Įkraunama...
Įkraunama...

Virusai (skype ir kt.)

QUOTE(Andira @ 2012 10 06, 20:14)
nebėra patariančių...  unsure.gif
bet gal sulauksiu pagalbos - kaip panaikinti search. babylon? atrodo iš išinstaliavau,  bet vis tiek atidaro pirmam lange tą programą. ką dar padaryti?  g.gif

Mozilla?
Meniu virsuje: Priemones > Nuostatos > Bendrosios...Paleistis.. > Pradzios tinklapis ( irasykit ka jus norite matyti atsidarius narsykle.
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 10 07, 03:55)
Mozilla?
Meniu virsuje: Priemones > Nuostatos > Bendrosios...Paleistis.. > Pradzios tinklapis ( irasykit ka jus norite matyti atsidarius narsykle.

jau bandžiau. vis tiek meta tą puslapį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Andira @ 2012 10 07, 08:56)
jau bandžiau. vis tiek meta tą puslapį doh.gif

Va man irgi aktuali ta tema su tuo babylon. As is viso nesuprantu ar ji reikalinga is vis kompiuteryje. Nes as kai istryniau ta programa tai mano kompiuteris visai nebeatidare puslapiu ir vel atgal grazinau ta programa.Tai dabar nesuprantu ar cia yra koks rysys. (atsiprasau kad nelietuviskos raides blush2.gif )
Gal kas pagelbes? 4u.gif
Atsakyti
Na, kad neatidarinėtų Babylon, paspaudus New tab (nauja kortelė), į adreso laukelį rašome: about:config ir spaudžiame Enter.
Patvirtiname, kad elgsimės atsargiai smile.gif
Paieškos langelyje įrašome: browser.newtab.url .
Ant surastos eilutės spaudžiame Atstatyti (reset) .
Perjungiam naršyklę iš naujo.
Atsakyti
Neleidžia spausti "Atstatyti", neveiksni ta eilutė. unsure.gif
Atsakyti
man, kai padariau babyloną pakeičiau į google, kampe išmeta lentelę. ir niekaip jos pašalinti doh.gif .

user posted image

user posted image
Papildyta:
http://s56.radikal.r...71db626f756.jpg
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2012 11 04, 17:59)
Neleidžia spausti "Atstatyti", neveiksni ta eilutė.  unsure.gif

Tai gal pas jus ir neatsiranda babylon, kai paspaudžiate New tab (nauja kortelė) ?
Reikia jį "išrauti su šaknimis"....

Ant Start juostos paspaudę dešinį plelės klavišą, pasirinkit Task Manager. Processes skiltyje paieškokite ar nėra paleisto proceso su babylon. Jeigu randate, pažymėkit ir paspauskit End Process.
Panaikinkit Toolbarą (per programų šalinimą (Control Panel), per Mozilla > Priemonės > Priedai).
Galima pasitelkti į pagalbą pvz CCleaner'į (babylono išinstaliavimui, automatinio įjungimo ir toolbar'o panaikinimui). Pravalyti registrą tuo pačiu.

O tą lentelę Jums meta iškart po pakeitimų, ar kaip?
Nelabai man čia aišku, ar tai Jūsų sutikimo nori, dėl Jūsų pakeitimų, ar tai vėl Babylon pasikeičia savo nustatymus ir prašo Jūsų patvirtinimo. Jei antras variantas, tai žymė turi likti ant pirmojo punkto ir paspausti Yes.

unsure.gif gyvai sutvarkyti šį reikalą paprasčiau, nei nupasakoti veiksmus.... blush2.gif
Atsakyti
Aciu,viska issitryniau.Situacija biski pagerejo 4u.gif .Bet atidarius pirma puslapi vistiek man meta ne mano pasirinkta puslapi ,bet ta babylona.Na bet jau tikrai geriau nei iki to thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2012 11 07, 08:47)
Aciu,viska issitryniau.Situacija biski pagerejo 4u.gif .Bet atidarius pirma puslapi vistiek man meta ne mano pasirinkta puslapi ,bet ta babylona.Na bet jau tikrai geriau nei iki to thumbup.gif

O nustatymuose taip? (vietoj google Jūsų norimas psl.)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 11 04, 19:35)


unsure.gif gyvai sutvarkyti šį reikalą paprasčiau, nei nupasakoti veiksmus....  blush2.gif

4u.gif Ačiū. Susitvarkiau smile.gif .
Atsakyti
Laba,
reikia pagalbos,nes atrodo turiu ne viena o visa 'puokste' nepageidaujamu programu,bandau ieskotis inte,kaip ir kurias salint,bet rezultatu dar geru nera,deja:(
kaip pasalinti babylonobjectinsteller(tai ne toolbar,sita as jau issiemus,kaip ir visus kitus nepageidaujamus).Issinstaliuoti taip parastai sitos programos neimanoma,nes vietoj isemimo lenteles,atsidaro klausimas ar tikrai norite ja atnaujinti,ko,zinoma,as nepageidauju.Inte taip ir neradau jokios iseities is sitos situacijos.
Toliau turiu dar kazkokia adds programa,kuri pabraukineja pasirinktus zodzius tekstuose ir rodo reklamas(isidejau chromo ABP programa,kuri sugaudo daugeli nepageidaujamu reklamu,bet su sita nekovoja.Tai Re-Markit adds.Radau inte,kaip ja salinti,beda ta,kad nei programose,nei narsyklej ji neegzistuoja,tai kaip ja rast? ji cia su tuo babilonu gal kartu,ar dar su kokia programa?
Gal kas zino gera tokiu programu uninstaller,nes kai skaiciau daugeliu atveju tokios programos kabinasi prie failu,isigeria kaip erkes i PC biggrin.gif reikia giluminio valymo doh.gif

aciu uz bet kokia pagalba drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ringa@: 23 vasario 2014 - 16:17
QUOTE(Ringa@ @ 2014 02 23, 16:16)
Laba,
reikia pagalbos,nes atrodo turiu ne viena o visa 'puokste' nepageidaujamu programu,bandau ieskotis inte,kaip ir kurias salint,bet rezultatu dar geru nera,deja:



susitvarkiau mirksiukas.gif
Atsakyti