Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

pasigavus, gal pirma reiktų su kokia antivirusine žaisti bandyt unsure.gif (velnias, mano informatikas kažkur nulindęs, nėr ko paklaust)
Atsakyti
man tai nesuprantama, kaip galima uzkibt..juk po sandritos tiek buvo.

o man maip juokingai: tik isijungiau sita tema, ir iskart atejo tas pokalbis... bigsmile.gif
Atsakyti
Cia apie Sandros viruso salinima raso, gal ir sis panasus
http://www.miskas.or...us-trinimas.txt
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 09, 22:34)
Cia apie Sandros viruso salinima raso, gal ir sis panasus
http://www.miskas.or...us-trinimas.txt

Šis, mano manymu, toksai pats kaip ir Sandra, tik jau kitokiu tekstu ax.gif
Atsakyti
koks jums čia virusas? paprastas kirminukas ir tiek mirksiukas.gif nereik taip dėl kažkokio menkniekio psichuot schmoll.gif o antivirusinės dėl to ir spiegia, kad kirminuką pasigavot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2007 09 09, 22:45)
koks jums čia virusas? paprastas kirminukas ir tiek mirksiukas.gif nereik taip dėl kažkokio menkniekio psichuot schmoll.gif o antivirusinės dėl to ir spiegia, kad kirminuką pasigavot mirksiukas.gif

Kirminukas, kuris įsilaužia į jūsų banko sąskaitas ir ištuština visus pinigėlius?
Čia, jūsų nuomone, kirminukas, ane? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2007 09 09, 22:45)
koks jums čia virusas? paprastas kirminukas ir tiek mirksiukas.gif nereik taip dėl kažkokio menkniekio psichuot schmoll.gif o antivirusinės dėl to ir spiegia, kad kirminuką pasigavot mirksiukas.gif

ne toks ir menkas tas kirminukas...nebeveikia ir pats skype g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 09, 22:49)
ne toks ir menkas tas  kirminukas...nebeveikia  ir pats skype g.gif

Jau nebeveikia? Nu va g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 09, 22:50)
Jau nebeveikia? Nu va g.gif

pas mane tai veikia...bet kas turi tą virusiuką-prie skypes neprieina schmoll.gif
Atsakyti
Tai kaip ji pasinaikinti, as tai kazkaip nepasigavau, nors qaplinkybes buvo tokios kad galejau, bet kilo itarimas kodel scr failas, tai paspaudziau nesiusti, o paskui dar pastebejau kad draugas jau su plyta skype yra
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 09, 22:51)
pas mane tai veikia...bet kas turi tą virusiuką-prie skypes neprieina schmoll.gif


o jei as ta nuoroda atsisiunciau bet man jos neatidare nes antivirusine suveike blush2.gif tai gal nepasigavau nes skype veikia pas mane ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linelė23: 09 rugsėjo 2007 - 22:12
QUOTE(Makalius @ 2007 09 09, 22:47)
Kirminukas, kuris įsilaužia į jūsų banko sąskaitas ir ištuština visus pinigėlius?
Čia, jūsų nuomone, kirminukas, ane?  unsure.gif



Makaliau, be šansų supranti banko sąskaitas ištuštint, be šansų schmoll.gif reikia paaiškinti kaip? visų pirmą turi žinoti ne vien tik pastovų slaptažodį, bet ir visus tuos kodus, kurie yra slaptažodžių kortelėj, kurių būna 24 ar 36 doh.gif

beje, informacija su bankų vykdoma https protokolu, kas yra papildoma apsauga nuo įsilaužėlių mirksiukas.gif

parodykit jūs man brangiejį nors vieną realų atvejį, kai dėl kirminuko buvo ištuštinta kažkieno tais sąskaitą mirksiukas.gif
Atsakyti