Įkraunama...
Įkraunama...

Spurgos

QUOTE (Gosh @ 2004 02 08, 16:21)
Visos tiap skaniai apie spurgas kalbat Bea,tai va ir as darysiu biggrin.gif

Daryk - rekomenduoju clap_1.gif
Atsakyti
Na va,pridariau thumbup.gif Vyras pasake,kad kita syk dviguba porcija daryciau,nes labai jau greit lekste istustejo biggrin.gif
Atsakyti
Seniai norejau ismokti spurgas daryti, tai va pabandziau pagal bea receptuka LIUKS gavosi :smilie
Atsakyti
Mums irgi patiko Bea spurgos. Ačiū už gerą receptuką. nestuke.gif
Atsakyti
ingaja, manyte :aciu visada labai dziaugiuos, jei kam patinka mano receptai
bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
As prie Bea pasiulytu proporciju dar pridejau puse pakelio varskes,tai spurgos gavosi dar puresnes. Skani buvo vakariene clap_1.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 03, 19:05)
Viena forumiete paprashe manes spurgu, taigi prashom

Vienos spurgos

(saltinis: Dine with Europes Master Chefs: Pastries)

paruoshimo laikas 2 val
Virimas 10 min
8 porcijos

Teshlai:
40 g mieliu
200 ml pieno
600 g miltu
druskos
10 g vanilinio cukraus
80 g sviesto, ishtirpinti
20 ml romo
2 kiausiniai
80 g cukraus

Idarui:
300 g abrikosu dzemo

Cukraus pudra papuosimui

Mieles sumaishyti su trecdaliu shiltoko pieno, bei ketvirtadaliu miltu. Ishplakti kiausinius ir cukru iki purumo inde istatytame i inda su kaitinamu vandeniu (taip vadinamas "double boiler"). Imaishyti i mieles likusius miltus, piena, druska, vanilini cukru ir suminkyti teshla. tada i kiaushiniu mase ideti ta teshla, sviesta, roma. Leisti teshlai pastoveti 10 min. Suformuoti ish teshlos spurgu rutuliukus, mazdaug 40 g kiekvienas.
Ikaitinti alieju kepimui iki 180 laipsniu (nzn kajp ce pamatuot..), kepti jame spurgas 4-5 min ish abieju pusiu, atvesinti ant popieriniu ranksluosciu. Su konditeriniu svirksu ishvirkshti i kiekviena spurga dzemo, pabarstyti cukraus pudra.

Ar dare, kas nors sitas purgas,
O tai as nesuprantu proceso eigos -
QUOTE
Imaishyti i mieles likusius miltus, piena, druska, vanilini cukru ir suminkyti teshla. tada i kiaushiniu mase ideti ta teshla, sviesta, roma. Leisti teshlai pastoveti 10 min. Suformuoti ish teshlos spurgu rutuliukus, mazdaug 40 g kiekvienas.

O tai peminkyti tai reikia su tais kiausiniais ta tesla, ar kaip cia?

Atsakyti
na taip. perminkyti.. na kai darysi pamatysi
Atsakyti
Prisiminiau, kaip pas viena teta vaikysteje valgiau tokias labai skanias spurgas su desrelemis, bet recepto va neprisimenu. Zinau, jog jos atrodo kaip spurgos, tik tokios pailgos, o viduje desreles, kepamos aliejuje keptuveje...


Gal kuri zino ta recepteli? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julyte: 01 kovo 2004 - 22:50
QUOTE (Natalija @ 2004 02 05, 20:27)
O as patikekit , varskes spurgu nemoku kept, nors esu maisto gamibos virtuozas.Kiek bandziau nesigauna.........Aai......spjoviau
ir nusprendziau nebekept.Man tik blinai is varskes gaunasi , kaip spurgos,nors tesla darau kaip blinams.
Spurgos darau be varskes,rugpienio ir sodos dedu
tirstai uzmaisau,vanile,cukrus,druskos,vienu zodziu ,viskas kaip priklauso.Kabinu tesla su saukstu ir i ikaitinta alieju.
Ir viskas ciki.......... thumbup.gif cukraus pudros dar uzbarstau.

Natalija ir mano mama tokias spurgas kepa thumbup.gif
jos tiesiog fantastiskos rolleyes.gif , visada ju persivalgau blink.gif Gerai, kad jau dabar ne su mama gyvenu wink.gif
Atsakyti
Aš irgi prisiruošiau ir išsikepiau bea varškės spurgyčių. Niam...niam niamu niam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir svarbiausia kaip smagu kai viskas taip puikiai ir skaniai pavyksta iš pirmo karto clap_1.gif Labai ačiū už receptuką. smile.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti