Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

blush2.gif blush2.gif Kaip reikia nustatyti, kad veiktu internetas telefone, konkreciau samsung b 5722, idetos pildyk ir tele2 abonento korteles. Is pildyk uzsisakiau interneta, bet neduoda ieiti, raso tinklo klaida blush2.gif O gal reikia kad abiejose kortelese butu pajungtas internetas?
Atsakyti
Kokie būtų atsiliepimai apie Nokia x2? g.gif o gal galit pasiūlyti kokį neblogą modeliuką iki 350Lt. pirksiu iš salono, nemėgstu pirikupčikų, noriu visų garantijų, man aktualu, internetas telefone su pildyk kortele, dar fotokamera, nes turint vaikus tai labai patogu smile.gif atminties kortelė, kad turėtų pakankamai vietos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2011 05 17, 09:10)
Sveiki,
Gal ir nelabai vietoje cia tokia tema, bet noriu pasisakyti ir paklausti.

Taip nutiko, kad seimos aplinkoj teko susidurti su "blake". Rade blake isbandeme patys ideje SIM kortle, is kito tel. paskambinom i ja, viskas kuo puikiausiai ir labai aiskiai girdisi. Pasiklausymo prietaisiuko savininkui negrazinom, bet zinom, kad tas zmogus ir vel klausosi pokalbiu. Vaiksto su ausinemis ir net neslepia nuo aplinkiniu.

Sakykit, ar imanoma be jokios blakes tiesiog zinant to zmogaus tel.nr. kazkaip pasiklausyti, kas vyksta to telefono aplinkoje? Tarkim, jei i mano mob. tel. tikrai nera nieko papildomo imontuota, ar gali tas zmogus, zinonadamas mano tel. numeri, girdeti, kas vyksta mano aplinkoje net nepaskambines man?  g.gif

Busu dekinga uz atsakymus 4u.gif


Jeigu telefone nėra nustatyta funkcija, kad automatiškai atsilieptų, tuomet paprastam mirtingajam tas neturėtų būti įmanoma. Kad būtų papildoma programa, kuri nerodytų jog vyksta pogalbis, tai irgi labai mažai tikėtina - visų pirma reikėtų paimti telefoną ir jame turėtų būti bent kuri nors "protinga" operacinė sistema. Bet čia jau reikėtų ir gamintojo softą paredaguot, kad vyktų viskas slaptai. Žinoma, yra įmanoma nuslėpti, kad vyksta pokalbis, bet čia jau ne paprastam vartotojui tokius dalykus pavyktų padaryti.

Kiek daug/mažai gali spec. įstaigos - neįsivaizduoju.

Papildyta:
QUOTE(linosska @ 2011 05 29, 20:29)
blush2.gif  blush2.gif  Kaip reikia nustatyti, kad veiktu internetas telefone, konkreciau samsung b 5722, idetos pildyk ir tele2 abonento korteles. Is pildyk uzsisakiau interneta, bet neduoda ieiti, raso tinklo klaida  blush2.gif O gal reikia kad abiejose kortelese butu pajungtas internetas?


http://www.tele2.lt/..._internetu.html

Bandei parametrus SMS pranešimu atsisiųst? Pateikti duomenys nusistatyti rankiniu būdu.
Nustatymai - tinklas ar kažkas panašaus.
Papildyta:
QUOTE(kimalaugno @ 2011 05 30, 10:00)
Kokie būtų atsiliepimai apie Nokia x2?  g.gif o gal galit pasiūlyti kokį neblogą modeliuką iki 350Lt. pirksiu iš salono, nemėgstu pirikupčikų, noriu visų garantijų, man aktualu, internetas telefone su pildyk kortele, dar fotokamera, nes turint vaikus tai labai patogu smile.gif atminties kortelė, kad turėtų pakankamai vietos  rolleyes.gif



Kaip tik šis modelis ir tiks. Nelabai daug pasirinkimo yra.
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif

Iškilo viena problema, kai tikrai man reikia to telemaximos sim kortelės dublikato. Situacija tokia, kad prieš pusantro mėnesio vienam pažįstamam paskolinau savo telefoną su ta intencija, kad jis gales paskambinti, bet tas zmogus pamete telefona su sim kortele, ir dabar as noreciau issiimti tos sim korteles dublikata. Tai kokiu numeriu skambinti, ka sakyti; per kiek laiko padaro? Ar kortele turi buti aktyvi, t.y.papildyta, nes paskutinis terminas, iki kada as galiu pildyti yra birzelio 15 d., tai taip greitai turbut nepadarys? Ar tas buves korteleje pinigu likutis persikels automatiskai, ar man dar reiks pasakyti, koks tas likutis (tiksliai negalesiu pasakyti, bet mazdaug). Gal kas žinot, buvot susidūrę ir galėtumėt padėti?
Atsakyti
Negaliu įsidiegti jokių žaidimų į savo telefoną blush2.gif Rašo, kad "JAR failo dydis per didelis". Nusipirkau atminties kortelę, įsidėjau. Į ją nukopijuoju žaidimą, bet atidaryti neleidžia - vis tiek rašo "JAR failo dydis per didelis". blush2.gif
Ar jau nieko negalima padaryti?
(Telefonas Samsung GC3510)

Laukiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2011 06 03, 12:37)
Sveiki mirksiukas.gif

Iškilo viena problema, kai tikrai man reikia to telemaximos sim kortelės dublikato. Situacija tokia, kad prieš pusantro mėnesio vienam pažįstamam paskolinau savo telefoną su ta intencija, kad jis gales paskambinti, bet tas zmogus pamete telefona su sim kortele, ir dabar as noreciau issiimti tos sim korteles dublikata. Tai kokiu numeriu skambinti, ka sakyti; per kiek laiko padaro? Ar kortele turi buti aktyvi, t.y.papildyta, nes paskutinis terminas, iki kada as galiu pildyti yra birzelio 15 d., tai taip greitai turbut nepadarys? Ar tas buves korteleje pinigu likutis persikels automatiskai, ar man dar reiks pasakyti, koks tas likutis (tiksliai negalesiu pasakyti, bet mazdaug). Gal kas žinot, buvot susidūrę ir galėtumėt padėti?


Visi kontaktai:
http://www.telemaxim...ie-telemaxima-2
Papildyta:
QUOTE(astute_k @ 2011 06 03, 13:11)
Negaliu įsidiegti jokių žaidimų į savo telefoną  blush2.gif  Rašo, kad "JAR failo dydis per didelis". Nusipirkau atminties kortelę, įsidėjau. Į ją nukopijuoju žaidimą, bet atidaryti neleidžia - vis tiek rašo "JAR failo dydis per didelis".  blush2.gif
Ar jau nieko negalima padaryti?
(Telefonas Samsung GC3510)

Laukiu patarimų  4u.gif


Ieškok žaidimų, kurie užima mažiau kaip 500KB.
Atsakyti
Gal kas iš jūsų turi Nokia 5230?
user posted image
Ar šitas telefonas, neturi melodiju? Nes viska apziurejau, rašo tuščia viskas, nera nei melodiju, nei pavieksliuku, ar visa reikia parsiusti?
Ir kaip reikia atjungti atimties kortele? Nes lik ja isimant reikai taisyklingai atjungti taip?
Atsakyti
QUOTE(Meege @ 2011 06 12, 22:32)
Gal kas iš jūsų turi Nokia 5230?
user posted image
Ar šitas telefonas, neturi melodiju? Nes viska apziurejau, rašo tuščia viskas, nera nei melodiju, nei pavieksliuku, ar visa reikia parsiusti?
Ir kaip reikia atjungti atimties kortele? Nes lik ja isimant reikai taisyklingai atjungti taip?

Turi kazkiek melodiju, kai per nustatymus renkiesi melodija, tai rodo jas.
Paveiksliuku, tai neturi, tai juos reikia siustis arba susirasti internete ir isikelti i kortele, su melodijomis ir dainomis ta pati daryti. Kai kortele nori isimti, tai isjungi telefona ir tada isiimi.
Atsakyti
QUOTE(Meege @ 2011 06 12, 21:32)
Gal kas iš jūsų turi Nokia 5230?
Ar šitas telefonas, neturi melodiju? Nes viska apziurejau, rašo tuščia viskas, nera nei melodiju, nei pavieksliuku, ar visa reikia parsiusti?
Ir kaip reikia atjungti atimties kortele? Nes lik ja isimant reikai taisyklingai atjungti taip?



Melodijas pasirink per Aplinka.
Paveikslėlių būna jeigu telefonas perkamas iš parduotuvės.
Atminties kortelę saugiai išimk paspaudus Įjungimo/Išjungimo mygtuką ir apačioj bus "Išimti atm. kortelę". Tuomet gali išimt, net nereikia išjungti telefono.

Paveikslėlių rinkinys:
http://dc238_4shared...202207-371928b4

Arba tiesiog googlej:
http://www.google.lt...e...sa=N&tab=wi
Atsakyti
Gal kuri turite Nokia E7? 4u.gif kokie atsiliepimai?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 14 birželio 2011 - 13:32
Domina atsiliepimai apie Samsung Star II 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Domina atsiliepimai apie Samsung Galaxy Gio ir naudingi patarimai 4u.gif
user posted image
ir ar įmanoma šiam telefone nusistatyti atsisiųstą melodiją kaip skambėjimo toną ? Tikrai nerandu kaip blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melitta: 01 liepos 2011 - 07:45