Įkraunama...
Įkraunama...

Ar stengiatės atrodyti nepriekaištingai?

QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 10 04, 20:16)
Ar moteris graži/nepriekaištinga tik tada, kai yra pasidažiusi ir lakuotais nagais?

Mano plaukų spalva natūrali (nė karto nedažiau), veido tp nesidažau, nagų nelakuoju, mano plaukai lėtai riebaluojasi, tad galvą plaunu kas 3-4 dienas, o ir šiaip "nesičiustiju", rengiuosi paprastai, bet vyras kasdien pasako, kad esu labai graži  wub.gif 

Papildyta:
Taigi savo vyrą turit, kam su kitais žvalgytis?

gražesnė, taip.

Nebūtų vyras smile.gif

Faina gi rolleyes.gif ištekėjus, tai ne mirus ax.gif
Atsakyti
Nepasakyčiau, kad stengiuosi smile.gif Man tiesiog malonu, patinka dauguma grožio procedūrų ir aš tuo mėgaujuosi. Didelių pastangų man tai nekainuoja, savęs nieko neverčiu daryt. Būna vaikštau savaitę be jokio nagų lako, paskui vėl ateina noras lakuotis. Gerai, kad mėgstu švaros procedūras, nes su savo charakteriu vargiai prisiversčiau iš pareigos. Turiu pripažinti, kai kurios grožio procedūros mane labai atpalaiduoja, ypač gulėjimas šiltoje vonioje, veido ir kūno masažai ir makiažo darymas. Pradedu žaisti su makiažo priemonėm, sugalvoju ko tą dieną noriu, ateina įkvėpimas, laiko pajautimas išnyksta. Šioje vietoje mėgstu neskubėti jei tik yra tokia galimybė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žora/goša @ 2013 10 05, 09:21)
biggrin.gif priminėt...
Pažinojau vieną personą , kuri teigė, kad jos plaukai tai visai nesiriebaluoja ir plaudavo galvą panašiai, 1-2k. per savaitę. Nors aplinkiniams atrodė, kad reikėtų plaut jau antrą dieną biggrin.gif



Tai čia man taikot, ane? smile.gif Aš plaunu galvą vieną-du kartus per savaitę ir pasiuskit jūs sau tongue.gif


Papildyta:
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2013 10 05, 09:42)
Tikrai ne, ne tik tada  smile.gif

Tie nepazistamu zmoniu (vyru) zvilgsniai suteikia tam tikro pasitikejimo savimi. Ir visiskai nereiskia, kad moteris turi kreivu minciu  rolleyes.gif


Arba pasitiki savimi, arba nepasitiki. Prie ko čia aplinka. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2013 10 06, 12:14)
gražesnė, taip.

Nebūtų vyras smile.gif

Faina gi  rolleyes.gif  ištekėjus, tai ne mirus  ax.gif


Uoa 4u.gif

Nežinau, ar kosmetika prideda grožio. Manau, ji prideda išraiškingumo. Ryškumo. Na, kaip teatre, televizijoje, scenoje tą padaro grimas. Bet kad grožio... nežinau. Čia mano tikslas ne ginčytis, šiaip, mintiju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2013 10 06, 13:52)
Nepasakyčiau, kad stengiuosi smile.gif  Man tiesiog malonu, patinka dauguma grožio procedūrų ir aš tuo mėgaujuosi. Didelių pastangų man tai nekainuoja, savęs nieko neverčiu daryt. Būna vaikštau savaitę be jokio nagų lako, paskui vėl ateina noras lakuotis. Gerai, kad mėgstu švaros procedūras, nes su savo charakteriu vargiai prisiversčiau iš pareigos. Turiu pripažinti, kai kurios grožio procedūros mane labai atpalaiduoja, ypač gulėjimas šiltoje vonioje, veido ir kūno masažai ir makiažo darymas. Pradedu žaisti su makiažo priemonėm, sugalvoju ko tą dieną noriu, ateina įkvėpimas, laiko pajautimas išnyksta. Šioje vietoje mėgstu neskubėti jei tik yra tokia galimybė. smile.gif


Smagus požiūris smile.gif Dėmesys sau, atsipalaidavimas, pasilepinimas, moteriškumas. Fainai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 10 04, 18:16)
Ar moteris graži/nepriekaištinga tik tada, kai yra pasidažiusi ir lakuotais nagais?

