laisvu nuo pamokų laiku, ar turi savo klasę. Bučiau labai dėkinga už informaciją. Rašykite čia arba į az. Labai laukiu informacijos...

Pas ja maniskus buna prailgintoj grupej, tai ispradziu man ji tokia grieztoka pasirode, bet vaikui patinka. Ka veikia pamokelese nezinau, nes mes darzely lankem priesmokykline grupe ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Gal galima butu atsiliepimu apie sia mokykla is mamuciu, kuriu vaikai dabar lanko sia mokykla.
Labiausiai rupi priesmokyklinuku mokytoja ir pradinuku mokytojos.

Renkames tarp sios ir Dopkeviciaus mokyklos.

Pranciskaus mokykla arciau bet is isores atrodo baisokai unsure.gif
Dopkeviciaus mokykla graziai suremontuota, naujas stadionas.
Bet vistiek svarbiausia juk zmones kurie dirbs su vaikais.
Atsakyti