Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

Jeigu virusas atsinaujina, tai gal ne viską iki galo buvote sutvarkę. Pamėginkite atlikti visus veiksmus ir, perkrovus kompiuterį, dar kartą peržiūrėkite visus tuos punktus. Gal būt paslėptas dar koks nors failas buvo likęs...

O šiaip pamėginkite dar su kokia Ad-Aware programa pasiskanuoti kompiuterį, gal irgi ras tą virusiuką.
Atsakyti
nelabai suprantu, kam taip vargti? papraščiausiai paleidžiat kokią programikę (pvz, AVG) ir suranda ji tą virusą... Jums beliks jį ištrinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kas?kur?kada? @ 2009 01 06, 17:42)
nelabai suprantu, kam taip vargti? papraščiausiai paleidžiat kokią programikę (pvz, AVG) ir suranda ji tą virusą... Jums beliks jį ištrinti wink.gif

juk jau šimta kartu asakyta kad nepagauna antivirusine jo , tiesiog neatpažįsta kitais būdais reikia naikint doh.gif
Atsakyti
pas mane Avast irgi nepagavo gun_bandana.gif stovi jiodas rėmas ant desktopo doh.gif
Atsakyti
oho, pasirodo dar yra žmonių vis lipančių ant to paties grėblio bigsmile.gif
'kompiuterio problemų' temoj paaiškinta ką daryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 01 06, 17:58)
pas mane Avast irgi nepagavo  gun_bandana.gif stovi jiodas rėmas ant desktopo  doh.gif

jokia antivirusinė nepagauna..kitu būdu tik išnaikinama , ir ne taippaprastai kaip gali pasirodyt ..

l'eau
jau buvo parašyta kodėl užminama ant to pačio greblio prieš savo ironiją bent perskaitytum kelis postus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2009 01 06, 12:03)
pas mane windows wista, tai padariau viska iki 8 nr, bet mano kompas jokiu 2-3 failiuku nerado g.gif paskui 11 nr iejau i c diska, neradau kur ten per tools - folder options ... nera pas mane tokio blush2.gif bandziau per desini kl per tools, bet nera jokio folder options schmoll.gif taip kad neradau recycler doh.gif ir zodziu nieko nepasidariau, gal nera pas mane to viruso is kur zinot dabar doh.gif
paskui C- dokuments and setings irgi nera tokio, bandziau per users- vartotojo vardas, bet tada nera local setings doh.gif  doh.gif

pas mane tas pats g.gif doh.gif na bet niekas nebesidaro, tai gal išsitrynė unsure.gif pirmą kartą pasigavau blush2.gif
Atsakyti
Jei ką, dar čia yra paaiškinimų, kaip kovoti su virusu (kitas būdas): http://www.virus.lt/content/view/59/1/
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 01 06, 18:23)
l'eau[/b] jau buvo parašyta kodėl užminama ant to pačio greblio prieš savo ironiją bent perskaitytum kelis postus  bigsmile.gif

čia buvo ne ironija, o nuoširdi nuostaba ax.gif
Atsakyti
QUOTE

Is sitos nuorodos man nepasileidzia parsisiust kasperskio ,tai parsisiunciau is
cia
Skanuoja laaaabai ilgai,bet rado tuos kenkejus.Nes is dvieju kartu dariau ir atrodo viska istryniau kaip aprasyta,bet nepadejo .
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 01 06, 20:17)
Is sitos nuorodos man nepasileidzia parsisiust kasperskio ,tai parsisiunciau is 
cia
Skanuoja laaaabai ilgai,bet rado tuos kenkejus.Nes is dvieju kartu dariau ir atrodo viska istryniau kaip aprasyta,bet nepadejo .

negali but kad būtent tuos rado g.gif vakar skanavau nerado tu , gal kitka šiaip rado? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 01 06, 21:33)
negali but kad būtent tuos rado  g.gif  vakar skanavau nerado tu , gal kitka šiaip rado?  g.gif

Pas mane virusu nebuvo.Kompui neseniai buvo windowsai perrasyti ir nnieko nesisiunciau iki vakar cool.gif Tikrai ta. Tik ar nebs taip kad po kiek laiko atsinaujins vel,kaip ir trinant per safe mode g.gif

Beje ilindes jisai yra i startupa ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 06 sausio 2009 - 21:54