Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepyti vaikai

Juk net vadinamais "tais laikais" dažnas medikas neskiepydavo savo vaikų arba tėvai kurių pirmieji vaikai stipriai reaguodavo į vakcina antrūjų neleisdavo skiepyti.
Atsakyti
QUOTE(jurgita_b @ 2005 12 15, 17:46)
siaip tai as esu pries skiepus, bet ne visus. bet noriu paklaust, kada "tais laikasi"? nemanau, kad esi mano tevu amziaus, nes kaip supratau, laukiesi pirmo. jei taip, tai butent "tais laikais" buvo visi masiskai skiepijami... g.gif

Na tarybiniais,as gimiau 77.tada tikrai i darzeli nepriimdavo be skiepu, o tevas medikas man pazyma suklastojo.As ir mokykloj nesu buvusi skiepyta, kazkoki rasteli nunesdavau ir paleisdavo. ax.gif
Atsakyti
aisku;)
Atsakyti
O kodel mamos neskiepija savo vaikiuku? As maniau kad tai privaloma g.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 02 08, 16:36)
O kodel mamos neskiepija savo vaikiuku? As maniau kad tai privaloma g.gif

Apie tai jau laaabai daug diskutuota, nebekartosiu, paieškok, jei įdomu.
O dėl privalomumo - tai sąlyginis dalykas: jei tėvai nesutinka, jų vaiko skiepyti niekas neturi teisės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 02 08, 17:36)
O kodel mamos neskiepija savo vaikiuku? As maniau kad tai privaloma g.gif

Neskiepyja todėl, kad mamos sočios chemikalų poveikiu, o priversti niekas schmoll.gif negali mirksiukas.gif .Tėvų teisė rinktis tai, kas jų vaikui geriausia.
Atsakyti
o mum zinot kaip klinikose pareiske po gimdymo? zodziu atnese toki lapeli pasirasyt, kad sutinkam skiepyt ir t.t. ir pasake, galit ir nesirasyt, mes vis tiek padarysim viska, kas ten parasyta blink.gif dar tokiu sustru tonu pasake, as tik po gimdymo buvau, tai ir priestaraut nelabai ka galejau, o ir nesuprataau.. iki dabar del to grauziuos.
o kaip manot, jei jau skiepytas tuo 3 dienos skiepu ir 2 men DTP, ar dar yra prasmes toliau neskiepyt, ar jau viskas, galiu ir toliau skiepyt, bo pagadinta siaip ar taip.
ir ka manot apie inversijos budu is vakcinos ar dar kazkaip elektronuniu budu skenuojant padaroma homeopatini "priesnuodi" pries skiepa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 02 09, 11:05)
o mum zinot kaip klinikose pareiske po gimdymo? zodziu atnese toki lapeli pasirasyt, kad sutinkam skiepyt ir t.t. ir pasake, galit ir nesirasyt, mes vis tiek padarysim viska, kas ten parasyta  blink.gif dar tokiu sustru tonu pasake, as tik po gimdymo buvau, tai ir priestaraut nelabai ka galejau, o ir nesuprataau.. iki dabar del to grauziuos.
o kaip manot, jei jau skiepytas tuo 3 dienos skiepu ir 2 men DTP, ar dar yra prasmes toliau neskiepyt, ar jau viskas, galiu ir toliau skiepyt, bo pagadinta siaip ar taip.


sunku patikėti tuo ką pasakoji. kriminalą galima pakelti.
o aš dar stebėjausi kai neurologė pasakė, kad oho kaip gražiai užgijo skiepo žymė ant rankytės, sakau neskiepytas vaikas, o ji: "skiepytas skiepytas, jūs gal nežinot" blink.gif blink.gif

jei pradėjot skiepyti, tai nuo tų ligų, kurių skiepą gavo vaikas reikėtų ir tęsti pakartotinus skiepus. t.y. pradėjus negalima mesti. tačiau nuo kitų ligų gali nesutikti skiepyti, jei nenori.
Atsakyti
na siaip as irgi tik po to pradejau svarstyt apie tai, ka pasake klinikose. siaip manau, kad taip ir i teisma juos galima butu paduoti, nes skiepai nera privalomi, tik mes verciami taip galvoti.
beje, jei jusu vaika visgi paskiepijo, turejo irasyti i skiepu knygute, ja juk turejo vis tiek isduoti, net jei neskiepijot g.gif patyrinek.

siaip maniskis DTP gavo 2 menesiu, 4 ir 6 taip ir negavo.. tai ar tikrai reiktu dabar nelaukiant skiepyti, ar jei jau atsidejo, galim traukt ir iki metuku? o gal is to jokios naudos ir nebus? g.gif bet pvz kitiem del alergiju ir pradejus skiepyti atideda tuos skiepus tolesniam laikui.. na net nezinau..
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 02 09, 13:03)
beje, jei jusu vaika visgi paskiepijo, turejo irasyti i skiepu knygute, ja juk turejo vis tiek isduoti, net jei neskiepijot  g.gif patyrinek.


esu tikra kad nepaskiepyjo mano vaiko. tik išsityčiojo ir tiek. o skiepų knygelės daug mano pažįstamų skiepytų vaikų neturi, tipo pas gydytoją yra biggrin.gif

o apie atidėtus skiepus ir ar verta juos tęsti nelabai išmanau verysad.gif
Atsakyti
beje, o kaip sekasi issisukineti nuo skiepu? nu man tai toki puolima tenka patirt, kad ka as zinau.. o gal kokia pritariancia gydytoja radot?
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 02 09, 13:13)
beje, o kaip sekasi issisukineti nuo skiepu? nu man tai toki puolima tenka patirt, kad ka as zinau.. o gal kokia pritariancia gydytoja radot?


mano gydytoja davė respublikinio skiepų kabineto telefoną, irašė į knygelę kad nukreipė ten. Ten sudaro "individualų skiepų planą". O ką jai daugiau daryti, vis tiek neskiepytas vaikas lotuliukas.gif žodžiu nusiplovė. neturi nei laiko nei noro diskusijoms. o aš iškelta galva sesutėms tuomet jau sakydavau: "nesiskiepysim. mes pagal individualų planą" ir daugiau jokių klausimų nebūdavo.

o šiaip girdėjau, kad gydytojai turi "normas" kad kuo daugiau vaikų paskiepytų būtų jų apylinkėje. farmacinės kompanijos kaip suprantu pafinansuoja... juk skiepai TOKS VERSLAS DIDŽIULIS! Veik kaip tabako pramonė, jei ne dar didesnis. kam tad apsimoka garsiai kalbėti apie kažkokią skiepų žalą didesnę nei pakilusi temperatūra?
Atsakyti