Mano plaukų spalva natūrali (nė karto nedažiau), veido tp nesidažau, nagų nelakuoju, mano plaukai lėtai riebaluojasi, tad galvą plaunu kas 3-4 dienas, o ir šiaip "nesičiustiju", rengiuosi paprastai, bet vyras kasdien pasako, kad esu labai graži  wub.gif 

Papildyta:
Taigi savo vyrą turit, kam su kitais žvalgytis?


Aš nepasidažiusi tikrai nesu graži. Gal kada pasirodysiu makiažo temoje prieš ir po biggrin.gif o nagai mano buvo nukramtyti, nudraskyti.

Buna moteru kurios ir be makiazo dailios. Bet su tinkamu makiazu jos dar dailesnes. Jusu vyrui matyt uztenka tos elementarios saves prieziuros, kitiems patinka, kai jo moteris pasidaziusi, pasilakavusi, pasipusciusi biggrin.gif taciau tai nereiskia, kad visada bet kokiom aplinkybem turi tokia buti, o jei nebusi - pasipils priekaistu lavina biggrin.gif

Specialiai nesižvalgau, tiesiog žvilgsniai susitinka, nusišypsai vienas kitam ir tiek smile.gif
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2013 10 05, 07:42)
Tikrai ne, ne tik tada  smile.gif

Tie nepazistamu zmoniu (vyru) zvilgsniai suteikia tam tikro pasitikejimo savimi. Ir visiskai nereiskia, kad moteris turi kreivu minciu  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 10 07, 11:53)
Aš nepasidažiusi tikrai nesu graži.


Kodėl taip manot? Ar vien tik todėl, kad neatitinkat TV ir žurnalų primetamų gražuolių bruožų, kurių dabar vaikosi moterys ir kartais net daro spaudimą to nesivaikančiom moterim, sakydamos, kad jos negražios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 10 06, 22:44)
Tai čia man taikot, ane? smile.gif Aš plaunu galvą vieną-du kartus per savaitę ir pasiuskit jūs sau  tongue.gif


Nesu jūsų mačius schmoll.gif jei norit-prisitaikykit, jums geriau žinot unsure.gif pasiust nesiruošiu.
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 10 07, 08:53)
Aš nepasidažiusi tikrai nesu graži. Gal kada pasirodysiu makiažo temoje prieš ir po biggrin.gif o nagai mano buvo nukramtyti, nudraskyti.

Buna moteru kurios ir be makiazo dailios. Bet su tinkamu makiazu jos dar dailesnes. Jusu vyrui matyt uztenka tos elementarios saves prieziuros, kitiems patinka, kai jo moteris pasidaziusi, pasilakavusi, pasipusciusi biggrin.gif taciau tai nereiskia, kad visada bet kokiom aplinkybem turi tokia buti, o jei nebusi - pasipils priekaistu lavina biggrin.gif

Specialiai nesižvalgau, tiesiog žvilgsniai susitinka, nusišypsai vienas kitam ir tiek smile.gif
drinks_cheers.gif

Per diena sutinku daugybe idemiu vyru zvilgsniu, bet neatsimenu, kad buciau kada kuriam nusisypsojusi. Dabar galvoju, kodel? Sypsausi tada, kada esu laiminga, sypsausi savam vyrui, nes mes laimingi kartu, musu santykiai teikia man dziaugsma, o kas man svetimi vyrai? Ju zvilgsniai man tik irodymas, kad dar esu paklausi, tai uz tai man reik jiems sypsotis?
Atsakyti
Taip stengiuosi, pirmiausiai dėl savęs, nes sunkiausia yra sau įtikti, o paskui dėl aplinkos tik. Galų gale visada malonu išgirsti komplimentus, kiek jų bebūtų smile.gif
Atsakyti
taip, stengiuosi, nes noriu atrodyti nepriekaištingai, pati esu ganėtinai priekabi kitiems - tik dažniausiai nutyliu, nes galiu būti nesuprasta biggrin.gif ir tai darau tik dėl savęs, nes tai man suteikia pasitikėjimo, bei priverčia pasitempti wub.gif mėgstu būti graži wub.gif

mano nuomonė tokia - jei jau toks protingas dvikojis sukūrė kažką (gali tas protingas dvikojis būti net tu pati, tai labai paprasta) - kas tavo nuostabų natūralų grožį gali tik dar labiau patobulinti ar netgi padaryti tobulu laugh.gif tai kodėl gi merginos to nepadaryti, po velnių - gyvenam vieną kartą - kodėl gi nespindėti kiekvieną dieną - pirmiausia pasitikėjimu savimi (prie kurio prisideda tiek makiažas, tiek drabužėliai tiek šukuosena)
žinoma, dbr tuoj supuls koneveikti mane, "ką? kasdenai makiažas? kas dar šukuosena?" ir t.t.
nekalbu apie vakarinius sunkius makeupus, ar tortus ant galvos.

