Įkraunama...
Įkraunama...

Ar stengiatės atrodyti nepriekaištingai?

QUOTE(Vitulka @ 2013 11 26, 22:25)
aš irgi taip sakiau. Deja, deja cool.gif


na Jūs - man dar ne rodiklis 4u.gif
turiu sūnėnų/dukterėčių gvardiją doh.gif (gal dėl to pati savų nenoriu turėti) visi myli - tik mane vieną tetą, ir likti nori tik su manim doh.gif todėl tenka nianka pabūti ir su pusmetiniais, ir su 8 metų vaikais. ir ne 2-3 val. o teko ir atostogas aukoti, savaitgalius... bet man tas negalioja - kad galiu eiti bent kaip, ir belenkaip - galų gale reprezentuoju ir atsakau už tuos mazgiukus šalia savęs wub.gif na bet čia jau labai nuo temos
Atsakyti
tureti gvardija sunenu niekada neprilygs tureti nuosava vaika. visko ten su jais buna- viena diena gali pasidaryti vakarini makiaza, kol mazius ant puodo sedi, o kita diena jis tau lups bb krema is rankos iki tokio lygio, kad pasidazyti fiziskai bus neimanoma.
nebuciuoti vyro nevalytais dantimis biggrin.gif - absurdas. manau, visos jaunos, save prisiziurincios, siek tiek naivios ir seimyninio gyvenimo su vaikais neragavusios moterys taip galvoja, kaip Juxt ar Tetis ir mama. realybe truputi kitokia smile.gif o mamos grozis daugeliu atveju dar ir priklauso nuo vaiko- kiek jis miega naktimis ir leidzia mamai issimiegoti, kiek valandu per para verkia klykia ir prasosi ant ranku ir pan.
Atsakyti
šita diskusija be galo biggrin.gif neverta jos plėtoti

dar kartą pasikartotsiu - kaip mes pačios norime (į tai įeina netingime, stengiamės, galime, nepagailime, paaukojame (mamos nepulik tik manes, ne vaikų sąskaita, o galbūt 5 min bereikalingo pliurpalo telefonu su drauge (ko aš niekad nesupratau ir nesuprasiu - t.y. pliurpalų būtent telefoninių) ir t.t - taip ir atrodome, bei taip save parodome visuomenei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2013 11 27, 00:49)
šita diskusija be galo biggrin.gif neverta jos plėtoti

dar kartą pasikartotsiu - kaip mes pačios norime (į tai įeina netingime, stengiamės, galime, nepagailime, paaukojame (mamos nepulik tik manes, ne vaikų sąskaita, o galbūt 5 min bereikalingo pliurpalo telefonu su drauge (ko aš niekad nesupratau ir nesuprasiu - t.y. pliurpalų būtent telefoninių) ir t.t - taip ir atrodome, bei taip save parodome visuomenei wink.gif

Niekaip nesuprantu ar mes kalbame apie tai, kad tik pramerkus Jus akis bėgate darytis makiažo ar mes kalbame apie tai, kad nesuprante moterų, kurios į viešumą išeina tais riebaluotais plaukais, nesidažiusios ir pan.? g.gif

Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2005 02 15, 15:24)
Norėjau sužinoti jūsų elgiasį, kas liečia grožį. Ar visada būnate pasitempusios, pasidažiusios, susišukavę ir t.t... (...) Bet kartais man atrodo, jog neverta dažytis būnant namie. Kaip manot jūs?


Manau, jog rūpinimasis savo išoriniu vaizdu priklauso nuo moters pagarbos sau ir jos lygio. Kai kurioms yra nesuprantamas dalykas - kaip galima išeit išmest šiukšlių nepasidažius, kitoms tuo tarpu būna tiesiog tas pats, kaip ir kam jos atrodys.
Pati manau, jog moteris neturėtų apsileisti ir atrodyti nesusitvarkiusi, tačiau gyvenimas būna skirtingas kiekvienai. Vienos gali sau leisti turėti N+1 priemonių savo kūnui palepinti, kitoms neužtenka tam pačiam tušui nupirkti.
Būna atvejų, kai pasižiūrėjus į moterį kitą, pagalvoji - jau geriau nebūtumei dažiusis išvis.
Resume - kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
Stengiuosi atrodyti, kuo geriau, dazniausiai tai nepavyksta, nes gyvenimo tempas, mazai miego, daug streso, palieka antspaudus ir isvaizdoje, todel stengiuosi, palaikyti odos bukle (kas sunkiausiai man sekasi), plaukus gaivinti, breketus susidejau ir visu pirma galvodama apie grozi blush2.gif (nors ne tik del grozio man ju reikejo). Pati naudoju nedaug makiazo, pudra, tusas ir vazelinas (svenciu progom daugiau). Susitvarkiusios pasitempusios moterys man imponuoja. Turiu drauge, kurios oda ideali, bet ji visiskai nenaudoja makiazo. Grozio asmenininiu etalonu jos nepavadinciau, oda man jos per blyski, turi grazias akis, bet tusu ju neparyskina, antakiu forma ir spalva tragiska, o juos patvarkius ir atsiskleistu grazios akys, plaukai tokie tradicines lietuviskos spalvos ir ryskumo, kaip asmenybei neprideda. Tikia nei grazi nei negrazi, pilka pelyte i kuria gatvej neatkreipciau demesio. Del to man grazu moterys pabreziancios savo privalumus (makiazu juos uzmaskuoti taip pat lengva), is tokiu moteru, nes pasitikejimas savimi aplink ore tvyro, kas mano nuoziura, joms prideda dar daugiau zavesio.

O del ko stengiuosi atrodyti graziai, pirmiausia tai del saves, nes niekas nepastebi tiek trukumu, kiek pats. Del komplimentu, tai vertinu labiau moteru, kad moteris moteriai pasakytu, ka grazaus, vadinasi tikrai graziai turi atrodyti, kartais net zvilgsnio uztenka, kad suprastum, jog siandien atrodai super bis.gif o vyrai, ka jie... bele, kad sneket, taskos komplimentais i kaire ir i desine irnesakyk.gif
Atsakyti
Ar stengiuosi atrodyti nepriekaištingai?

Ne.

Matyt, esu iš tų moterų, kurioms buvo taikomi tokie pamąstymai "Aš nesuprantu tų, kurios ..."

Kodėl manot, kad reikia jums suprast? Man asmeniškai nereikia jūsų supratimo, pritarimo ar patvirtinimo.

:-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 27 lapkričio 2013 - 13:27
dėl vaikų.

Taip, turėčiau laiko būdama namie pasidažyt. Bet vaiką glaudžiant prie žando, pagalvoji, kas iš tos pudros liks, ar gerai vaiko odelei blizgučiai nuo šimerio ar bronzanto?
ir kame liks grožis, jei makiažas liks plėmais?
Dažyt tik akis? Na, kai oda nėra ideali ir padažytos tik akis, atrodo negražiai, neišbaigta schmoll.gif
Taigi, vyrui tenka matyt visokią.

Einant iš namų pasimaliavoju pudra, tušu, antakius paryškinu. Kai yra daugiau laiko ir bronzantą tepu, skaistalais.

Higiena, plaukais, nagais rūpinuos, pati sau labiau patinku, kai esu susitvarkius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 11 27, 17:00)
dėl vaikų.

Taip, turėčiau laiko būdama namie pasidažyt. Bet vaiką glaudžiant prie žando, pagalvoji, kas iš tos pudros liks, ar gerai vaiko odelei blizgučiai nuo šimerio ar bronzanto?
ir kame liks grožis, jei makiažas liks plėmais?
Dažyt tik akis? Na, kai oda nėra ideali ir padažytos tik akis, atrodo negražiai, neišbaigta  schmoll.gif
Taigi, vyrui tenka matyt visokią.

Einant iš namų pasimaliavoju pudra, tušu, antakius paryškinu. Kai yra daugiau laiko ir bronzantą tepu, skaistalais.

Higiena, plaukais, nagais rūpinuos, pati sau labiau patinku, kai esu susitvarkius smile.gif

Manau, kad vyras tikrai visokia turi buti mates. Kaip ir gyvenimiskose situacijose ivairiuose mato, juk nesam ledines, kurios 24val. spinduliuoja optimizmu ir vargais ir dziaugsmais su savais vyrais dalinames, tai, kad be makiazo namie mato, manau normalu (juk ne trenigais nutampytais ir blynais aptaskytais vaikstom). O tokiu poniuciu pasakojimai, kaip visa gyvenima anksciau keles uz vyra, kad antakius nusipiestu, kelia juoka, nu negi pamates ryte be tu antakiu buti mylejes maziau?o jei ir butu, tai kam toks vyras, kur tik makiaza myli? doh.gif
Atsakyti
Tema labai įdomi smile.gif

