Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

Aš anoj temoj kažkada rašiau (bet nežinau kur) va mano tel. pasikeitė dabar turiu SGH-E250 ax.gif Ištraukiamas...Man tai tik baterija kliūna doh.gif kartais užtenka tik paros o telefono jau nėra unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamkos group.gif

Nepykit, jei ne į tą skyrelį parašiau, bet perverčiau forumą ir neradau temų apie mob. telefonus rolleyes.gif

Noriu pagalbos naudojantis Sony Ericsson w910i

Pas vieną žmogų mačiau tokiame aparate atidarytą failą, maždaug kaip word'inis failas arba kaip wordpad'as.

Gal žinote kokiu būdu būtų galima atidaryti tokį failą (man reikia kad būtų tekstas, surinktas kompiuteryje, bet skaityčiau telefone). Failą perkelti į telefoną pavyksta, bet jo neleidžia atidaryti schmoll.gif

Iš anksto labai dėkoju.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Rosiuosi N95 pirkti.
Gal kas turite si modeli ir galite pakomentuoti, kokie trukumai, kokie privalumai.
Tiesa, perkant per skelbimus, kaip neapsigauti ir nenusipirkti neoriginalo?
Atsakyti
Ir vėl pas maner ta pati problema, kad negaliu priversti savo samsungo "draugauti" su kompiuteriu per usb, na, tą laidą. O esmė tame, kad pakeičiau kompiuterį, ir nors vėl viską taip pat suinstaliavau, bet rašo man, kad telefonas yra not connected. Vėl teks kankintis doh.gif Ai, tiesa, telefonas mano vadinasi SAMSUNG SGH-X700 rolleyes.gif
O procesorius ("protas") Fujitsu Siemens Esprimo Gal jis dėl kažko kaltas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 27 kovo 2008 - 19:34
Su prisijungimu jau viskas tvarkoj, bet dabar dar noriu paklausti, ar galiu savo samsunge naudoti kokią gmaps ar dar kokią panašią programą? g.gif Bandžiau siųstis tuos 2 failus .jar ir .jad, išsisaugojau kataloge Kiti failai (nes programose neduoda) tada reiktų paleisti .jad failą, kaip skaičiau programos instrukcijoj, bet tas formatas nepalaikomas. Tai ir nežinau kaip čia ką daryt verysad.gif cry.gif g.gif
Atsakyti
Naudoju Nokia 3110c .
Ir neveikia kamera. Kai nori ka nors nufilmuoti,ar nufotografuoti ,raso "kamera laukia".
Yra garantija ,bet nesinori nesti taisyti ,nes ilgai ten taisys.
Gal,kam irgi taip yra,ar yra buve,ar siaip gal galetumete patarti. 4u.gif
Buciau labai Jums dekinga blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Man tai "kamera laukia" rašo, kai telefas beveik išsikrovęs ar kokia viena padala likus...

Šiuo metu turiu Nokia 6120. Man patinka labai thumbup.gif Viskas yra ko reikia ir ko nereikia.
user posted image
Atsakyti
Gal kas žinot ir galėtumėt pasakyti, kur pas nokia 7260 telefoną pasižiūrėti gautus daugiaformačius pranešimus, ar iš viso yra tokia galimybė? Nes aš buvau radus tik kaip kurti MMS (daugiaformatį pranešimą) ax.gif g.gif
Atsakyti
Labas gal kas zino pas manee nokia E65 ir kai parsisunciu animuota paveikslei uzdejus ji ant ekrano jis nebejda gal kazku reik nustatymus patvarkyti gal kas zinote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 03 06, 14:58)
Rosiuosi N95 pirkti.
Gal kas turite si modeli ir galite pakomentuoti, kokie trukumai, kokie privalumai.
Tiesa, perkant per skelbimus, kaip neapsigauti ir nenusipirkti neoriginalo?

neoriginalo telefono? unsure.gif
per skelbimus pirkdama tik rizikuoji pirkti vogtą/naudotą telefoną. Šiaip žiūrint kokios funkcijos aktualios ir ar tikrai bus išnaudota viskas, kas tame telefone yra... Nes jeigu ne - tai tiesiog elementariausiai permokami pinigai mirksiukas.gif Man užkliuvo dizainas (per didelis, masyvus, grūbus) ir kaip už tokią kainą panaudota tikrai nekokia plastmasė 4u.gif

QUOTE(Dovilevln @ 2008 06 23, 11:27)
Labas gal kas zino pas manee nokia E65 ir kai parsisunciu animuota paveikslei uzdejus ji ant ekrano jis nebejda gal kazku reik nustatymus patvarkyti gal kas zinote? 4u.gif

o kokio formato paveiklėlis?
Atsakyti
sveiki,

gal kas zinot ar yra galimybe is telefono ka tik istrintas fotkes susigrazinti??? ka tik per ziopluma istryniau....gal yra kokia siuklsine,a?
telefonas NOKIA N73
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, esu didelioj nevilty cry.gif , negaliu gaut šokoladui vyšninės baterijos, ar čia taip visur neįmanoma jų gaut, ar tik mūsų provincijoj g.gif , gal galėtų kas pasakyt ar didesniam mieste jų yra kur pirkt g.gif ? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti