Įkraunama...
Įkraunama...

Spurgos

QUOTE (mamulia @ 2004 01 31, 21:56)
Ir as varskes nusipirkau tam reikalui,matyt rytoj kepsiu... rolleyes.gif tongue.gif

Niu ir kaip? Skanu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (PilvuLka @ 2004 02 01, 12:56)
Niu ir kaip? Skanu? rolleyes.gif

dabar kaip tik einu bandyt kept rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif puikiai pavyko thumbup.gif
aciu Bea,kepiau pagal tavo recepta,dar ne kart nepavede tavo receptukai smartass.gif essen.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif net mano nevalgioji Ieva puse lekstes spurgu su pienu sukirto biggrin.gif aciu Bea wub.gif
Atsakyti
ir as noriu smile.gif tik labai tingiu ikki parduotuves nueit varskes laugh.gif taip ir liksiu be spurgu laugh.gif
Atsakyti
bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE (PilvuLka @ 2004 02 01, 12:56)
Niu ir kaip? Skanu? rolleyes.gif

Vakar kepiau - labai skanios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Siulau pabandyti clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Martyna @ 2004 02 04, 13:27)
Vakar kepiau - labai skanios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Siulau pabandyti clap.gif

as ir bandysiu .........kada nors... kai turesiu laiko biggrin.gif ir noro ..noret tai noriu bet tingisi po darbo rolleyes.gif ir kaip prisiverst?
Atsakyti
As irgi pabandysiu savaitgali, labai jau norejau varskiniu spurgu receptuko smile.gif
Atsakyti
O as patikekit , varskes spurgu nemoku kept, nors esu maisto gamibos virtuozas.Kiek bandziau nesigauna.........Aai......spjoviau
ir nusprendziau nebekept.Man tik blinai is varskes gaunasi , kaip spurgos,nors tesla darau kaip blinams.
Spurgos darau be varskes,rugpienio ir sodos dedu
tirstai uzmaisau,vanile,cukrus,druskos,vienu zodziu ,viskas kaip priklauso.Kabinu tesla su saukstu ir i ikaitinta alieju.
Ir viskas ciki.......... thumbup.gif cukraus pudros dar uzbarstau.
Atsakyti
bea,
aciu aciu aciu smile.gif

uz varskes spurgu recepta. super - labai paprasta pagamint (primena varskeciu gaminima) - labai skanu -ir svarbu ! nebrangu
Atsakyti
bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
Visos tiap skaniai apie spurgas kalbat Bea,tai va ir as darysiu biggrin.gif
Atsakyti