Ar stengiuosi? Norėčiau stengtis labiau. Tačiau rūpinimasis grožiu tikrai nėra mano aistra. Taip, aš maudausi, plaunu galvą pagal tikrąjį poreikį, riebaluoti plaukai man tikrai yra ve, nors jų niekada nenešioju palaidų, visuomet susukti. Nenaudoju jokių kaukių ar aliejų plaukams (dėl plaukų slinkimo aš jau n kartų įsitikinau, kad tai man geriausia praktika, nes kuo daugiau aš juos kutinėju, tuo blogiau). Tepu veidą kremu. Turiu nuo seniai veido priežiūros aparatą, dabar vėl prisiverčiau jį išsitraukti. Kaukės, veido valymai - ne, neturiu tam noro, nors gal kokia kosmetologė ir sakytų, kad reikia. Lygiai kaip ir neturiu poreikio po dušo tepliotis kremais. Nemoku to paaiškinti, bet tiesiog man tai nepatinka psichologiškai. Odos niekada netempia. Tad pagal poreikį iki kelių - kokosų aliejus, aukščiau kelių - anticeliulitinis kremas. Ten, kur nematau, kad oda sausa, tikrai nekyla ranka kuo nors ją tepti. Daugiausiai dėmesio skiriu burnos ertmės priežiūrai - kasdien dantų siūlas, vakarinis dantų valymas, nepameluosiu, trunka bent 20 minučių (rytais tiek nelieka laiko), liežuvio valiklio panaudojimas. Kasdien - tušas, paryškinti antakiai, pudra, skaistalai. Nors ir būna dienų, kai tokia būna prasta nuotaika ar nėra susitikimų su klientais, kad koks nors komponentas lieka nepanaudotas. Nagai lakuojami dabar visados dėl labai paprastos priežasties - net naudojant nagų lako pagrindą jie įgavo raudoną spalvą, tad dabar noriu nenoriu turiu visuomet būti lakuota.
Gal iš vienos pusės atrodo nemažai, bet iš kitos pusės čia pasiskaičius, tai tik mizerni žiedeliai tas mano rūpinimasis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 11 27, 00:21)
tureti gvardija sunenu niekada neprilygs tureti nuosava vaika. visko ten su jais buna- viena diena gali pasidaryti vakarini makiaza, kol mazius ant puodo sedi, o kita diena jis tau lups bb krema is rankos iki tokio lygio, kad pasidazyti fiziskai bus neimanoma.
nebuciuoti vyro nevalytais dantimis biggrin.gif - absurdas. manau, visos jaunos, save prisiziurincios, siek tiek naivios ir seimyninio gyvenimo su vaikais neragavusios moterys taip galvoja, kaip Juxt ar Tetis ir mama. realybe truputi kitokia smile.gif o mamos grozis daugeliu atveju dar ir priklauso nuo vaiko- kiek jis miega naktimis ir leidzia mamai issimiegoti, kiek valandu per para verkia klykia ir prasosi ant ranku ir pan.

Na ka jus man kalbat apie "kitokia realybe"? As postinau is savo gyvenimo, vad. yra realu buti visada susitvarkiusiai (nekalbu apie makiaza!!!). Ir nemanau, kad kai bus vaikai, situacija pasikeis, nes as esu tokia, ir tai yra man prioritetiniai dalykai, tad net neketinu ju atsisakyti ar apleisti. Be to, tokiojes eimoje uzaugau. Tad kaip minejau, manyje tai iauge.

5 min i duso mane mano vyras mato, bet as nepuolu jam ant kaklo, o pirmiausiai susitvarkau save. Tai man yra pagarba sau ir savo zmogui smile.gif

Ir teisingai buvo mineta- kiekvienam savo. smile.gif
Atsakyti
as kalbu apie 'kitokia realybe', kurios tu dar nezinai, nes neturi vaiku ax.gif bunant mama prioritetiniai dalykai yra ne spaklius, pudra, saves susitvarkymas, net ne dusas ir isvalyti dantys, ar laiku nudazytos plauku saknys, ar neskustos kojos, o VAIKAI. kitaip buti ir neturetu smile.gif nereikia galvoti, kad vaikai tampa kliutimi buti graziai, bet taip pat nereikia naiviai tiketis, kad viskas bus 'kaip anksciau' ir vyras niekada gyvenime nematys savo vaiku mamos nors truputi 'nesusitvarkiusios' biggrin.gif
Atsakyti