Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus mamytės lanko vaikų namus

Na kitu laiku miega arba anksti reikia arba po pietinio miego nieko naujo neisrasi .
P.S tai kas nors eis toks klausimas biggrin.gif ? Nes lyg buvo planuota pirmas kovo sestadienis , viena rasmma del laiko kad po pietu pasake , tai ir viskas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 04 kovo 2005 - 23:44
Aš stengsiuos ir "mūsų" panps, matyt, eis - ryt iki pietų patikslinsiu.
Atsakyti
Aš pasuoju....Kraustaus iš proto dėl sūnaus sveikatos (nieko kolkas neaišku, prognozės varijuoja nuo to, kad iš viso nieko nėra iki pačių blogiausių...), taigi nekokia aš šiandien parama tiems vaikiukams...
Atsakyti
tai einanciu nebeliko ?
Atsakyti
Norejau as prisijungti, bet paskaiciau, kad i 3 grupe negalima cry.gif todel nebeatvaziuosiu sad.gif
Atsakyti
Lauksim grazesniu oru, tada leis vaikiukus i lauka issivest 4u.gif As tos pazymos niekaip nepritaikau momento nueit pasiimt, dar nezinia ar taip lengva ranka duos g.gif O rubu, batuku ir zaislu maisas seniai sukrautas stovi...
Atsakyti
Mamos, as niekad nejau ir labai noreciau jungtis, bet taip ir negavau atsakymo... apie kokia cia pazyma kalbate g.gif Ar ji butina? Ir koks vaikuciu amzius? Mes neturim nieko isaugto, todel tektu kazka pirkti, ir nezinau kas aktualu pagal amziu... Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 03 06, 00:23)
Mamos, as niekad nejau ir labai noreciau jungtis, bet taip ir negavau atsakymo... apie kokia cia pazyma kalbate g.gif Ar ji butina? Ir koks vaikuciu amzius? Mes neturim nieko isaugto, todel tektu kazka pirkti, ir nezinau kas aktualu pagal amziu... Aciu 4u.gif


pazyma is medicinines istaigos, kad esi sveika ir gali lankyti vaiku namus mirksiukas.gif
Vaikuciu amzius vaiku namuose kuriuos mes lankome yra nuo gimimo iki 3-4 metu atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Aciu labai, susiveiksiu ta pazyma ir as ax.gif O kiek laiko ji galioja? Ir ar yra kokie apribojimai ka galima nestis? Kas labiausiai dziugina is lauktuviu? Ar ten grupeje yra koks magnetofonas, pan., kur jie klausosi muzikos ir gal soka? Sorry uz kvailus klausimus blush2.gif
Atsakyti
Magnetofonai yra ( muzikeliu klauso ) , nezinau ar visose grupese bet keliose tikrai yra , jie muzikos terapija vygdo .Apribojimu nera , dabar labiausiai tapkyciu jiems reiketu ,vitaminu , o vaikus kas gi dziugina saldainiai biggrin.gif .
Pazyma per viena diena nepadarysi bent keliu reiks, elementari pazyma forma vaiku namu kudikeliu laisvanoriskas lankymas jie zinos .
Atsakyti
Labas rytas! Nezinau, gal jau buvo diskutuota anksciau, bet mane domina kaip vaikuciai, kaip jus pacios jautetes po aplankymu? Ar neliudi vaikiukai, kai jus iseinat?
Atsakyti
Tai ar buvo kas nors????? unsure.gif
Atsakyti