Įkraunama...
Įkraunama...

Naudotų baldų parduotuvės

QUOTE(Lera @ 2008 11 26, 12:00)
kas žino kur gaut naudotu bet ne tu senovinių ar sendintu o normaliu baldų? arba naujų pigiau m?


www.augrita.lt
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 11 26, 13:29)
ar kalbat apie naujus, kurie a la senoviniai?

nea kalbu apie ale normalius tik dėvėtus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaivira @ 2008 11 27, 11:53)
www.augrita.lt

ačiū , tik nervina kad kainų nesurašo doh.gif

kas dar kaune žino?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 11 27, 17:21)
nea kalbu apie ale normalius tik dėvėtus biggrin.gif
Papildyta:

ačiū , tik nervina kad kainų nesurašo  doh.gif

kas dar kaune žino?


Tai kad yra tos kainos, ir prie naujienu, ir prie produktu, tik manau, jog cia dar ne viskas i interneta sudeta...
Atsakyti
QUOTE(§§§ZIVILIUKAS§§§ @ 2008 10 06, 19:26)
Bet gal ten labai brangu  blush2.gif ? Ar ne?
Gal atsirastų mamyčių, kurios netyčia pačios turėtų, ką pasiūlyti (kokį jau nusibodusį baldelį), arba atnaujinančių namų interjerą?

aktualu ir man ypač virtuvės baldai smile.gif
Atsakyti
jei nera labai svarbu kad baldas butu kazkoks ypatingas, tai gal pabandykite savaitgali i aleksoto turgu nuvaziuoti, ten buna minkstu baldu atveztu. manau tikrai susitarite, kad jums uz ta pacia kaina ir atveztu, nes as pirkau foteliuka, veliau senovine lova, tai be problemu atveze. jei nerasite viena savaitgali, tai gal kita bus atvezta, juk jie pastoviai i uzsieni vazineja. dar maciau yra raudondvario pl. baldu isparduotuve, buvau, bet man tinkanciu neradau, taciau jei jusu reikalavimai nera kazkokie ypatingi, tai gal ten ka rasite. baldai nauji. vaziuojant nuo senamiescio puses, ivaziavimas i gatvele yra is desines , iskart uz degalines, ar ne Brastos gatve g.gif
Atsakyti
kas dar žino pigiu parduotuvių? man b virtuves baldų reikia gaut lb pigiai ar naudotu ..
Atsakyti
Na tai Kaune tik Savanoriuose yra? Ar vis darveikia?
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2008 12 30, 08:25)
Na tai Kaune tik Savanoriuose yra? Ar vis darveikia?

o ten kažkur yra naudotu baldų parduotuvė? kurioj vietoj? įdomu g.gif
Atsakyti
Laba diena, moterys ir merginos. Prisijungsių prie jūsų pokalbio jei galima.
Buvau tam BALDŲ KOMISE www.augrita.lt , tai visai nieko ten, aišku yra ir šlamšto, bet gerai užtaikius galima gan gerą ir pigią prekę išsirinkt. Nusipirkom visai neblogą sekciją ir minkštą miegamą kampą. Tai už sekciją sumokėjom 380 Lt., o už kampą 600 Lt., prieš tai buvom žiūrėję Rumšiškėse, tai už labai panašų, netgi beveik tokį patį kampą du kart daugiau prašė. tiesa Rumšiškėse deklaruoja, kad atvežimas ale tai nemokamas, bet tai kaip paskaičiuoji, kad X 2 už baldus sumoki, tai tas nemokamas atvežimas netenka jokios prasmės.
Atsakyti
Labas supermamytes!Uzbekite Kalantos gatveje i Domino baldus - ten radau puikius naujus azuolinius baldus uz labai teisingas kainas. Tokiu baldeliu niekur kitur Kaune nemaciau, nebent Medzio stiliuje, bet Stiliuje - nezmoniskai uzvyniotos kainos. Panasu, kad Domino nekaip sekasi, isikure jie nuosaleje, panasu, kad zmoniu mazai uzeina; pardaveja sake, kad pusvelciui atiduos - kad tik pirktu. Zodziu - man labai patiko, rekomenduoju. Jie ten, Ketaus Liejykloje isikure, priesais baznycia.
Atsakyti
Is tiesu, Aleksoto turguje yra baldu komisas. Tai visai nieko baldu galima rasti.
Atsakyti
Karmelavoi pries Tigrasa,nuosavam name.Ira ir minksti baldai ir sekcijos su spintom.Man daug kas ten patiko ir kaina gera mirksiukas.gif
Atsakyti