Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

Gal patartumėte iš kur galėčiau į telefoną parsisiųsti gerą anglų k žodyną? O gal tinka ir toks, kur kompe yra, pvz. Longman arba Macmillan? Kadangi apie tai nenusimanau, tai gal tokia idėja kam nors pasirodys crazy doh.gif
Bet vis tiek, labai reikia patarimo
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, turiu problemytę, gal ne problemytę g.gif net nežinau doh.gif Klausimas, norint su iphone 4 prisiregistruoti itunes, pildant mokėjimo kortelės duomenis, šalia yra toks laukelis security code - ką ten reikia įrašyti ax.gif , kitaip manęs neregistruoja itunuose verysad.gif Pagekbėkit prašau Ačiū 4u.gif iš anksto...
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2011 07 18, 15:48)
Sveikutes.Anglijoje pirkau  Sony ericsson j108i, bet kai grizau i LT ,lietuviskos korteles nepriima.Musu mieste niekas neatrisa, gal zinote kaip paciai atsiristi?


Pasiklausinėk arba pasieškok skelbimuose TURBO SIM mikroschemos, kuri prisijungia prie SIM kortelės.
Papildyta:
QUOTE(TaGre @ 2011 07 28, 13:34)
Gal patartumėte iš kur galėčiau į telefoną parsisiųsti gerą anglų k žodyną? O gal tinka ir toks, kur kompe yra, pvz. Longman arba Macmillan? Kadangi apie tai nenusimanau, tai gal tokia idėja kam nors pasirodys crazy  doh.gif
Bet vis tiek, labai reikia patarimo
Ačiū  4u.gif

Koks telefonas?
Skirtingoms telefonų sistemoms dažniausiai būna ir skirtingi žodynai.
Papildyta:
QUOTE(tima1 @ 2011 07 30, 14:40)
Laba diena, turiu problemytę, gal ne problemytę  g.gif net nežinau    doh.gif    Klausimas, norint su iphone 4 prisiregistruoti itunes, pildant mokėjimo kortelės duomenis, šalia yra toks laukelis security code - ką ten reikia įrašyti  ax.gif  , kitaip manęs neregistruoja itunuose    verysad.gif Pagekbėkit prašau Ačiū    4u.gif    iš anksto...

http://support.apple.com/kb/HT3541
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2011 07 28, 14:34)
Gal patartumėte iš kur galėčiau į telefoną parsisiųsti gerą anglų k žodyną? O gal tinka ir toks, kur kompe yra, pvz. Longman arba Macmillan? Kadangi apie tai nenusimanau, tai gal tokia idėja kam nors pasirodys crazy  doh.gif
Bet vis tiek, labai reikia patarimo
Ačiū  4u.gif

Telefonas Nokia C3
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2011 08 07, 14:25)
Telefonas Nokia C3

Tai niekas nežinot?
Atsakyti
sveikos.turiu telefoną samsung f-450 pink.turiu laiduką.tai va.noriu įsikelti iš telefono į kompą.atsirado lentelė instaliavimo.viską tvirtinau,telefone rodė mažą kompiuteriuką.viršuj,pagrindinam puslapy.bet taip ir nesupratau kaip kelti failus. doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

ieškausi pirkti naujo mob. telefono, bet nelabai ką išmanau apie juos (dabar turiu nokia e66) gal yra čia žinovų ir patartų man ką rinktis geriau iš šitų:

nokia e52, nokia C5-03, nokia 5230 ???

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2011 08 27, 19:57)
Sveiki,

ieškausi pirkti naujo mob. telefono, bet nelabai ką išmanau apie juos (dabar turiu nokia e66) gal yra čia žinovų ir patartų man ką rinktis geriau iš šitų:

nokia e52, nokia C5-03, nokia 5230 ???

Ačiū  4u.gif


Jei patiks spaudinėti sensorinį ekraną, tuomet C5-03. Kitu atveju E52 geras variantas.
Atsakyti
Sveiki, gal padetu zinovai blush2.gif man reikia telefono HUAWEI 48800 ir PC sinchronazavimo programos, gal nuoroda yra kokia? ax.gif
Atsakyti
Laba , pamiršau savo telefono užrakto kodą ką daryti ? telefonas Nokia 5228
Atsakyti
Klausimas toks... Sako, jei jau niekaip nesigauna - paskaityk instrukciją. Tai va, skaitau instrukciją, ir savo telefe paprasčiausiai nerandu tokio meniu pasirinkimo, kaip instrukcijoje. Ok, susirandu internete lietuvišką - vis tiek pas mane telefe to nėra...

Problema tokia: telefonas Nokia 5228 pradėjo nebeleisti naršyti, įlįsti į el. paštą, ir aiškina, kad trūksta atminties bei siūlo ką nors pašalinti. Išsiaiškinau, kad naršant prisikaupia visokių laikinų duomenų, kuriuos instrukcija siūlo trinti pasirenkant Options - Clear Privacy data - Cache. Options tai telefone yra, bet jokių privacy data man nesiūlo. Analogiškai ir lietuviškoje: Parametrai - Privatumas - ... ir t.t. Parametrus turiu, Privatumo - nebe. Jau niarvas jama, o ir telefas pradėjo reguliariai rėkt, kad jam trūksta atminties. Aišku, galiu nešt pas meistriukus, bet norisi išsiaiškint.

Sd korta yra, jei ką, bet kaip supratau - ne joje esmė.

Būčiau dėkinga už patarimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2011 09 22, 21:11)
Klausimas toks... Sako, jei jau niekaip nesigauna - paskaityk instrukciją. Tai va, skaitau instrukciją, ir savo telefe paprasčiausiai nerandu tokio meniu pasirinkimo, kaip instrukcijoje. Ok, susirandu internete lietuvišką - vis tiek pas mane telefe to nėra...

Problema tokia: telefonas Nokia 5228 pradėjo nebeleisti naršyti, įlįsti į el. paštą, ir aiškina, kad trūksta atminties bei siūlo ką nors pašalinti. Išsiaiškinau, kad naršant prisikaupia visokių laikinų duomenų, kuriuos instrukcija siūlo trinti pasirenkant Options - Clear Privacy data - Cache. Options tai telefone yra, bet jokių privacy data man nesiūlo. Analogiškai ir lietuviškoje: Parametrai - Privatumas - ... ir t.t. Parametrus turiu, Privatumo - nebe. Jau niarvas jama, o ir telefas pradėjo reguliariai rėkt, kad jam trūksta atminties. Aišku, galiu nešt pas meistriukus, bet norisi išsiaiškint.

Sd korta yra, jei ką, bet kaip supratau - ne joje esmė.

Būčiau dėkinga už patarimus biggrin.gif

interneto prikauptus visokius duomenis trinti taip: meniu -> internetas -> int. narsykle -> funkcijos (parametrai) -> istrinti privacius duomenis
bent jau as taip juos trinu. smile.gif
Atsakyti