Įkraunama...
Įkraunama...

Ar stengiatės atrodyti nepriekaištingai?

Vyrai reciau apgaudinetu moteris savo pazadais, jei moterys reciau apgaudinetu vyrus savo kosmetika fear.gif hah.gif blink.gif
Atsakyti
Sedim dabar kabinete dviese - viena fyfa, kita ne..mes abi su dalykiniais kostiumeliais - mano juodas su siaurom baltom juostelem, jos - kazkoks margas su kazkokiais raudonais akcenteliais, mano plaukai - juodi, trumpi, jos - ilgi, padazyti ryskiai raudonom sruogom, pasukti galai, mano akiniai - "nematomi", be remeliu, jos - blink.gif apie makiaza, manikiura, papuosalus ir t.t. nera ka ir lyginti.
BET ABI ATRODOM GRAZIAI IR TAIP KAIP MUMS REIKIA biggrin.gif
Tai norejau pasakyti, kad tai nera taisykle, kad jei dalykinis stilius, tai super duper turi buti issifyfinus.
Atsakyti
Aš visada dažausi, kai kur nors ieinu, o išeinu kiekvieną dieną tai ir dažausi kiekvieną dieną. Man tai tas pat kaip ryte nusiprausti ar dantis išsivalyti. Pripratau. O vyras sako, kad kai aš nusiprausiu tai lyg kaukę nusiimu. Pasikeičia ne tik veidas (mat aš blondinė), bet ir charakteris. Sako tampu tokia prieinama, paprasta ir miela.
Atsakyti
Laba diena fyfockos.

Na jau na, ka cia gali zinoti kuri is jusu cia fifa-pifa, kuri ne. I smegenis tai neilysi, o visa esme tai kaip tik tenai. Ne pudra, ne parfumas ir net ne jo kiekis, ne kostiumelio dryzeliu spalva tai nulemia tongue.gif Kai pudra byra, tai dar ne fifa, tiesiog truksta makiazo pamoku.
Stilius, skonis tai individualu, negi visiems dabar patiks vienodo skonio rauginti agurkai. As asmeniskai labai megstu tamsu idegi, na ir ka, ne jusu reikalas, man grazu, o nuo to fifa nei kiek nepatapau.
Fifos smegenu pusrutulius valdo du dalykai - desiniji apsedes jos grozis ir jo tobulinimas, kairiji- vyru pinigai, kad kuo daugiau galima butu investuoti i grozi ir jo tobulinima. Daugiau niekas neidomu.


Tiktu siai temai
"Komu pudra, komu duchi shtob naletali petuchi....."



Atsakyti
brazile,labai taikliai apie tuos pusrutulius parašei thumbup.gif
babble,tai tu norėjai parašyt,kad esi fyfa?jei taip,padėk tau dieve...
Atsakyti
Erzsebeth,
6. Net ir gražiausiame kūne yra daugybė dalykų, kuriuos reikia perdirbti ir pagražinti - kuo daugiau kūnas "apdorotas" (prižiūrėtas), tuo gražiau: odos spalva, plaukų spalva, tiesumas/garbanotumas, akių spalva... Nepriklijuoti arba išvis nelakuoti rankų ir kojų nagai, nuogas (be makijažo) veidas yra apsileidimas (kas sako kitaip - PAVYDI, nes tingi prisižiūrėti

šitas tai baisiai rimtas, reiktų aptart išsamiau, mane senokai kamuoja mintys apie žemdirbiškąją kūno kultivavimo prigimtį, tik , bėda- mėgstu ir alų, ir šampaną- pastarąjį, tariant vieno rusų kino šedevro herojaus lūpom "po utram". Na, alui lieka vakarai...

O tekstą reiktų paviešint ne tik šioj erdvėj.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 02 21, 15:09)
Erzsebeth,
6. Net ir gražiausiame kūne yra daugybė dalykų, kuriuos reikia perdirbti ir pagražinti - kuo daugiau kūnas "apdorotas" (prižiūrėtas), tuo gražiau: odos spalva, plaukų spalva, tiesumas/garbanotumas, akių spalva... Nepriklijuoti arba išvis nelakuoti rankų ir kojų nagai, nuogas (be makijažo) veidas yra apsileidimas (kas sako kitaip - PAVYDI, nes tingi prisižiūrėti

šitas tai baisiai rimtas, reiktų aptart išsamiau, mane senokai kamuoja mintys apie žemdirbiškąją kūno kultivavimo prigimtį, tik , bėda- mėgstu ir alų, ir šampaną- pastarąjį, tariant vieno rusų kino šedevro herojaus lūpom "po utram". Na, alui lieka vakarai...

O tekstą reiktų paviešint ne tik šioj erdvėj.


Mamagitana, niekas ir nesako aptarinėti ryte biggrin.gif Vakaras tinka kuo puikiausiai drinks_cheers.gif

Dėl paviešinimo - prašom (tik norėtųsi nuorodos į SM forumą ir į niką "Erszebeth", o honorarą, jei toks būtų, reikėtų pragerti kartu mirksiukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2005 02 21, 12:56)
brazile,labai taikliai apie tuos pusrutulius parašei  thumbup.gif
babble,tai tu norėjai parašyt,kad esi fyfa?jei taip,padėk tau dieve...

APSAUGOK VIESPATIE, NEAAAAAA FYFA AS, NE FYFA biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man asmeniskai grazu issiciustijusios iki plauku galiuku susitvarkiusios pupytes, bet pati tingeciau kiekviena diena grozio proceduroms skirti po 3h. Tik kai iseiname kur nors su vyru tada stengiuosi pasitempti ir as, skiriu sau apie 30min biggrin.gif
Atsakyti
uj,man ir gražu pasitempusios moterys,bet fyfos...kad ir kiek gražiai jos būtų išsičiustijusios,man nepraeina...nežinau,gal nuo jų kokia neigiama energija sklinda,bet jos man tokios šaltos,"pasikėlusios",kad dingsta visas grožis.jau geriau tiesiog tvarkinga moteris,bet tokia,su kuria yra apie ką pakalbėt
Atsakyti
Erszebeth>>> thumbup.gif drinks_cheers.gif . Taip sauniai viska isdestei, kad net malonu skaityti. Man taip nesigautu g.gif .
Na, as is tu, kurios labiau vertina naturaluma. Sita nuomone pas mane gal ir del to, kad skoningai pasipuosusiu, pasidaziusiu ir susisukavusiu man kazkaip netenka matyti labai daug... Tai pamaciusi pagalvoju, kad makiazas per ryskus, tai drabuziai per ultra madingi ir pan. Kazkaip daugiausiai zaviuosi tomis, kurios jaucia saika ir moka save parodyti, isryskinti. Va, gal ir as sutikciau daugiau pasidazyti kasdiena, bet kazkaip nelabai moku, tai mano manymu geriau maziau bus ant manes kosmetikos, bet svarbiausia, ne per daug ir ne skoningai. Na, jei pavyktu, kad "niekas nesuprastu, kad pasidaziau", tai sutikciau kasdien labiau save paryskinti tongue.gif blush2.gif .
Atsakyti
Kadangi su vyru jau nebe pirmi metai, pries ji nebedarau virtuoziniu makiazu ir sukuosenu 4u.gif Bet kai iseinam "out", stengiuosi nepasi... pries jo draugus ax.gif
Atsakyti