Įkraunama...
Įkraunama...

Ar stengiatės atrodyti nepriekaištingai?

As siaip save irgi priziuriu,o darau tai pirmiausia del saves. Kai turiu laiko is ryto tai visada kazkaip graziau apsirengiu,pasidazau,o jei ne tai minimaliai. Bet jei tik yra kokia proga ar tai siaip norisi buti paciai,paciai tai visada atrodau thumbup.gif
Atsakyti
Lala, o kokia prasme dazytis kasdien, jeigu visa diena praleidi viena? Nebent i veidrodi bais megsti dairytis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kodel tu galvoji,kad as visa diena viena? unsure.gif As kiekviena darbo diena einu i paskaitas,na ir po paskaitu kur nors su grupiokais,o kartais ir su vyru kur pavakariniauti ax.gif
Atsakyti
Lala, tikrai negalvoju, kad viena wink.gif Tiesiog rasei po mano zinute, tai ir pamaniau, kad turi omenyje, jog neapsileidi ir bunant viena, kitiap nei as tongue.gif Iseidama pro duris visada pasidailinu, bet sedint namie... et.... toks tinguliukas paima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 03, 23:06)
Lala, tikrai negalvoju, kad viena wink.gif Tiesiog rasei po mano zinute, tai ir pamaniau, kad turi omenyje, jog neapsileidi ir bunant viena, kitiap nei as tongue.gif Iseidama pro duris visada pasidailinu, bet sedint namie... et.... toks tinguliukas paima biggrin.gif

Niu as jau isijauciau atsakinedama i tavo zinutes blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif As irgi tik pries kur nors iseidama stengiuosi kruopsciau pasidalinti, o kai esu namie, kaip, pvz, dbr, nieko nenaudoju, nes noriu, kad plaukuciai, oda pailsetu, jiems t.p.reikia karts nuo karto paatostogauti smile.gif
Atsakyti
Nava, Tu nori, kad oda ir plaukai pailsetu, o as tiesiog tingiu biggrin.gif
Atsakyti
Kai esu namie viena ar su vyru, tai nesidazau,tik issimaudau ir issitepiu kokiu skaniai kvepanciu kremu ar tiesiog pasikvepinu,na ir viskas. smile.gif
Atsakyti
Nesu megeja pastoviai fufyrintis, ir dazausi minimaliai. Bet kadangi mano darbas susijes su kosmetika ir parfumerija, reikia daug su zmonem bendraut, tai ir atitinkamai - reprezentatyviai turiu atrodyti. Tai kiekviena diena, pries darba stengiuosi pasitvarkyti, bet minimaliai bigsmile.gif
Atsakyti
aš visada stengiuosi save prižiūrėti pagal galimybes biggrin.gif ir visų pirma tai darau ne dėl saviškio o dėl saves ax.gif
Atsakyti
Aš, žinodama, kad mano veido oda nėra graži, kad veidas gana blyškus ir neišraiškingas, visada nors minimaliai pasidažau - papudruoju, paryškinu antakius, susišukuoju, nes be to jaučiuosi kaip neapsirengusi blush2.gif
Patinka būti gražesniai, todėl dažausi, nes nedažyta jaučiuosi baisi...
Atsakyti
Žinoma, stengiuosi atrodyti nepriekaištingai ir sau, ir ne sau:) Na, jei esu viena namie, tuomet, esu patenkinta taip kaip atrodau, o jei reikia kažkam pasirodyti, tuomet pasigražinu.
Atsakyti
O as taj stengiuosi buti grazi- tada labiau savim pasitikiu, bet kartais tingiu ir kartais na pasaugau savo oda (galvoju kaip nuo to dazymosi oda atrodys 40ies) tai nesidazau kai bunu namie, aisku odai gerai bet tada jauciuos nekaip. O ir tas akiu draskymas su valikliu.. gaila odytes smile.gif
Atsakyti