Įkraunama...
Įkraunama...

Ar stengiatės atrodyti nepriekaištingai?

Pritarčiau dominicai, kad šiuo atveju esamų mamų nuomonė yra objektyvesnė nei būsimų mamų. Teoriniame lygmenyje daug ką galime numanyti, tačiau prioritetai stipriai keičiasi gimus vaikui
Atsakyti
Aš tai manau, kad negerai, pramerkus akis tuoj pulti dažytis, ir kad vyras matytų tik pasigražinusią, tai vieną diena pamatys be makiažo ir išsigas biggrin.gif Aš tiesą sakant namie niekada nanudoju makiažo, truputį blakstienas padažau, kai išeinu iš namų, bet pažįstu keletą moterų, kurios visada būna gana ryškiai pasidažiusios, tai kaip pamatai be makiažo, žmogus visai kitaip atrodo ir tada jau blankus vaizdelis atsiveria.Taip, kad geriau nepatirštint, prie ko akis pripranta, taip ir būna gerai.
Moteris visada turi prisižiūrėti, pvz mano vyras negali matyti atsilupusių lakuotų nagų, na kai po dienos kokios pradeda luptis. Jam taip šlykštu, kad jis net pasiunta, jei pamato. Aš visada nusivalau, kai tik pamatau pirmuosius lupimosi požymius, o jei pamato kitų moterų neprižiūrėtas rankas arba atsilupusius nagus, tai ta moteris visiškai krenta jo akyse, ir turbūt nebūtų patraukli iki pat gyvenimo pabaigos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija80 @ 2014 03 07, 01:48)
pvz mano vyras negali matyti atsilupusių lakuotų nagų, na kai po dienos kokios pradeda luptis. Jam taip šlykštu, kad jis net pasiunta, jei pamato. Aš visada nusivalau, kai tik pamatau pirmuosius lupimosi požymius, o jei pamato kitų moterų neprižiūrėtas rankas arba atsilupusius nagus, tai ta moteris visiškai krenta jo akyse, ir turbūt nebūtų patraukli iki pat gyvenimo pabaigos.  smile.gif

aš turbūt dar labiau negu Jūsų vyras negaliu pakęsti tokių nagų wacko.gif panašiai kaip ir su purvinais batais (čia tiek vyramas tiek moterims galioja)
Atsakyti
oi kokie cia visi jautrus del tu nagu,pasirodo ne as viena tokia biggrin.gif
Atsakyti
Oi kokia faina tema smile.gif
aš dar jauna, bet pasibuvojus įvairiose barikadų pusėse. Tiek beveik nesitvarkydavau, tiek buvau išsičiustinus nuo.. iki.. kurį laiką smile.gif Bet supratau, kad tai labai daug laiko užima ir perėjau prie kito varianto.
Tiesiog stengiuosi savim rūpintis smile.gif ir pakankamai daug viso to gaunasi su kūno, plaukų, veido priežiūra, bet tam stengiuosi skirti laiko savaitgaliais arba laisvą vakarą ir tada jau kaip atsipalaidavimo būdas man visas procesas smile.gif Stresus į šonus ir gražiniesi bigsmile.gif
Kas liečia makiažą, manau viskas turi savo laiką ir vietą. Į darbą su vakariniu neisi, bet jei reikia maskavimo ar spalvos sulyginimo, tai tenka kažką naudoti. Gal kažkam nesvarbu, bet jei būna taip, kad tenka per 5min išlėkt iš namų, tai turiu ekstra atsargą kosmetinėj, kad bent kažką darbe pasidaryt per pertraukėlę.. Su lengvu makiažu sau atrodau daug geriau, nei tik su kremu rolleyes.gif O jei kažkur išeini, tai jau galima ir daugiau nei bb + tušas smile.gif
MB patenkintas, kad prisižiūriu save, nes ir jis pats būna susitvarkęs. Ir skatina mane tam skirti laiko, bei pagiria smile.gif

O kai turėsiu vaiką manau neliks tiek daug laiko sau, tad dabar stengiuosi savimi gerai pasirūpinti. Nors vėl gi, žvelgiant į tai kaip dabar žiūriu tikiuosi MB duos man laiko rūpinti savimi bent kartą per savaitę smile.gif Nors ir be makiažo pamatęs nepabėgo ir neskustos kojos neišbaidė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija80 @ 2014 03 07, 01:48)
pvz mano vyras negali matyti atsilupusių lakuotų nagų, na kai po dienos kokios pradeda luptis. Jam taip šlykštu, kad jis net pasiunta, jei pamato. Aš visada nusivalau, kai tik pamatau pirmuosius lupimosi požymius, o jei pamato kitų moterų neprižiūrėtas rankas arba atsilupusius nagus, tai ta moteris visiškai krenta jo akyse, ir turbūt nebūtų patraukli iki pat gyvenimo pabaigos.  smile.gif

o Jis pats susitvarkęs, kad jums pasiusti nereiktų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2013 11 27, 16:48)
Na ka jus man kalbat apie "kitokia realybe"? As postinau is savo gyvenimo, vad. yra realu buti visada susitvarkiusiai (nekalbu apie makiaza!!!). Ir nemanau, kad kai bus vaikai, situacija pasikeis, nes as esu tokia, ir tai yra man prioritetiniai dalykai, tad net neketinu ju atsisakyti ar apleisti. Be to, tokiojes eimoje uzaugau. Tad kaip minejau, manyje tai iauge.

5 min i duso mane mano vyras mato, bet as nepuolu jam ant kaklo, o pirmiausiai susitvarkau save. Tai man yra pagarba sau ir savo zmogui  smile.gif

Ir teisingai buvo mineta- kiekvienam savo.  smile.gif


Gyvenime būna ir ligų, ir išbėrimų, galų gale, gimdymo namuose, po gimdymo kurį laiką, manau, moterys neatrodo labai reprezentatyviai - toks jau gyvenimas. Siekti gražiau atrodyti - žinoma, bet, manau, nereikia to paversti manija, pamirštant realijas. Pagarba žmogui kartu yra ir suvokimas, kad jis neatrodys visada puikiai. Ar jūs įsivaizduojate, kad štai vyras, neduokdie, papuola į avariją, guli ligoninėje patinęs visas, o moteris kojyte trepsi: "kaip tu nesusitvarkai, negražu žūrėti, tu manęs negerbi?". Na, arba atvirkščiai: vyras praėjus mėnesiui po gimdymo moteriai baksnoja į pilvą: "Brangioji, jau mėnuo nuo gimdymo praėjo, o pilvukas dar išsikišęs". Didžiąja dalimi vaikai netrukdo savęs priežiūrai (na, bent jau higienai, nagų priežiūrai, kokioms kaukėms ar apsilankymams pas kosmetologę), bet tikrai būna gyvenime etapų, kai atrodome nekaip ir nieko per daug nepakeisi. Kai gyveni su žmogumi nuolat, tai ir pamatai jį visokį, kai vaikštai į pasimatymus, gali rodyti tik reprezentacinį veidą. Taigi, sakyčiau, siekti sau ir savo vyrui būti gražia, manau, reikia, bet tiek vyrui, tiek moteriai sveika suprasti ir gyvenimiškus niuansus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė_gulbė: 22 birželio 2014 - 12:00
Įdomi tema, ypač paskutiniuose keliuose lapuose keli passisakymai tai tikrai šypseną išspaudė. Negalima lįsti prie vyro ryte nesusitvarkius. Mol, dar suprasčiau, kad po kokio bulviakasio ar mėšlavežio tai gal tikrai nejaukiu būtų aplamai prie bet kokio žmogaus artintis. Bet gyvenant įprastą gyvenime mieste kur nors, prisilaikant kasdieninės higienos - prausiantis, valantis dantis, plaunant plaukus, kas ten taip jau ryte turi būti baisu ryte, kad reikia bėgti prieš vyrą susitvarkyti? Nu gal kokie pavieniai atvejai, kai žmogui negerai su sveikata - nesutaisyti dantys ar labai padidėjęs prakaitavimas, tai gal, gal dar ir suprasčiau... O šiaip g.gif keista kažkaip...
tas pats ir su tuo špakliumi. Taip, pasidažiusi moteris turbūt visada geriau atrodo, nes vien makiažo pagrindu išsilygina odos ats. ir pan... bet tai kaip ten reikia atrodyti, kad be makeup baisu rodytis. Savaitgaliais tokiomis nesąmonėmis neužsiminėju. Odai gi ir gi reikia nuo tinko pailsėti.
Šiaip jau manau, tikslingiau investuoti į geras odos priežiūros priemones, atsisakyti žalingų įpročių ir pan. nei kožnu dienu tinkuotis.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 19, 22:38)
ESLAUDA> nikas, postai ir avataras vienas kito verti  wink.gif

Mačiau diskusijoje, kad iškilo problema, ką derėtų laikyti fyfa. Matyt, reikėtų pašvęsti tam klausimui ištisą fyfologijos studiją, bet apsiribosiu dešimčia punktų, pagal kuriuos galėsite identifikuoti savo priklausomybę (arba ne) fyfų kategorijai. Kartu tai ir savotiška atmintinė, kurią patartina save gerbiančiai fyfai nešiotis savo kosmetinėje. Taigi:

1. Moteryje svarbiausia yra grožis, ir būtina jį puoselėti visomis išgalėmis (netikėk tais, kurie sako, jog yra kitaip - jie PAVYDI, taip šneka negražios moterys, arba vyrai, priversti susitaikyti su tuo, kad gyvena su negražiomis moterimis).
2. Graži moteris yra tai, ką matai reklamose ir žurnaluose (netikėk, jeigu tau sakys, kad jos gražios anaiptol ne visiems vyrams ir moterims, o prieš 50, 100, 500 metų tokios moterys atrodė visai negražios - tie, kurie taip sako, nieko neišmano apie tikrąjį grožį arba paprasčiausiai PAVYDI).
3. Pasiekti grožio tau padės specialiai tavo poreikiams tenkinti sukurta grožio industrija, gaminanti vis geresnius produktus, teikianti vis labiau leidžiančias TAVO ESMĘ išreikšti paslaugas, prietaisus, kurių dėka tu gali vis labiau jaustis SAVIMI (netikėk tais, kurie sakys, kad industrija manipuliuoja tavo emocijomis/vištelės proteliu ir melžia tavo/tavo vyro pinigėlius - jie PAVYDI, nes patys neturi už ką nusipirkti tokių puikių dalykų).
4. Būk graži (prisižiūrėjusi) visur ir visada - niekur neik be makijažo, visada galvok, kaip atrodai iš šalies (žiūrėk į save svetimomis akimis - pageidautina, populiariausio žurnalo fotoobjektyvo), kontroliuok judesius ir gestus, netgi kai miegi galvok, ar tikrai žaviai atsigulei (netikėk tais, kurie sako, kad tai juokinga - jie PAVYDI, nes atrodo taip, kad jiems patiems nemalonu matyti save iš šalies).
5. Grožis reikalauja aukų - ne visos procedūros yra malonios, jos reikalauja daug laiko, kad po to jo nelieka niekam kitam, nuolatinio įgūdžių tobulinimo, kai kurios ir sveikatai kenkia - todėl TAVE, pasiryžusią visam tam, jau vien už tai reikia gerbti ir žavėtis (jeigu kas nos vadins tokias pastangas kvailomis - netikėk, jie PAVYDI, nes arba neturi tiek pinigų, valios, kantrybės, kiek tu, arba jų išvaizdos negali pagerinti net viso pasaulio kosmetika).
6. Net ir gražiausiame kūne yra daugybė dalykų, kuriuos reikia perdirbti ir pagražinti - kuo daugiau kūnas "apdorotas" (prižiūrėtas), tuo gražiau: odos spalva, plaukų spalva, tiesumas/garbanotumas, akių spalva... Nepriklijuoti arba išvis nelakuoti rankų ir kojų nagai, nuogas (be makijažo) veidas yra apsileidimas (kas sako kitaip - PAVYDI, nes tingi prisižiūrėti).
7. Komplimentai reiškia, kad tu esi tikrai graži (neprisižiūrėjusioms, t.y. be makijažo, moterims jie nesakomi - jeigu tau prieštarauja - vadinasi meluoja ir dar PAVYDI; o jeigu koks nors nepraustaburnis drįso tau, prisižiūrėjusiai, nepasakyti komplimento - jis yra po isteriškos PAVYDŽIOS draugės/žmonos padu ir nedrįsta tavęs pagirti, arba pats sau bijo pripažinti, kad tu esi gražesnė už tą, su kuria gyvena jis).
8. Lėlytė negali nepatikti - jei tik panorėtum, visi pasaulio vyrai pultų tau po kojomis (skirtingi vyrų skoniai - tai išsigalvojimas, kad tave pažemintų, o jeigu nori žeminti - vadinasi PAVYDI).
9. Anekdotus apie blondines kuria tie, kurie joms PAVYDI (netikėk, jeigu sako, kad blondinei nėra ko pavydėti, juk ji ne kokia čiukčia ar ežiukas).
10. Jeigu ne visus punktus supratai - vadinasi, Erszebeth tyčia taip surašė, nes norėjo tave sunervinti, o tai reiškia, kad tau PAVYDI.

Jeigu šeši iš dešimties (t.y. daugiau, nei pusė) punktų atitinka jūsų mąstyseną ir gyvenseną - vadinasi, galite tituluotis garbingu fyfos titulu. Jeigu ne - jums nelemta atrodyti nepriekaištingai. Jeigu neatitinka nei vienas - norėčiau kartu išgerti alaus (tik ne šampano)  drinks_cheers.gif

geriausias postas temoje 4u.gif
Atsakyti
Ne kasdien, bet kartais pasistengiu smile.gif
Atsakyti
seniau, pamenu, nei vienam žmogui (apart šeimos nariams) nesirodydavau be makiažo smile.gif su laiku matyt labiau pamilau save ir nepuolu dažytis, jei kas netikėtai į svečius užsuka biggrin.gif žinoma, dabar ir odą esu susitvarkiusi, tai nebėra tokios būtinybės smile.gif
Atsakyti
Pati prisižiūriu save, nors galėčiau ir daugiau tam laiko bei pastangų skirti biggrin.gif Išeinant iš namų visad stengiuosi atrodyti tvarkingai: išplauti plaukai, tvarkingi bei išlyginti drabužiai, aksesuarai, švarūs bei sutvarkyti nagai. Kasdienai beveik nesidažau, tik jeigu yra laiko ryte prieš išbėgant į darbą pasitepu lengva pudra ar perbraukiu blakstienas tušu. Mieliau kelias papildomas minutes ryte praleidžiu lovoje su draugu (kai kurių siaubui, kad dantys nevalyti ir plaukai nešukuoti lotuliukas.gif )
Jeigu einu į kokį balių ar restoraną, su malonumu pasidažau - kai nereikia skubėti ir yra proga, man tai malonumas mirksiukas.gif
O kasdien jaučiuosi gerai ir be pilno makiažo rolleyes.gif

Atsakyti