Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus mamytės lanko vaikų namus

tesiam.
Atsakyti
Sveikutes,


renax, auuuu-laukiam ziniu smile.gif
Atsakyti
Menesiukas dar gi nepraejo, gripas siaucia gal ir bijosi naujo virusiuko 4u.gif . Gal planuojam kovo pirmam savaitgaliui ?
Atsakyti
ok, planuojam pirmam kovo savaitgaliui :)aciu
Atsakyti
Aš irgi planuosiu 4u.gif
Atsakyti
Nu galu gale ax.gif Ash irgi planuosiu rolleyes.gif
Jau suruoshiau maishiuka ir dar vitaminu paimsiu. Ir norejau paklausti ar kokia oganizuota pagalba yra ar ne? ta prasme kiekviena tikriauiai kazka nesh, bet juk surinkus pinigus ir urmu nusipirkus jug pigiau galima gauti rolleyes.gif Uz ta pacia suma daugiau nupirktumem vitaminu ir t.t. Gal kur kokia tema yra, kur tai aptariama, bet neradau dar doh.gif
Atsakyti
jei susiorganizuosiu sveikatos pazymejima per ta laika ,jungiuos ir as 4u.gif ,tik kad labai nera kada ten stovet eilej prie gydytojos duru ir pestis su tom babulkom kuriai dabar eile blink.gif biggrin.gif ,stengsiuos ax.gif
Atsakyti
Ir pas mane maisiukas jau sukrautas ir vis dideja ax.gif
Jei ka tai prikabinkit prasau blush2.gif
Atsakyti
Aš pažymą turiu, paišlaidausiu, kai jau žinosim kada einam.j
Jei po pietų pirmą kovo šeštadienį eitume, tai prašom mane įtraukti į sąrašą smile.gif Šeštadienio rytą ar sekmadienį negalėsiu sad.gif
Atsakyti
Ash shiandien neeinu, nas nepavyko pazymos suorganizuoti cry.gif Buvau uzrashyta penktadieniui, maniau jokiu problemu nebus, bet ... verysad.gif Dar darau tyrimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čėska @ 2005 02 26, 10:46)
Ash shiandien neeinu, nas nepavyko pazymos suorganizuoti cry.gif Buvau uzrashyta penktadieniui, maniau jokiu problemu nebus, bet ... verysad.gif Dar darau tyrimus doh.gif


Ceska, tai juk siandien niekas ir neina, pirmaji kovo savaitgali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 02 26, 11:03)
Ceska, tai juk siandien niekas ir neina, pirmaji kovo savaitgali mirksiukas.gif

Gauciau pazyma , buciu shian nuejusi doh.gif
Atsakyti