Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sugrąžinti ištrintus failus ir kt.?

Kažkaip dingo/išsitrynė šiukšliadėžė. Gal galite padėti,kaip man ją susigrąžinti? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos,
istiko mus baisi nelaime verysad.gif , mb bande tvarkyti kompiuteri ir pradangino musu seimos nuotraukas (pats paaiskinti kaip tai atsitiko negali doh.gif ) praradome tukstancius fotografiju ir filmuotos medziagos. mazosios gimimas, pirmieji zingsniai, pirmasis gimtadienis...viskas prarasta verysad.gif kazkaip atideliojau nuotrauku padaryma, ar perrasyma i cd diskus o dabar nieko nebeliko. verysad.gif doh.gif

vilties kibirkstele isiziebe ax.gif kai isgirdome kad lygtais galima istrintas ar kaip kitaip pradangintas foto istraukti is kompiuterio, bet tai girdejome tik gandu lygyje, nes neturime pazystamu kompiuterastu.

todel noriu jusu paklausti, gal ka girdejote, ar netgi gal jums taip yra nutike? gal zinote kur kreiptis, ar gal pazystate kompiuterio asu, kurie galetu tai padaryti?visa informacija mums bus naudinga 4u.gif

pradzioje galvojau kad pavyks man su tuo susitaikyti, bet kuo toliau, tuo labiau tas kirminas sirdele grauzia verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
jeigu juos ismetei y siuksline ir dar neistrynei, tj gali joje paieskoti, o jeigu paprastai dingo, tj per ieska gali susirasti labai paparasta :}
Atsakyti
Nezinau iki kokio lygio galima isspresti iskilusias problemas, bet kai as arba mano mazoji kompiuteriste ka nors pridirba, pasinaudoju kompiuterio darbo rezimo atkurimu. All programs - accessories - system tools - system restore. Tada atsidaro sistemos atkurimo meistro langas ir pasirenkate diena, kai jusu kompiuteris dar neturejo problemu. Man tai padeda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima @ 2008 11 28, 15:49)
Nezinau iki kokio lygio galima isspresti iskilusias problemas, bet kai as arba mano mazoji kompiuteriste ka nors pridirba, pasinaudoju kompiuterio darbo rezimo atkurimu. All programs - accessories - system tools - system restore. Tada atsidaro sistemos atkurimo meistro langas ir pasirenkate diena, kai jusu kompiuteris dar neturejo problemu. Man tai padeda  blush2.gif

Spręsti galima tik os lūzimo problemas. System restore atstato tik sisteminius failus.Nuotraukos dokumentai ir kita info nebus atkurta. Nors pas mene ji atjungta, nematau reikalo naudotis nevisai patikima funkcija.
Atsakyti
paaiskinkit,prasau ,nes visai nesigaudau kompiuteryje.I siuksliu deze imeciau Norton 360 ir nemoku kaip is jos isimti,nes kaip suprantu tai yra(Norton360)virusu valiklis.Ka dabar daryti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2008 12 24, 12:22)
paaiskinkit,prasau ,nes visai nesigaudau kompiuteryje.I siuksliu deze imeciau Norton 360 ir nemoku kaip is jos isimti,nes kaip suprantu tai yra(Norton360)virusu valiklis.Ka dabar daryti?  doh.gif

Siūlyčiau susirasti nors kiek apie kompiuterį nusimanantį žmogų ir paprašyt, kad sutvarkytų viską pas tave, nes pagal žinias tikrai sunku bus tau išaiškint.
Paprašyk, kad sunaikintų nortoną ir įrašytų normalią antivirusinę.

O kas dėl tos šiukšliadėžės, tai shortcutą programos į šiukšliadėžę išmetus, programai nieko neatsitinka. Ji ir toliau veikia smile.gif
Atsakyti
na bet kol susirasiu zmogu,tai vistiek butu gal gerai kaip nors isimti is tos siuksliadezes,kad kartais nesugalvotu kas isvalyti jos blush2.gif .Nes ne viena naudojuosi kompiuteriu rolleyes.gif Na ir cia ne i tema,o kokia yra gera antivirusine programa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2008 12 24, 19:19)
na bet kol susirasiu zmogu,tai vistiek butu gal gerai kaip nors isimti is tos siuksliadezes,kad kartais nesugalvotu kas isvalyti jos blush2.gif .Nes ne viena naudojuosi kompiuteriu rolleyes.gif Na ir cia ne i tema,o kokia yra gera antivirusine  programa? g.gif

Veikia ta tavo antivirusinė, gyvenk ramiai ir valyk tą savo šiukšliadėžę ramiai, niekur antivirusinė nedings. Nortonu ne taip paprasta atsikratyti smile.gif

Kiekvienas gali gerą antivirusinę skirtingai įvardint. Aš geromis laikau tik tris:
1. Avira (nemokama)
2. Kaspersky
3. Avast (nemokama)
Atsakyti
ir man beda,netycia istryniau filmuota medziaga,siukslineje nebera,nes ji uzeme 9gb vietos tai turbut iskart trina?
galvojau,kad ji yra diske,bet pasirodo is jo neskaito meta file corrupted ar pan...
ar yra budu paciai atkurti ta medziaga,nes ji lb brangi man cray.gif cray.gif
Atsakyti
pati radau.Pasidalinsiu jei kam iskils panasi problema smile.gif
4u.gif „Undelete Plus" su viena is jos versiju atstatineju dabar video medziaga drinks_cheers.gif .Daug versiju bandziau instaliuoti kitos tiesiog nereagavo i next mygtuka,kol galu gale radau veikiancia ir db bent 1 faila is keliu simtu jau turiu,kiti dar kraunas thumbup.gif
Atsakyti
betka istrynus galima tiketis juos atkurti su spec. programomis yra ju daugybe mokamu ir nemokamu smile.gif
kazkada buvo istrintos visos foto mb atkure visas foto,bet ju buvo daugybe kartu ir su interneto nuotraukomis... kol susitvarkiau praejo nemazai laiko... smile.gif
kelios programeles smile.gif

ZAR (Zero Assumption Recovery)
Art Plus Digital Photo Recovery
FreeUndelete
EasyRecovery
PC Inspector File Recovery


gal kam pravers smile.gif
Atsakyti