Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

ten yra duomenų saugykla, bet ją įjungus telefonas prašo įdėti atminties kortelę, o aš tokios dar neturiu. verysad.gif kompiuteris toliau nereaguoja. Nejaugi negalima konor įsikelti į patį telefoną?
Atsakyti
mastau.gif na jeigu būtų kortelė tada taip tikrai eitų.
pabandykite šitą susiinstaliuoti, ir perkraukit pc. mastau.gif

http://samsung-pc-st...1downloads.com/
Atsakyti
Ten reikia mokėti kiek suprtau? ir visai nemažai eurų verysad.gif
Aš turiu diską , kuris buvo pridetas prie telefono, iš jo instaliavausi. Programa turėtų tikti
Atsakyti
Oj tik dabar pamačiau, kad ten mokama doh.gif Sekundėlę...

http://www.soft-go.c...tudio_1153.html

šitam tikrai eina. kątik pabandžiau smile.gif
Atsakyti
Neišeina man nieko. verysad.gif Kai ja suinstaliuoju rašo,kad ta programa buvo sėkmingai įdiegta, o po to meta kažkokią lentelę, ar norite instaliuoti visus nustatymas, o paspaudus taip, rašo kad negali instaliuoti. verysad.gif

O kaip manote, ar be šios programos eitų įsikelti į atminties kortelę? g.gif
Atsakyti
Sveiki,gal neįtemą aš čia ,noriu patarimų perkant telefoną.
Noriu atlenkiamo
kad butu USB jungtis
ausines
atminties bent kiek biggrin.gif
radijas
galėčiau savo muzikos įsikelti ir klausyti . blush2.gif
Bluetooth
fotokamera pakenčiam biggrin.gif
man daug nereikia ,apie telefonus tikrai ne ką susigaudau ,gal patartumėt kokį pirkti pagal mano "reikalvimus" kokį iš pigesnių 4u.gif 4u.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 10 25, 19:52)
4u.gif  prašau pagalbos  doh.gif
kaip Nokia 3120 classic nustatyti,ka džinutės ilgis būtų normalus 160simbolių,dabar ten yra tik 70  doh.gif  nu niekaip nerandu  doh.gif


Pas mane ta pati bėda su samsung s5230 doh.gif doh.gif kaip nustatyti normalų žinutės ilgį?
Papildyta:
QUOTE(linute35 @ 2009 12 30, 15:39)
Sveiki,
Turiu aš šį telefoną samsung 5230, valdymas tikrai patogus  ir šiaip gražus,tik yra problemėlė, prašau padėti ją išspręsti.  smile.gif
Man niekaip neišeina ką nors perkelti iš kompiuterio į telefoną ir atvirkščiai.


Man irgi šitas dalykas neišeina, instaliavau programą, bet aš nieko nesuprantu doh.gif doh.gif su senesne programa, kai kėliau iš u600 nebuvo jokių bėdų, o čia man mistika kažkokia, nežinau ką rinktis ir kaip ką daryti doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Šiandien @ 2009 12 30, 22:42)
mastau.gif  na jeigu būtų kortelė tada taip tikrai eitų.
pabandykite šitą susiinstaliuoti, ir perkraukit pc. mastau.gif

http://samsung-pc-st...1downloads.com/


Su šituo keldavau iš u600, s5230 per šitą nekelia, yra nauja programa, į šią jis nereaguoja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiandien @ 2009 12 29, 20:15)
Taisyt viską įmanoma, tik nežinia ar apsimokės. manau, kad jums sugedo šleifas (lietuviškai: slanksčioji jungtis, atsakinga už telefono "pabudimą" kai slankioji telefoną ir pan. nu gal paaiškinamai pasakiau) nes dažniausiai šleifas ir būna klaviatūrų/ekranų problema. antra, tiap pat jeigu lėtai veikia tai dar ir programinės įrangos klaida. Pirmiausia siūlyčiau periinstaliuoti programinę įrangą (jeigu nemokat, neškit artimiausiem meistram.) o  šeip jeigu iki jų nueisit, tai galit ir pasiklaust. jie didesni profai už mane.



Dėkui už info. Pažiūrėjau į knygelę, dar garantinis buvo thumbup.gif 32 mėnesiai. Tai nunešiau ir sutaisė. Bet pakrovėjas taip ir neveikia, nors ir minėjau meistrui, kad nesikrauna į lapą to neparašė ir nepaėmė jo g.gif Žodžiu mano šis telefonas dabar kraunas su mano mechanizmu doh.gif Tai turiu laidelį prilaikyti, dabar tai puodukas atstoja mano ranką biggrin.gif blush2.gif Dabar nežinau ar pirkti naują pakrovėją ar įmanoma ir jį sutaisyti blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė_Monika* @ 2010 01 09, 17:50)
Dėkui už info. Pažiūrėjau į knygelę, dar garantinis buvo  thumbup.gif  32 mėnesiai. Tai nunešiau ir sutaisė. Bet pakrovėjas taip ir neveikia, nors ir minėjau meistrui, kad nesikrauna į lapą to neparašė ir nepaėmė jo  g.gif Žodžiu mano šis telefonas dabar kraunas su mano mechanizmu  doh.gif  Tai turiu laidelį prilaikyti, dabar tai puodukas atstoja mano ranką  biggrin.gif  blush2.gif  Dabar nežinau ar pirkti naują pakrovėją ar įmanoma ir jį sutaisyti  blink.gif  unsure.gif

dar velniai zino ar kaltas pakrovejas, ar telefone kazkas blogai. kol yra garantija nesk tegu ziuri, nes pakroveja tai neoriginalu galima pigiai gaut, o telefona remontuot kainuoja nemazai doh.gif
Atsakyti
neškit garantinin turi priimt, jeigu nepriims pakelkit vėją. blush2.gif
Manau kad bus jungtis sugedus. Žodžiu su samsungais vienos bėdos. bet kol garantinį turiu - neščiau ir neščiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė_Monika* @ 2010 01 09, 18:50)
Dėkui už info. Pažiūrėjau į knygelę, dar garantinis buvo  thumbup.gif  32 mėnesiai. Tai nunešiau ir sutaisė. Bet pakrovėjas taip ir neveikia, nors ir minėjau meistrui, kad nesikrauna į lapą to neparašė ir nepaėmė jo  g.gif Žodžiu mano šis telefonas dabar kraunas su mano mechanizmu  doh.gif  Tai turiu laidelį prilaikyti, dabar tai puodukas atstoja mano ranką  biggrin.gif  blush2.gif  Dabar nežinau ar pirkti naują pakrovėją ar įmanoma ir jį sutaisyti  blink.gif  unsure.gif

Prekyba žmonėmis?
Papildyta:
QUOTE
dar velniai zino ar kaltas pakrovejas<...>

O tai bandėt pačio pakrovėjo paklaust, ar jis kaltas?

QUOTE
<...>pakroveja tai neoriginalu galima pigiai gaut<...>

O jūs nebijot viešai tokių minčių rašyt? Teisėsauga gi gali sužinot. Už tokius dalykus gali ir pasodint.
Žmonių prekyba, dar tas „neoriginalus“ neaišku ką reiškia, gal klonuotas?
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2010 01 09, 21:35)
Prekyba žmonėmis?
Papildyta:

O tai bandėt pačio pakrovėjo paklaust, ar jis kaltas?
O jūs nebijot viešai tokių minčių rašyt? Teisėsauga gi gali sužinot. Už tokius dalykus gali ir pasodint.
Žmonių prekyba, dar tas „neoriginalus“ neaišku ką reiškia, gal klonuotas?



Pala pala, ar aš čia durna kaip? Pakrovėjas - žmogus? blink.gif Nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti