Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

QUOTE(patricija1978 @ 2015 01 26, 19:22)
Sveiki, iš kart noriu atsiprašyti jei ne į tą temą pataikiau su klausimu.Esmė tame,kad nesuprantu kas atsitiko su kompiuteriu, čia virusas ar kažkas rimčiau unsure.gif esme tame, kad kur yra kompiuterio history man rodo puspalius, po kuriuos aš visai nenaršau, pastebėjau tik šiandien. Iš pradžių rodė, kad tipo naršiau po vaikiškus žaidimus, pagalvojau , kad čia gal dukra mano, bet ji nėjo prie kompo .Ištryniau history.Ir ką vėl tas pats- rodo tipo , kad per google daininkus jieškau įvairius ir panašiai.Kas čia per bajeriai??? blink.gif nu aš kompuose mažai nusimanau blush2.gif  blush2.gif ar čia rodo, kad kažkas dar pasijungęs prie mano kompo???
user posted image

Turit virusą smile.gif Kokią antivirusinę naudojat?
Atsakyti
Laba diena, man rodos atsisunciau kazkoki virusa.. blokuoja failus, rodo kazkokias lenteles.. kai pabandau atidaryti kokia nuotrauka, iskarto pasirodo lentele "Important, important, all of your files are encrypted!" ka tai galetu reiksti? doh.gif
Atsakyti
o dieve, radau kas per gyvastis mane uzpuole: http://www.2-spyware...ocky-virus.html

reiskiasi savo failu neatgausiu verysad.gif
Atsakyti
Įmanoma atblokuoti turint daug noro ir kantrybės.
Reikia rašyti laišką kaspersky antivirusinės gamintojams, jie išklausinėję reikiamą informaciją atsiūs atblokavimą. Deja, susirašinėjimas gali trukti ir apie mėnesį laiko. Darbovietėje kažkur po mėnesio bendravimo gavom antiblokatorių, kuris suveikė.
Atsakyti
QUOTE(pedagogas @ 2016 03 18, 15:56)
Įmanoma atblokuoti turint daug noro ir kantrybės.
Reikia rašyti laišką kaspersky antivirusinės gamintojams, jie išklausinėję reikiamą informaciją atsiūs atblokavimą. Deja, susirašinėjimas gali trukti ir apie mėnesį laiko. Darbovietėje kažkur po mėnesio bendravimo gavom antiblokatorių, kuris suveikė.


Dekoju uz atsakyma! Bandysiu!
Atsakyti