Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

Valio thumbup.gif vel kompo savininke esu tik as, o ne tie rupuzes virusai.Nors pas mane ir nebuvo viruso, vat uz tai ir dingo mano antivirusine, kaip man sake vyko kova, bet nugaletoju nebuvo tongue.gif tik tas rupke apgadino man programas doh.gif bet ilyst nepasiseke niekur, labai dekoju LERAI, kad pasiule ta zmoguti, nes viena ko tik nebandziau doh.gif , kad daugiau tokiu zmoniu kaip Lera kurie netik ziuri kad jiem svarbu padetu bet dar ir kitu neuzmirsta. thumbup.gif
Atsakyti
vyras atidare viena.kol kas nieko neoastebejau.jei teisingai supratau tas kas ji siutineja turi ta virusa.vakar man 4 kartus bande isiulyt.
Atsakyti
Jus paaiskinkit man zioplei blush2.gif Is mano skype kontaktu 2 atsidare ta faila su virusu,as kolkas negavau(ir tikiuosi negausiu).Kazkur skaiciau,kad jei vienas atsidaro tai automatiskai persiunciamas tas failas visiems kontaktams,ar as ne taip supratau?
Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 08, 13:25)
Jus paaiskinkit man zioplei  blush2.gif Is mano skype kontaktu 2 atsidare ta faila su virusu,as kolkas negavau(ir tikiuosi negausiu).Kazkur skaiciau,kad jei vienas atsidaro tai automatiskai persiunciamas tas failas visiems kontaktams,ar as ne taip supratau?
Is anksto dekoju uz atsakyma  4u.gif

taip būtent taip ir yra jei užsikrečia nors vienas iš kontaktu , automatiškai bando užkrėst visus kontaktus siusdamas ta pati failą .
Atsakyti
Persiusk prasau sita pranesima visiems zmonems is savo Contacts, netgi tiems kurie dabar offline,kad jie nepriimtu i kontaktus "Gunner4133" & "Gramas777" todel kad tai VIRUSAI Ju vardai (Grybas Papparazzi & Waflis Parasha ) ir jie naikina kietaji diska. Ir jei net kazkas is tavo draugu ji priims i kontaktus tavo kompiuteris irgi bus uzkrestas.Taigi nukopijuok ir persiusk visiems draugams
Neatidarinekit siunciamu failu per Skype pavadinimu "YOUR-MOTHER-NAKED-hahahaha.pif" Sis virusas greitai plinta Lietuvoje ir užsienyje. Užsikrėčiama juo priėmus failą pavadinimu “YOUR-MOTHER-NAKED-hahahaha.pif” iš Jums pažystamo skype kontakto ir jį atidarius - pasigausite virusą. Tada jau virusas, Jums nieko nedarant, išsiųs save automatiškai visiems Jūsų skype kontaktuose esantiems asmenims. Persiusk
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2009 01 08, 18:19)
Persiusk prasau sita pranesima visiems zmonems is savo Contacts, netgi tiems kurie dabar offline,kad jie nepriimtu i kontaktus "Gunner4133" & "Gramas777" todel kad tai VIRUSAI Ju vardai (Grybas Papparazzi & Waflis Parasha ) ir jie naikina kietaji diska. Ir jei net kazkas is tavo draugu ji priims i kontaktus tavo kompiuteris irgi bus uzkrestas.Taigi nukopijuok ir persiusk visiems draugams
<...>

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tamsta, negąsdinkit mamyčių, nes jos ims ir patikės. Pradės bijot žmones į kontaktus priimt.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 01 08, 19:56)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tamsta, negąsdinkit mamyčių, nes jos ims ir patikės. Pradės bijot žmones į kontaktus priimt.

TAMSTA prie ko cia zmones i kontaktus ir konkretus viruso pavadinimas, jeigu toki perspejima buciau gavusi anksciau ,nei virusa, tai tikrai buciau zinojusi kas pas mane atejo ,koks failas ir buciau nuo jo apsisaugojusi. o pries sventes su sese siuntinejom viena kitai visokius juokus ir tarp situ juoku isikniso virusas. ne visi esame aiskiaregiai kaip tamstele g.gif
Beto daugeliui savo draugu uzbegom virusui uz akiu su situo pranesimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editalč11: 08 sausio 2009 - 19:18
QUOTE(editalč11 @ 2009 01 08, 20:16)
TAMSTA prie ko cia zmones i kontaktus ir konkretus viruso pavadinimas, jeigu toki perspejima buciau gavusi anksciau ,nei virusa, tai tikrai buciau zinojusi kas pas mane atejo ,koks failas ir buciau nuo jo apsisaugojusi. o pries sventes su sese siuntinejom viena kitai visokius juokus ir tarp situ juoku isikniso virusas. ne visi esame aiskiaregiai kaip tamstele  g.gif
Beto daugeliui savo draugu uzbegom virusui uz akiu su situo pranesimu

Tamsta, žiūrėkit ką aš cituoju ir ką komentuoju.
Kalbu ne apie nuogą motiną, o apie tą nusišnekėjimą apie "Gunner4133" & "Gramas777"
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif neišeina man pagal tuos parašytus būdus pačiai susitvarkyti..Kiek bandžiau...gal galima man to žmogaus koordinates gauti, kur per atstumą pagelbėja..Būčiau nerealiai dėkinga...
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 01 08, 13:56)
taip būtent taip ir yra jei užsikrečia nors vienas iš kontaktu , automatiškai bando užkrėst visus kontaktus siusdamas ta pati failą .

Dekui uz atsakyma,bet jei as jo negavau,to failo,tai mano kompas neuzkrestas?Ot as zalia tokiuose dalykuose,net geda jau klausineti blush2.gif bet gal atleisit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 09, 12:38)
Dekui uz atsakyma,bet jei as jo negavau,to failo,tai mano kompas neuzkrestas?Ot as zalia tokiuose dalykuose,net geda jau klausineti  blush2.gif bet gal atleisit  ax.gif

jei tu jo negavai,tai tikrai kompas neuzkrestas,jei gausi toki faila,tai ji atmesk,o jei priimsi tai jo neatidaryk,o iskarto istrink.
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 09, 14:38)
Dekui uz atsakyma,bet jei as jo negavau,to failo,tai mano kompas neuzkrestas?Ot as zalia tokiuose dalykuose,net geda jau klausineti  blush2.gif bet gal atleisit  ax.gif

Kol negausi ir nepaleisi to failo, tol gyvenk ramiai smile.gif
Atsakyti