užtenka toninio ar kokio bb kremo kasdienai, pagyvinti bei sulyginti odos spalvą na ir paryškinti reikaimus veido bruožus (man asmeniškai antakiai, skruostai, blakstienos), šukuosena tai gali būti ir ta pati suvelta kasa, ar messy sexy lizdas ant galvos laugh.gif tiesiog tiek galimybių! tiek visko, tik reikia norėti wub.gif ir tai tunka 3 min!

o dažniausiai kokios tinginės pradeda, va kasdien dažosi, nagai skirtingos spalvos kas kelias dienas ir t.t. (tik pamanyk! ot tai prabanga!) taip tai kainuoja šiek tiek, tiek LTL tiek laiko, na bet negaliu atleisti toms apsileidėlėms, kurios burnoja - kad šita tokia ar anokia - na negi taip sunku iš ryto nusiprausus veidą - pasitepti jį ne tik kremu - net vietoj jo galima prisitaikyti bb ar šiaip kokį tonalinį kremą, paryškinti tai ką turi gražaus, ir paslėpti tai, kas prašosi slepiamas. ir merginos - jei tepatės veida krempudra - prašau, nepamirškt pasidažyti antakių ir blakstienų (ypač galioja natūralios šviesaplaukėms)

žodžiu aš už grožį nes jis išgelbės pasaulį lotuliukas.gif !

(na tikrai merginos- tik nepradėkit gintis - saugau odą nuo visokios kosmetikos, bijau susigadinti, greičiau pasenti (nugi yra gydančios deko kosmetikos ir pan.) ar natūraliai atrodau sau daug gražiau ir t.t. nžn, jei turite nebent kokio pietietiško kraujo, galbūt tada - net natūraliai gražią, išraiškingų bruožų lietuvaitę man sutikti būtų pačiai įdomu

ir pabagai - (pomidorus mėgstu, jei mėtysit - geriau saulėje džiovintus, aišku ne sloinikuose sudėtus biggrin.gif ) tos kurios puolasi - Kam deco kosmetika, lakuoti nagai kasdienai ir t.t. - laikau tiesiog tinginėmis ar net apsileidėlėmis

mamos auginančios lelius - plaukai + prausimasis + kasdieninis makiažas iš ryto (nesakau kad tai trunka nepertraukiama grandine, gal pirmiausia prausimasis, pusryčiai, kol koks ponulis sėdi ant puodo - lieka plaukai + veiduko padekoravimas, o to ponulio prausynių dar ir kavos minutėlė) man užtrunka MAX 20 min 4u.gif
Atsakyti
Juxt, 10 balu Jums thumbup.gif drinks_cheers.gif Tikriausiai viskas priklauso nuo zmogaus budo, charakterio, aplinkos, ji supanciu zmoniu.. Na nuo daug ko. Gali buti vienisa mergina ir ziauriai gerai atrodyti, save prisiziureti, o gali ir istekejusi ir save tik minimaliai puoselejanti buti..As taip pat niekada nesuprasiu tu moteru, kurios leidzia sau nesusitvarkius savo vyra buciuoti, ar elementariai iki parduotuves su nesvariais plaukais iseiti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2013 11 23, 02:55)


As ne is piktumo, tikrai nenoriu nei kritikuoti, nei priestarauti, tiesiog labai idomu, kokia ta gydanti deko kosmetika? 4u.gif kadangi pati turiu siaubingai alergiska, jautria, inoringa oda.
Atsakyti
Tetis_ir_mama Jums irgi 4u.gif

Siurpuliukas,
su ta dekoratyvine aš turėjau omenį tokius kremukus kaip ruboril (ji kaip krempudra būna, bet tinkama odai su išsiplėtusiais kapiliarais, bei turi didelį sff, arba yra žali kremukai tokiai odai iš eucerino ir kt. kurie neutralizuoja raudonumą ) taip pat žinau kad merginos naudoja kažkokį tonalinį kremą kuris irgi "apdžiovina" riebią odą, spuogiukus - nežinau tikslaus pavadinimo, man neaktualu, taip pat manau yra daugybė natūralios ar ekolokiškos kosmetikos tam atvejui
tiesiog reikia netingėti bei pasidomėti, ypač daug info galima rasti netgi čia - supermamose 4u.gif
Atsakyti